Telegram Haberleri

Telegram haber, Telegram son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Telegram - Dün
Matrak NFT Games, 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti
Afsar Akal - Matrak NFT Games CEO "Matrak Games olarak globalde 180 Milyar Dolar büyüklüğe sahip Dijital Oyun pazarına Türkiye'den blok zincir tabanlı bir yerli oyuncu olarak giriyoruz. Yerli kripto para borsalarından kendi blok zincir ağıyla taraftar token arzlarında lider konumdaki Bitci.com ile yaptığımız uzun vadeli işbirliği anlaşmasıyla, #GameFi sektöründe Bitci ekosistemindeki taraftar tokenler ve bunlara ait NFT'ler ile dijital oyunlar geliştirerek finansal okuryazarlığı eğlenceli şekilde öğreten, oynadıkça da kazandıran global bir oyuncu olmayı hedefliyoruz." Aklınıza gelen tüm sorular için Tüm sorularınızı Matrak NFT Games uzman ekibi ve üst düzey yöneticileri Telegram kanalında yanıtlıyor; https://t.
Telegram - 19.09.2021
İran'da erişim engeline rağmen 45 milyon kişi Telegram kullanıyor
İran'da erişim engeline rağmen 45 milyon kişinin Telegram adlı mesajlaşma uygulamasını kullandığı ortaya çıktı.
Telegram - 14.09.2021
Rusya'dan Twitter, Facebook ve Telegram'a 35 milyon ruble para cezası
Rusya'da bir mahkeme, teknoloji şirketleri Twitter, Facebook ve Telegram'a idari ihlal nedeniyle 35 milyon ruble para cezası verdi.
Telegram - 09.09.2021
Son dakika haberleri! İtalya'da polis şiddet eylemleri planlayan aşı karşıtlarına operasyon düzenledi
İtalyan basınında yer alan haberlere göre, emniyet güçleri, anlık mesajlaşma uygulaması Telegram'daki kanallar üzerinden aşı karşıtı protestolara şiddet katmayı planlayan bazı hesapların sahiplerine operasyon düzenledi.
Telegram - 08.09.2021
Tümamiral Mesut Özel'in alıkonulmasına beraati bozulan eski yüzbaşının tahliye talebi reddedildi
15 Temmuz darbe teşebbüsünde Deniz Harp Okulu Komutanı Tümamiral Mesut Özel'in alıkonulmasına ilişkin davada, beraat kararları bozulan sanıklardan eski yüzbaşı Ertürk Murat Cansaran'ın tahliye talebi reddedildi.  15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde Deniz Harp Okulu Komutanı Tümamiral Mesut Özel'in rütbesini sökerek, kelepçe takıp ağzını bantladıktan sonra Maltepe Askeri Cezaevi'ne kapatılmasına ilişkin davada, haklarında verilen beraat kararları bozulan tutuklu sanık Ertürk Murat Cansaran ile firari sanık Orhan Arı'nın yargılandığı davanın 8'inci celsesi görüldü. İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Ertürk Murat Cansaran getirildi. Şikayetçi Mesut Özel'in avukatı ve şikayetçi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatları da duruşmada hazır bulundu.  CEZAEVİNE YAZILAN YAZIYA CEVAP GELMEDİ Olay gecesi askeri cezaevi içerisi, bahçesi ve çevresinde kayıt alan tüm kameraların numaraları bildirilmek ve ayrı ayrı olacak şekilde CD'lenmek üzere 2'nci sınıf kadrolu askeri ceza ve tutukevlerine yazılan müzekkereye cevap verilmediği tutanağa geçti.  AVUKATLARI TAHLİYESİNİ İSTEDİ Önceki celse hakkında mütalaa verilen tutuklu sanık Ertürk Murat Cansaran, dosyaya ulaşan evrakları inceleyemediğini belirterek süre talep etti. Sanık avukatı Fatih Arslan, "Darbe gününe ilişkin topçu taburuyla ilgili yaklaşık 30'a yakın personel dinlenecektir. Biz bu personeller dinlenildikten sonra savunma yapmak için süre istiyoruz. Yargıtay'ın bozma ilamından önce müvekkilim tahliye edilmişti. Bozma ilamında yazışmaların araştırılması talep edilmişti. Bahsedilen yazışmalar telegram yazışmalarıdır.
