Kuran-ı Kerim Haberleri

Kuran-ı Kerim haber, Kuran-ı Kerim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuran-ı Kerim - Bugün
Mısır'da hazırlanması 20 yıl süren Kuran'ı Kerim Cumhurbaşkanı Sisi'ye verildi
Mısır'daki El-Ezher Kurumu, hazırlanması yaklaşık 20 yıl süren bir Kuran'ı Kerim'i Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'ye takdim etti.
Kuran-ı Kerim - Dün
Sudan Kongre Partisi: Halk, despotluğun geri gelmesini kabul etmeyecek
Sudan Kongre Partisi Genel Başkanı Ömer ed-Digeyr, halkın despotluğun geri gelmesini ve darbe çağrılarını kabul etmeyeceğini söyledi.
Kuran-ı Kerim - Dün
KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayraktar, Kocaeli'de ödül töreninde konuştu Açıklaması
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "'Bunları biz yapamayız ancak dışarıdan satın alabiliriz' diyen dışa bağımlı kompleksli zihniyet vardı, hala var.
Kuran-ı Kerim - Dün
KADEM İnovasyonda Kadın 6. Girişimcilik Kampı'nda finale kalan katılımcılar ödüllerini aldı
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, ???????Türkiye'de başarılı kadın girişimci sayısının her geçen gün arttığını belirterek, "Girişimci kadınların ürettikleri projeler, hayata yenilik, ülke ekonomisine katkı sağlarken tüm kadınlar için de...
Kuran-ı Kerim - 16.10.2021
SEDAT PEKER SUÇ ÖRGÜTÜNE YÖNELİK 241 SAYFALIK İDDİANAME
HAKKINDA kırmızı bültenle yakalama kararı bulunan Sedat Peker ve suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında 26'sı tutuklu 92 şüpheli hakkında iddianame tamamlandı.
Kuran-ı Kerim - 16.10.2021
ATUDER'in "Altın Acil Ödülü", Prof. Jean-Louis Vincent'e verildi
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından verilen "Altın Acil Ödülü", bu yıl bilim insanı Prof. Jean-Louis Vincent'e sunuldu.
Kuran-ı Kerim - 16.10.2021
Sedat Peker suç örgütüne yönelik hazırlanan iddianamede "tespih" detayı
Sedat Peker'in elebaşı olduğu organize suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede, suç örgütüne yapılan operasyonda örgüt üyelerinin birçoğunun evinde üzerinde "Reis Sedat Peker", "SP" gibi yazıların bulunduğu tespihlerin ele geçirildiği, bunların örgütün...
Kuran-ı Kerim - 16.10.2021
15 Ekim 2021 Haberleri
15 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Kuran-ı Kerim - 15.10.2021
Hafızlık İcazet Töreni Düzenlendi
İcazet Töreni'nde konuşan Vali Yıldırım; "Burada toplanma vesilemiz olan kardeşlerimiz Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim'i ezberlediler.
Kuran-ı Kerim - 15.10.2021
Vali Aziz Yıldırım Şehit Ailesine "Şehitlik Belgesi"ni Taktim Etti
Vali Yıldırım'ın konuşmasının ardından İl Müftüsü İsmail İpek Kuran-ı Kerim okudu ve Şehidimiz Gökçen Koşal ve tüm şehitlerimiz için dua etti.
Kuran-ı Kerim - 15.10.2021
Son dakika... Hindu-Müslüman geriliminin arttığı Bangladeş'te, polisin protestoculara müdahalesi sürüyor
Dakka'nın güneydoğusundaki Comilla bölgesinde bulunan geçici Hindu tapınağında, Müslümanların kutsal kitabı Kuran-ı Kerim'e saygısızlık yapıldığı iddia edilmiş, konuya ilişkin haberlerin sosyal medyada hızla yayılması ile tepkiler büyümüştü.
Kuran-ı Kerim - 15.10.2021
Afyonkarahisar'da hafızlık eğitimini tamamlayan 155 hafız icazet aldı
Allah'ın övdüğü, meleklerin kanatlarını açtığı ve rahmetin bürüdüğü insanlardan olmanın önemine değinen İşliyen, şunları belirtti: "Rabb'im, ömür boyu bu güzellikleri bize yaşayabilmeyi nasip eylesin. 155 hafızımız burada, önce kendilerini tebrik ediyorum. Cenabıallah, sizleri muhafaza eylesin. Okudukları Kuran-ı Kerim'i anlamaları için de gayret etmeyi nasip etsin.
Kuran-ı Kerim - 15.10.2021
Suudi Arabistan ile İran arasındaki yakınlaşmanın muhtemel sonuçları ne olacak?
Suudi Arabistan ile İran arasında, Irak ara buluculuğunda gerçekleştirilen görüşmelerle başlayan yakınlaşmanın doğuracağı sonuçlar merak konusu oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kuran-ı Kerim Haberleri | Kuran-ı Kerim Haber - Haberler - Kuran-ı Kerim haberleri, son dakika kuran-ı kerim haber ve gelişmeleri burada. Mısır'da hazırlanması 20 yıl süren Kuran'ı Kerim Cumhurbaşkanı Sisi'ye verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 01:15:41. #1.16#

title