Lisans Haberleri

Lisans haber, Lisans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lisans - Bugün
TBMM KİT Komisyonunda Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası AŞ'nin hesapları görüşüldü
Öztop, geçen yıl devreye alınan lisanslı Güneş Enerjisi Santrali (GES) projelerinin yüzde 20'sinin banka tarafından finanse edildiğine dikkati çekerek, "Bugüne kadar toplam 322 megavat kurulu güce sahip 21 Rüzgar Enerjisi Santralinin (RES) üretime başlamasını sağladık.
Lisans - Bugün
TEKNOFEST Travel Datathon Yarışması dijital yolculuk deneyimi sunacak
THY yazılım geliştirme programı kapsamında lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile mezunların katılabildiği yarışmada Datathon katılımcılarına çözülmesi istenen vakalar ve veri setleri sağlanacak.
Lisans - Bugün
İran, ABD'yi "basındaki bağımsız sesleri susturmakla" suçladı
ABD Yabancı Varlıkları Koruma Ofisinin (OFAC) 22 Ekim 2020'de IRTVU'yu İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü tarafından yönetildiği için yaptırım listesine aldığına işaret edilen açıklamada, bu listedeki kurum ve kuruluşların internet sitesi ve domain hizmetlerinden, OFAC lisansı olmadıkça yararlanamayacağı kaydedilmişti.
Lisans - Bugün
Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilere 2021 YKS Bilgilendirme Kitapçığı dağıttı
Sınava girmeye hazırlanan öğrencilere yönelik hazırlanan 2021 YKS (TYT, AYT, YDT) Bilgilendirme Kitapçığının öğrencilere doğru tercih yapmada büyük katkı sağlayacağını dile getiren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, lisans ve önlisans programlarına yerleşenlerin puanları, başarı sıraları kontenjan ve benzeri pek çok detayın yer aldığı kitapçığı, dijital ortama da taşıdıklarını duyurdu.
Lisans - Bugün
İran'dan ABD'nin devlet televizyonuna bağlı bazı kanalların internet sitelerine el koymasına tepki
ABD Yabancı Varlıkları Koruma Ofisinin (OFAC) 22 Ekim 2020'de IRTVU'yu İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü tarafından yönetildiği için yaptırım listesine aldığına işaret edilen açıklamada, bu listedeki kurum ve kuruluşların internet sitesi ve domain hizmetlerinden, OFAC lisansı olmadıkça yararlanamayacağı kaydedilmişti.
Lisans - Bugün
The New York Times, Kaşıkçı'yı öldüren ekipten 4 kişinin ABD'de eğitim aldığını öne sürdü
Dışişleri Bakanlığının başlangıçta, Obama yönetimi sırasında Suudi Kraliyet Muhafızlarının eğitimi için Tier 1 Group'a lisans verdiği ifade edilen haberde eğitimin, en azından eski Başkan Donald Trump'ın görev süresinin ilk yılı 2017'de de devam ettiği aktarıldı.
Lisans - Bugün
Türkiye Drone Şampiyonası finalinin ilk etabı Elazığ'da yapılacak
Yarışlara katılabilmek için Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden alınan insansız hava araçları lisansına sahip olma şartı aranacak.
Lisans - Bugün
ATB Başkanı Yavuz, üretici ve tüccarı lisanslı depo desteklerinden faydalanmaya çağırdı
Ankara Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Faik Yavuz, lisanslı depoculuğun avantajlarının her geçen gün daha fazla üretici tarafından anlaşıldığını belirterek, "Ürünü gerçek fiyatından, doğru zamanda, devlet desteğiyle satma ve depolama imkanı sunan bu sistemden faydalanın.
Lisans - Bugün
ABD, İran merkezli bazı internet sitelerine el konulduğunu doğruladı
ABD Yabancı Varlıkları Koruma Ofisinin (OFAC) 22 Ekim 2020'de IRTVU'yu İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü tarafından yönetildiği için yaptırım listesine aldığına işaret edilen açıklamada, bu listedeki kurum ve kuruluşların internet sitesi ve domain hizmetlerinden, OFAC lisansı olmadıkça yararlanamayacağı kaydedildi.
Lisans - Dün
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
İsveç'te yaklaşık 100 bin kişiye sahte negatif PCR testi ile seyahat belgesi düzenlediği iddia edilen özel sağlık şirketi "Doktor Grubu"nun çalışma lisansının iptal edildiği duyuruldu.
