Tema Vakfı Haberleri

Tema Vakfı haber, Tema Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tema Vakfı - 16.09.2021
Gelin birlikte temizleyelim!
KURUM VE KURULUŞLARDAN DESTEK Etkinliğe çevre gönüllülerinin yanı sıra Kocaeli Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Liman Başkanlığı, Kocaeli Deniz Ticaret Odası, Çevre Mühendisleri Odası, TÜRÇEV Ulusal Mavi Bayrak Koordinatörlüğü, Nicomedia Su Sporları ve Su Altı Avcılığı Spor Kulübü Derneği, Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneği, Kocaeli Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği, TEMA Vakfı, KOBİDOS, Türkchopper Kocaeli Motosiklet Kulübü, KOMEK Medya, Turizm ve Doğal Yaşam Alanları (İzci Grupları), Sağlık ve Sosyal Hizmetler (Kadın ve Aile Grupları), Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği, Tütünçiftlik Sahili Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Kandıra Babalı Çevre ve Doğal Hayatı Koruma Ve Yaşatma Derneği, Kartepe Doğal Hayatı Koruma Kültür ve Turizm Derneği, Orman Çevre Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği, Türk Eğitim Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Genç Kocaelililer Derneği, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı), Ensar Vakfı, Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü, Akademi Lise, Bilgievleri gibi kurum ve kuruluşlar katılım sağlayacak.
Tema Vakfı - 16.09.2021
EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ BÜYÜK BİR ÇOŞKUYLA BAŞLADI
Daha sonra protokol üyeleri tarafından 1. sınıf öğrencilerine TEMA Vakfı'na bağışlanmış olan fidan sertifikaları takdim edildi.
Tema Vakfı - 11.08.2021
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | BAŞKAN ÖMER GÜNEL'DEN MESAİ ARKADAŞLARI ADINA ANLAMLI BAĞIŞ-FİDANLAR KUŞADASI BELEDİYESİ'NİN 1142 PERSONELİ ADINA YEŞERECEKKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, TEMA Vakfı tarafından Türkiye'nin farklı bölgelerinde çıkan orman yangınları nedeniyle zarar gören...
Tema Vakfı - 06.08.2021
Cengiz Holding'den açıklama: "TEMA'nın bizim bağışımızla ilgili yaptığı açıklamayı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz"
Cengiz Holding'den yapılan açıklamada TEMA Vakfı'nın açıklamasına ilişkin "Açıklamayı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz" ifadesi kullanıldı.
Tema Vakfı - 06.08.2021
Ünlü isimlerden mobilya fuarında yanan ormanlar için destek
"10 bin fidan bağış yapacağız, ülke bizim sahip çıkacağız" Milano Yatak firması ortağı Sedat Şen, Orman yangınlarıyla ilgili ellerinden gelebilecek tüm desteği sağlayacaklarını ifade ederek, "Devletimiz zaten yapıyor. Biz uzaktayız ama yapabileceğimiz şeylerden birisi TEMA Vakfı'nın bağış kampanyasına bizde katılacağız ve 10 bin Fidan bağış yapmak istiyoruz.
Tema Vakfı - 03.08.2021
Uluslararası Nakliyeciler Derneği'nden TEMA'ya 35 bin fidan bağışı
Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde çıkan orman yangınlarına yönelik TEMA Vakfı tarafından başlatılan "Yeniden Yeşerteceğiz" kampanyasına 35 bin fidan ile destek verdi.
Tema Vakfı - 02.08.2021
Çorum Barosu'ndan fidan bağışı
Çorum Barosu da yangınla mücadele kapsamında TEMA Vakfı'na fidan bağışında bulundu.
Tema Vakfı - 02.08.2021
Kilis'te yanan ormanlar için 1000 fidan bağışı
Güçlerinin yettiği kadar yaşanan tahribatları gidermeye çalışacaklarını ifade eden Aslan, şunları kaydetti: "Birçok can ve mal kaybına, oksijen kaynaklarımızın kaybına neden olan bu felaket bizleri derinden üzüyor. TEMA Vakfı çalışmalara başladı ancak bizlerde gücümüz yettiğince bu çalışmalara destek olmalı tahribatları gidermeye çalışmalıyız.
Tema Vakfı - 01.08.2021
Son dakika haber! Çankaya Belediyesi yangından etkilenen bölgeler için 100 bin fidan bağışı yapacak
Yazılı açıklama yapan Alper Taşdelen, orman yangınlarının yol açtığı tahribatı gidermek için yaraların birlikte sarılmasının önemine dikkat çekti. "Yangınlarla beraber yüreğimiz de yanıyor. Çankaya Belediyesi olarak yanan bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için 100.000 fidan bağışında bulunacağız. Yaralarımızı birlikte saracağız." ifadelerini kullanan Taşdelen, Çankayalıları Tema Vakfı'nın kampanyasına destek vermeye davet etti.
Tema Vakfı - 01.08.2021
Çankaya Belediyesinden 100.000 Fidan
Twitter hesabından Çankayalılara da çağrıda bulunan Alper Taşdelen şunları kaydetti: "Sevgili Çankayalıları ve bütün yurttaşlarımızı da Tema Vakfı'nın kampanyasına katılmaya davet ediyorum.
title