Telegram - 08.09.2021
Son dakika haber... Tümamiral Mesut Özel'in alıkonulmasına ilişkin beraat kararı bozulan sanıkların davası görüldü
Sanığın Telegram konuşmalarında darbe karşıtı söylemlerinin olduğunu belirten avukatı, tahliye edilmesini talep etti.
Telegram - 08.09.2021
'dan TikTok'u sınırsız kullanma imkanı
Vodafone'un sınırsız uygulamalar dünyası 4 seçenekten oluşuyor. "Sınırsız İletişim" paketiyle WhatsApp, Telegram, Signal, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamaları, "Sınırsız Müzik" paketiyle Spotify, Karnaval, Fenomen ve Power App uygulamaları, "Sınırsız Sosyal Medya" paketiyle Facebook, Instagram ve Twitter gibi en çok kullanılan uygulamalar ve "Sınırsız Video" paketiyle YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene'de izlenen videolar, tarifenin internetinden yemiyor.
Telegram - 07.09.2021
Brezilya'da Devlet Başkanı Bolsonaro, tartışmalı sosyal medya kararnamesini imzaladı
Bolsonaro o zamandan beri destekçilerini Telegram ve Parler gibi alternatif platformlara yönlendiriyor.
Telegram - 01.09.2021
Son dakika haberleri! İtalya'da son 24 saatte Kovid-19'dan 69 kişi öldü
"Yeşil Geçiş" belgesinin kapsamının genişletilmesine tepki olarak Telegram kanalında kurulan gruplarda yer alanlardan bazıları, gruplardaki diğer kişilerin anlaşmış olmalarına rağmen eyleme gelmemesine tepki gösterdi.
Telegram - 26.08.2021
THODEX'İN ARDINDAN BU KEZ 1 MİLYAR LİRALIK VURGUN İDDİASI
Kripto para dolandırıcılarının bu kez kurdukları "Dogecoin Mining" adlı sistem üzerinden yatırımcılarına 40 günde yüzde 100 kar vaat ederek yüzlerce kişiyi sisteme çektiği iddia edildi. Zoom üzerinden sürekli paneller düzenleyen dolandırıcılar, Telegram üzerinden kurdukları grupla da yatırımcılarla sürekli irtibat halinde olduklarından güven kazanmış oldular.
Telegram - 26.08.2021
Thodex'in ardından bu kez 1 milyar liralık vurgun iddiası
Kripto para dolandırıcılarının bu kez kurdukları "Dogecoin Mining" adlı sistem üzerinden yatırımcılarına 40 günde yüzde 100 kar vaat ederek yüzlerce kişiyi sisteme çektiği iddia edildi. Zoom üzerinden sürekli paneller düzenleyen dolandırıcılar, Telegram üzerinden kurdukları grupla da yatırımcılarla sürekli irtibat halinde olduklarından güven kazanmış oldular.
Telegram - 30.07.2021
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yüksek Lisans ve Doktora Öğrenci Alım İlanı
Eğitim Bilimleri Enstisüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrenci Alım İlanı2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için Enstitümüzün kontenjanları belirtilen Anabilim Dallarına T. C. Uyruklu Doktora ve Yüksek Lisans öğrencileri alınacaktır.
Telegram - 23.07.2021
Son dakika haber! Fransa'da, El-Kaide tehdidi nedeniyle terör alarmı verildi
Sosyal medya uygulaması Telegram'da bulunan, El-Kaide'ye ait olduğu belirtilen As-Sahab kanalında, 15 Temmuz'da yayımlanan videoda Fransa'nın yanı sıra Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile İçişleri Bakanı Gerard Darmanin adları verilerek tehdit edildi.