Lisans - Dün
Türkiye Barolar Birliği Spor Hukuku Kurulundan Türker Arslan anısına kitap
Kitabın önsözünü, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu kaleme aldı. Kitabı Türker Arslan'a armağan etmekten onur duyduklarını belirten Feyzioğlu, şu görüşleri aktardı: "O, yetkin bir hukuk insanı, lisanslı ve milli bir sporcu, iyi bir spor yazarıdır.
Lisans - Dün
Kuru incir ihracatı 250 milyon dolara koşuyor
"Kuru üzüm, kuru incir ve kuru kayısı ürünlerimiz için ürün Komiteleri kuruldu ve bu komiteler hem ticari hem de teknik seviyede toplantılar düzenlendi. Ayrıca, Organik ürünler komitesi, Bilim ve Teknoloji Kurulu, Ekonomi ve Finans Kurulu kurulmuş ve sistematik bir şekilde toplantılarına devam etti.Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yürütülen bilimsel projelere finansal ve teknik destek verildi. Lisanslı depoculuk sisteminin kurulması ve TMO'nun kuru meyve alımı yapması için girişimlerde bulunuldu.
Lisans - Dün
Bursaspor Kulübü, mali tabloların doğruluğunun inceleneceğini duyurdu
Spor kulüplerinde denetim, hesap uzmanı ve spor hukuku konusunda uzman lisanslı firmaların ehil kişilerince yapılmalıdır.
Lisans - Dün
İran'da kaçak faaliyet gösterdiği tespit edilen "ülkenin en büyük kripto para madenciliği çiftliği" kapatıldı
İran'ın elektrik dağıtım şirketi "Tevanir" 26 Mayıs'ta yaptığı açıklamada, ülkenin 14 eyaletinde 50 lisanslı madencilik merkezinin faaliyet gösterdiğini ve toplam 209 megavat elektrik tükettiğini duyurmuştu.
Lisans - Dün
İsveç'te sahte PCR testi sonucu seyahat belgesi veren şirketin lisansı iptal edildi
İsveç'te yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında yaklaşık 100 bin kişiye sahte negatif PCR testi ile seyahat belgesi düzenlediği iddia edilen özel sağlık şirketi "Doktor Grubu"nun çalışma lisansının iptal edildiği duyuruldu.
Lisans - Dün
Bursaspor Kulübü: "Mâlî tabloların doğruluğu incelenecek"
Bursaspor Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde: "Kanunen denetim kurulunun görev, yetki ve sorumlulukları devredilemez. Dolayısıyla öncelikle derneğimizin denetim kurulu sorumluluğunda olmak üzere ve kulübümüzce oluşturulan kurul ile genel kurulda önerge ile seçilmiş olan kurullar kendilerine sunulacak bağımsız denetim raporu sonrasında ortak çalışma yapacaklardır. Spor kulüplerinde denetim, hesap uzmanı ve spor hukuku konusunda uzman lisanslı firmaların ehil kişilerince yapılmalıdır.
Lisans - Dün
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden uluslararası öğrencilere burs imkanı
İstanbul Ticaret Üniversitesi, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına kayıt yaptıracak 500 yabancı uyruklu öğrenciye eğitim desteği verecek.
Lisans - Dün
Lisanslı depolarda ürünlerini muhafaza edenlere verilecek destekler belli oldu
Lisanslı depolarda ürünlerini muhafaza eden üretici ve üretici örgütlerine verilecek kira, nakliye ve analiz ücretleri belirlendi.
Lisans - 21.06.2021
Garanti BBVA Partners Meetup serisi Waya Quiviger ile devam ediyor
Lisans eğitimini McGill Üniversitesi'nde ticaret alanında tamamlayan Waya Quiviger'ın ilgilendiği araştırma konuları arasında sosyal inovasyon, sosyal girişimcilik, sürdürülebilir kalkınma ve küresel yönetim yer alıyor.
Lisans - 21.06.2021
Ukrayna'da Türkiye Bursları sınavları başladı
Bugün lisans seviyesinde sınavlar yapıldı, yarın ise yüksek lisans ve doktora seviyelerinde sınavlar gerçekleştirilecek.
Lisans - 21.06.2021
Lisansüstü Programlarımıza Başvuran Adaylarımızın Dikkatine !!
LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARIMIZA BAŞVURAN ADAYLARIMIZIN DİKKATİNE,GEBİS Sistemi üzerinden yapılan başvurularınızın onay durumu e-posta adreslerinize aşağıdaki bilgiler ile iletilmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lisans Haberleri | Lisans Haber - Haberler - Lisans haberleri, son dakika lisans haber ve gelişmeleri burada. Bideb Yurt İçi Yüksek Lisans Eğitim Burs Programları 2021 Yılı 1. Dönem Başvuru Sonuçları Açıklandı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 23:38:24. #1.16#

title