Sinop Valiliği Haberleri

Sinop Valiliği haber, Sinop Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinop Valiliği - 17.06.2021
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Sinop'ta
Belediye Başkan Vekilimiz Önder Serdar Öztürk bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i hazır bulunan protokolle birlikte Sinop Valiliği'nde karşıladı.
Sinop Valiliği - 11.06.2021
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Sinop'ta
Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ü Belediye Başkanımız Barış Ayhan hazır bulunan protokolle birlikte Sinop Valiliği'nde karşıladı.
Sinop Valiliği - 17.03.2021
"Çok yüksek riskli iller" kategorisindeki Sinop'ta MOBESE'li maske ve mesafe denetimi yapıldı
Sinop Valiliği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.
Sinop Valiliği - 11.03.2021
Vali Karaömeroğlu: "Sinop su ürünleri ekosisteminin geliştirilmesinde cazibe merkezi olacak"
Sinop'ta kurulacak olan balık işleme ve paketleme tesisinin son 30 yıl içerisinde kentte yapılan en büyük bütçeli (10,5 milyon avro) yatırımlardan biri olduğunu söyleyen Vali Karaömeroğlu: " Sinop'ta Temel Sektörlerin Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi" Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilmektedir. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı proje yürütücüsüdür. Kalkınma ajansımızın öncülüğünde yürütülen projede Sinop Valiliği, Sinop İl Özel İdaresi, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası, Sinop Belediyesi ve Abalı Köyü Su Ürünleri Kooperatifi paydaş olarak yer almaktadır.
Sinop Valiliği - 20.12.2020
Kastamonu'da güvercinler Sinop'ta sokak hayvanları unutulmadı
Sinop'ta faaliyet gösteren Sahipsiz Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği üyeleri, sokağa çıkma kısıtlamasında yem bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını beslemek için Sinop Valiliği ve duyarlı vatandaşlar tarafından temin edilen köpek ve kedi mamalarını kent merkezi ve köylere götürülerek doğaya bıraktı.
Sinop Valiliği - 19.11.2020
Sinop'ta valinin adını kullanarak dolandırıcılık
Açıklamada şunlar kaydedildi: "Sinop Valiliğinin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, iş adamlarımız ve esnafımızdan, telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır.
Sinop Valiliği - 12.11.2020
Sinop'ta 65 yaş üstü vatandaşlara sokak kısıtlaması
Sinop Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Toplantıda; ilimiz merkez ilçesinde maskenin doğru ve sürekli şekilde kullanımını temin amacıyla 12 Kasım'dan itibaren vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu/bulanabileceği Derviş Sarabil Caddesi, Atatürk Caddesi, Uğur Mumcu Meydanı, Gazi Caddesi, Enver Bahadır Caddesi(Tekinoğlu Sokağın başlangıcına kadar), Sakarya Caddesi, İtfaiye Caddesi, Okullar Caddesi(Tekke Sokağın başlangıcından), Meydan eteği Sokak, Kademci Sokak, Görgün Sokak, Bülent Ecevit Caddesi, İskele Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Derin Boğaz Ağzı Sokak(Buzhaneye Kadar), tüm toplu taşıma durakları, Aşıklar Parkı ve Barış Manço Parkı'nda sigara içme yasağı getirilmesine, ilimiz diğer ilçelerinde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu, bulunabileceği cadde ve sokaklar(özellikle trafiğe kapalı alanlar) İlçe Kaymakamlıklarınca belirlenerek 12 Kasım'dan itibaren sigara içme yasağı getirilmesi için İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararı alınmasına ve ilimiz genelinde 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın gün içerisinde saat 10.
Sinop Valiliği - 29.10.2020
Sinop?ta, motosikletli Cumhuriyet korteji
SİNOP'ta, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97'inci yıl dönümü dolayısıyla kortej gerçekleştirildi. Korteje katılan motosiklet tutkunları kenti turladı.Sinop Valiliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kortej düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinop Valiliği Haberleri | Sinop Valiliği Haber - Haberler - Sinop Valiliği haberleri, son dakika sinop valiliği haber ve gelişmeleri burada. Ayancık'ta sel mağduru esnaf geçici inşa edilen iş yerlerinde hizmet vermeye başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 05:47:30. #1.16#

title