Telegram - 20.07.2021
Kaspersky, mesajlaşma uygulamalarında kimlik avı saldırılarını araştırdı
Kaspersky açıklamasına göre, geçen yılın aralık ayı ile bu yılın mayıs ayı arasında tespit edilen kötü amaçlı bağlantıların en büyük kısmı WhatsApp aracılığıyla gönderilirken, onu Telegram izledi.
Telegram - 20.07.2021
Son Dakika | İran'da reformist lider Hatemi, Huzistan eyaletinde su kesintisi gösterilerindeki polisin müdahalesini eleştirdi
İran Reformist Cephe'ye ait Telegram sitesinde yayınlanan yazılı açıklamada Hatemi, Huzistan eyaletindeki gösterileri değerlendirdi.
Telegram - 18.07.2021
İran'ın Huzistan eyaletinde su kesintisi gösterilerinde ölenlerin sayısı 3'e çıktı
İki gencin isimlerinin Kasım Hazıri ve Mustafa Naimavi olduğu belirtilirken, reformistlere yakınlığıyla bilinen Sahamnews Telegram sitesi de gösterilerde Ali Mezrea adlı bir kişinin de hayatını kaybettiğini duyurdu.
Telegram - 13.07.2021
Son dakika: Küba'da hükümet karşıtı protestolara katılan onlarca kişi gözaltına alındı
Dünyadaki internet kısıtlama ve engellemelerini eş zamanlı denetleyen Netblocks, adada WhatsApp, Facebook, Instagram ve Telegram gibi sosyal medya platformlarına erişimin kısıtlandığını açıkladı.
Telegram - 07.07.2021
Erbil Havaalanı'na düzenlenen saldırıyı Iraklı bir Şii milis grup üstlendi
Silahlı milis grubun, İran'a yakınlığıyla bilinen Sabreen News'in Telegram hesabından yayımlanan açıklamasında, Uluslararası Erbil Havaalanı'na düzenlenen dün geceki saldırıya ilişkin bilgi verildi.
Telegram - 29.06.2021
Fransa'nın Lyon kentinde aşırı sağcıların, İsviçre maçını izleyen taraftarlara saldırdığı iddia edildi
Sosyal medya iletişim ağı Telegram'da, olayı, neo-Nazi ve ırkçı grupları bir araya getiren bir kanal üslendi.
Telegram - 28.06.2021
Orta Doğu'da 6 yıllık siber casusluk kampanyası ortaya çıktı
Şirketten yapılan açıklamaya göre, en az 2015 yılından beri kötü niyetli etkinliklerin arkasında yer alan ve "Ferocious Kitten" olarak adlandırılan grup, verileri çalmak ve hedeflenen cihazda komutlar yürütmek için "MarkiRAT" adlı özel bir kötü amaçlı yazılımı kullanıyor. Kötü amaçlı yazılımın ayrıca virüslü kullanıcının Chrome tarayıcısını ve Telegram uygulamasını ele geçirebilecek varyantları da bulunuyor.
Telegram - 16.06.2021
Ukrayna'da Kovid-19'a yönelik karantina uygulaması 31 Ağustos'a kadar uzatıldı
Ukrayna Kültür ve Enformasyon Politikası Bakanı Oleksandr Tkaçenko da Telegram hesabından yaptığı paylaşımda, 16 Haziran'dan itibaren ülkede toplu etkinliklerin, katılımcıların maske takması kaydıyla yüzde yüz kapasitede gerçekleştireceğini duyurdu.
Telegram - 16.06.2021
İran'da "Reformist Partiler Birliği" cumhurbaşkanlığı seçiminde Himmeti'yi destekleyeceklerini açıkladı
Önde gelen reformist siyasetçilerinden Mustafa Taczade'nin de bünyesinde yer aldığı Reformist Cephe'ye ait Telegram hesabından yapılan yazılı açıklamada, cuma günü sandığa gitmenin bir anlamının olmadığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Telegram Haberleri | Telegram Haber - Haberler - Telegram haberleri, son dakika telegram haber ve gelişmeleri burada. Matrak NFT Games, 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 00:19:24. #1.16#

title