Karatay Haberleri

Karatay haber, Karatay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatay - Dün
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.
Karatay - 11.10.2021
Enerya Enerji, Konya'da yıl sonunda 591 bin aboneye ulaşmayı hedefliyor
Merkez ve özellikle Karatay ilçelerinde havaya karışan zararlı gazlar yağışların oluşmasına engel oluyor, bu sebeple de ilde kuraklık yaşanıyor.
Karatay - 08.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu programı belli oldu
Maçların programı şöyle: 26 Ekim Salı: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni 19 Mayıs) 20.
Karatay - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.
Karatay - 05.10.2021
TFF 2. Lig'de 6. hafta maçları yarın yapılacak
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre iki grupta oynanacak müsabakaların programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir AHİ) 15.
Karatay - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.
Karatay - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.
Karatay - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.
Karatay - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.
Karatay - 10.09.2021
Otomobil ile minibüs çarpıştı: 11 yaralı
Edinilen bilgiye göre, kaza, Doğanşehir ilçesi ile Polat Mahallesi arası Cinoğlu mevkiinde meydana geldi. Mustafa Orman yönetimindeki 44 HS 200 plakalı Toyota marka hususi otomobil ile Polat - Doğanşehir seferi yapan Rıfat Albayrak yönetimindeki 44 J 7740 plakalı Mercedes marka minibüs, bilinmeyen bir nedenle çarpıştı. Kazada, 5'i otomobilde, 6'sı minibüste olmak üzere 11 kişi yaralandı. Kazada, otomobil sürücüsü Mustafa Orman ile otomobilde bulunan, Nursel, Ayşe, Hasan ve Serap Orman ile minibüs sürücüsü Rıfat Albayrak ve minibüste bulunan Yıldız Karatay, Hüseyin Dündar, Aleyna Doğan, Nurten Arslan ve Vaiz Ardıç yaralandı.
Karatay - 04.09.2021
TFF 2. Lig'de 2021-2022 sezonu yarın başlayacak
İlk haftanın programı Ligde yarın oynanacak ilk hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Akhisarspor (Karaelmas K.Köksal) 16.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 16.
title