Kaymakamlık Haberleri

Kaymakamlık haber, Kaymakamlık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaymakamlık 4.6.2020
Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak
Açıklamada, şunlara yer verildi: "2911 Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. ve 19 maddeleri ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11. maddesi hükümleri gereğince Valilik ve Kaymakamlık makamlarının uygun göreceği etkinlikler hariç olmak üzere, Hakkari il sınırları içerisinde (İl merkezi, ilçeler, polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinin tamamı) 5 Haziran saat: 00.
Kaymakamlık 4.6.2020
Çubuk'ta taksi ve dolmuşlar denetlendi
İlçede Kaymakamlık tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Belediye zabıta ekiplerince oluşturulan denetim komisyonu, Atatürk Caddesi ve Ankara Bulvarı üzerinde dolmuş ve taksileri durdurarak denetim yaptı.
Kaymakamlık 4.6.2020
Güce Kaymakamı Orhan'dan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına başarı belgesi
Kaymakamlık binasında belgeleri takdim eden Orhan, ilçe genelinde salgının yayılmasını engellemek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.
Kaymakamlık 3.6.2020
Çamlıyayla Kaymakamlığından "vatandaşın evine baskın" iddialarına yalanlama Açıklaması
Kaymakamlıktan yapılan yazılı açıklamada, bir grup vatandaşın evinin jandarma ekiplerince gece saatlerinde basılarak, cep telefonlarının toplatıldığına yönelik iddianın, basın ve ahlak ilkelerine uymadığı, Kaymakamlık ve güvenlik birimlerini yıpratmaya yönelik asılsız haber olduğu belirtildi.
Kaymakamlık 3.6.2020
Kulp'taki restoran, kafe, kıraathane, lokanta ve spor salonları denetlendi
Polis, zabıta, sağlık, gıda mühendisi ve Kaymakamlık personelinden oluşan denetim ekibi denetleme yaparak, işletme sahiplerini tedbirlere uymaları yönünde bilgilendirdi.
Kaymakamlık 3.6.2020
Çatak'ta küçük sanayi sitesi ve eğitim tesislerinin temeli atıldı
Belediye ve Kaymakamlık olarak Çatak için hazırlanan projeleri hayata geçirmek için büyük gayret gösterdiklerini belirten Arvas, "3 gün Ankara'da, 4 gün ilimizde ve ilçelerimizde çalışmaları, projeleri takip ediyoruz.
Kaymakamlık 3.6.2020
Son dakika haber... Osmaniye'de üzerine ağaç dalı düşen PTT çalışanı yaralandı
Osmaniye'de, Kadirli Kaymakamlığı bahçesinde kesimi yapılan ağaç dalı üzerine düşen PTT çalışanı kadın yaralandı. Kaymakamlık bahçesindeki bazı ağaçların kesimi sırasında, dallardan biri motosikletiyle dağıtıma çıkan PTT görevlisi Zeliha Helete'nin üzerine düştü.
Kaymakamlık 2.6.2020
Baraj sularının yükselmesiyle eski yerleşim yerinde mahsur kalan köpek ve inekler kurtarıldı
Meraya sürdükleri ineklerden ikisinin tekrar boşaltılan yerleşim yerine kaçtığını ifade eden Baydar, "Yaklaşık 15 gündür mahsur kaldılar. Hayvan sahibi ilk olarak durumu bana bildirdi. Ben de Kaymakamlık ve Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğüne bildirdim.
Kaymakamlık 2.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
Şenay, Taş'a teşekkür ederek, üreticilerin gelir seviyelerinin artırılmasına yönelik çalışmalarda Kaymakamlık olarak kendilerine düşen görev ve desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Kaymakamlık 1.6.2020
Sakarya'da Kovid-19 tedbirleri
Kaymakamlık binasındaki toplantıya, Kaymakam Aziz Mercan, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ahmet Tevfik Altunel ile diğer ilgililer katıldı.
Kaymakamlık 1.6.2020
Alaşehir'de ihtiyaç sahibi 100 aileye 2'şer litre süt dağıtıldı
Alaşehir'de ihtiyaç sahibi 100 aileye 2'şer litre süt dağıtıldıMANİSA'nın Alaşehir ilçesinde, ihtiyaç sahibi 0-5 yaş grubu çocuğu olan 100 aileye, Kaymakamlık tarafından ücretsiz olarak 2'şer litre süt dağıtıldı.
Kaymakamlık 30.5.2020
Bulanık'ta zabıta ekipleri maske dağıttı
İlidi, "Dünyada küresel bir sorun olan koronavirüsün tedbirlerini ilk günden bu yana elimizden geldiğince almaya çalıştık. Vakaların ve ölüm oranlarının azalması ile millet olarak normalleşmeye gittiğimiz bu süreçte daha temkinli olmalıyız. Sosyal mesafelerimize ağırlık vermeliyiz. Kaymakamlık ve belediye olarak bu zor günleri geride bırakana kadar ilçe adına önlemlerimizi almaya devam edeceğiz.
Kaymakamlık 30.5.2020
Trabzon'da fındıklıktaki kaynayan su gözelerinden numune alındı
Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile İlçe Belediye Başkanı Recep Çebi, kaymakamlık ve belediye tarafından ortaklaşa yürütülen çalışma sonucu bulunan su gözelerinin olduğu fındık bahçesinde incelemelerde bulundu.
Kaymakamlık 30.5.2020
Bataklığa saplanan ineğinin başından ayrılmayan besiciye koyun desteği
Valiliğin öncülüğünde diğer ilgili kurumlarla konuyla yakından ilgilendiklerini ifade eden Doğramacı, şunları belirtti: "Hayırsever vatandaşlarımız tarafından kendisine 4 inek gönderilmişti. Valiliğimizin projesi ile vatandaşımız 20 Koyun, 1 Koç Projesi'nden de faydalandırıldı. Böylelikle Mehmet amcamızın önemli bir sorunu ortadan kaldırılmış oldu. Kaymakamlık olarak bakımsız olan ahırının yapımına da destek vereceğiz.
Kaymakamlık 30.5.2020
Şemdinli'de çiftçilere küçükbaş hayvan desteği
Hakkari Valiliği Hayvancılık Geliştirme Projesi kapsamında, kaymakamlık ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçedeki 7 aileye 20'şer olmak üzere 140 keçi ile 20 aileye de 20'şer koyun olmak üzere toplam 400 koyun teslim edildi.
Şu an buradasınız: Kaymakamlık Haberleri | Kaymakamlık Haber - Haberler - Kaymakamlık haberleri, son dakika kaymakamlık haber ve gelişmeleri burada. Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 04:19:09. #1.15#
title