İsmail Heniyye Haberleri

İsmail Heniyye haber, İsmail Heniyye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Heniyye - Bugün
Son dakika! Tunus Cumhurbaşkanı Said, Filistin halkının İsrail'e karşı dik duruşunu kutladı
Son dakika haberlerine göre Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, İsrail'in saldırıları karşısında kararlı ve dik duruş sergileyen Filistin halkını tebrik etti.
İsmail Heniyye - Bugün
Hamas lideri Heniyye: "Halkımız tüm parçaları ve görüşleriyle birleşti, kutsallarını savunma siperinde buluştu"
Filistinli direniş örgütü Hamas'ın Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıya karşı halkın tüm parçalarıyla birleştiğini belirterek, İsrail'in "işgali kılıfına uydurma ve oldu bittileri dayatmasının artık kabul edilemez olduğunu" söyledi.
İsmail Heniyye - Dün
İran Meclis Başkanı Kalibaf, Hamas ve İslami Cihad'ın liderleriyle İsrail'in Filistin'e saldırılarını görüştü
İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ve İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Ziyad en-Nehale ile telefon görüşmesi yaptı.
İsmail Heniyye - Dün
Lübnan Cumhurbaşkanı Avn uluslararası toplumu İsrail'in saldırılarını durdurmaya çağırdı
Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarını durdurması için uluslararası topluma çağrıda bulundu.
İsmail Heniyye - Dün
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya ve Filistinlilere yönelik saldırılarını değerlendirdi Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Filistin'in haklı davasında Filistinlilerin yanında olduğunu, Birleşmiş Milletler (BM) başta olmak üzere uluslararası tüm kuruluşların ve dünya devletlerinin dikkatini İsrail'in uyguladığı devlet...
İsmail Heniyye - 10.05.2021
Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı ve Hamas Siyasi Büro Başkanı ile görüştü
Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı ve Hamas Siyasi Büro Başkanı ile görüştüCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile ayrı ayrı telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İsmail Heniyye - 10.05.2021
Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı ve Hamas Siyasi Büro Başkanı ile görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile ayrı ayrı telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İsmail Heniyye - 10.05.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ve Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile ayrı ayrı birer telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İsmail Heniyye - 10.05.2021
Heniyye, Filistin direnişinin Mescid-i Aksa'da yaşanan olaylara seyirci kalmayacağını belirtti
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin direnişinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da yaşanan olaylar karşısında eli kolu bağlı beklemeyeceğini ifade etti.
İsmail Heniyye - 09.05.2021
Cezayir, BMGK'den İsrail'in Filistinlilere saldırılarının sona ermesi için harekete geçmesini istedi
Cezayir, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne (BMGK), Filistin halkının korunması ve İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te saldırılarının son bulması için harekete geçme çağrısında bulundu.
İsmail Heniyye - 09.05.2021
Filistin direniş örgütlerinden İsrail'e sert tepki
Fetih Hareketi Merkez Komitesi, İsrail'in Kudüs'te yaptıklarının devam etmesi durumunda, bunun, tüm Filistin topraklarında kapsamlı bir çatışmaya sebep olacağı uyarısında bulundu.
İsmail Heniyye - 08.05.2021
Son dakika haberleri... Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu "ateşle oynama" diyerek uyardı
Son dakika gündem haberi... Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, İsrail polisinin, Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yönelik saldırılarıyla ilgili olarak İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya "ateşle oynama" diyerek seslendi.
İsmail Heniyye - 05.05.2021
Hamas lideri Heniyye: "Filistin halkı, Siyonistlerin Kudüs'te kargaşa yaratmasına izin vermeyecek"
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin halkının, Siyonistlerin Kudüs'te kargaşa yaratmasına ve Mescid-i Aksa'ya zorla girmesine izin vermeyeceğini belirtti.
İsmail Heniyye - 01.05.2021
Filistin seçimlerinin ertelenmesi iç bölünmüşlüğü derinleştirecek mi?
Filistinli siyasi analistler, Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın seçimleri erteleme kararının yaklaşık 15 yıldır devam eden Filistin iç bölünmüşlüğünü artıracağını düşünüyor.
İsmail Heniyye - 01.05.2021
Hamas lideri Heniyye, "Filistin seçimlerinin ertelenmesinin hiçbir inandırıcı gerekçesi olmadığını" belirtti
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin'de 22 Mayıs'ta yapılması planlanan genel seçimlerin ertelenmesi kararının hiçbir inandırıcı gerekçesi olmadığını söyledi.
İsmail Heniyye - 29.04.2021
Hamas lideri Heniyye, Katar Dışişleri Bakanı Al Sani ile Filistin seçimleri konusunu görüştü
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Katar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile seçimler başta olmak üzere Filistin meselesine ilişkin son siyasi gelişmeleri değerlendirdi.
İsmail Heniyye - 23.04.2021
Hamas lideri Heniyye Kudüs'ün İsrail işgaline boyun eğmesinin mümkün olmadığını söyledi
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Kudüs'ün İsrail işgaline ve faşist politikasına boyun eğmesinin mümkün olmadığını belirtti.
İsmail Heniyye - 31.03.2021
Son dakika haber! Filistinli uzmanlar, 15 yıl sonra yapılacak seçimlerin ertelenmesini öngörmüyor
Son dakika gelişmesine göre Filistinli uzmanlar, ülkede 15 yıl aradan sonra yapılması planlanan seçimlerin bölgesel ve uluslararası baskılara rağmen ertelenmesini uzak ihtimal olarak görüyor.
İsmail Heniyye - 30.03.2021
Gazze'de düzenlenen Uluslararası Öğrenci Konferansı'nda, "İsrail'le normalleşmeye" karşı olduğu vurgulandı
Gazze'de düzenlenen Uluslararası Öğrenci Konferansı'nda, Arap dünyasının İsrail'le normalleşmesine karşı olunduğu vurgusu yapıldı.
İsmail Heniyye - 30.03.2021
Hamas lideri Heniyye, Parlamentolar Arası Kudüs Platformu Başkanı ile Kudüs'ü ve seçimleri görüştü
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Parlamentolar Arası Kudüs Platformu Başkanı Hamid el-Ahmar ile Kudüs'teki durumu ve Filistin seçimlerini değerlendirdi.
İsmail Heniyye - 27.03.2021
Son dakika haberi! Arap ülkeleri Mısır'daki tren kazası dolayısıyla taziye mesajları yayımladı
Son dakika haberleri: Tunus, Yemen ve Filistin'deki Hamas Hareketi, Mısır'ın güneyindeki Suhac kentinde meydana gelen tren kazası nedeniyle Mısır halkına başsağlığı diledi.
İsmail Heniyye - 24.03.2021
Filistin'deki seçim anketine göre Fetih'e destek artıyor, Abbas'ın popülaritesi düşüyor
Filistin'de yaklaşan milletvekili ve devlet başkanı seçimleri öncesi yapılan bir anket, Hamas ile kıyaslandığında Fetih Hareketine desteğin arttığını, Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın popülaritesinin ise düştüğünü gösteriyor.
İsmail Heniyye - 20.03.2021
Hamas lideri Heniyye, Türk milletvekillerine, İsrail'in işlediği suçlara karşı durma çağrısı yaptı
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Türk milletvekilleriyle gerçekleştirdiği görüşmede, Türkiye'nin İsrail'in işlediği suçlara karşı durmasını istedi.
İsmail Heniyye - 17.03.2021
Heniyye, Hamas'ın Filistin seçimlerine ulusal ve ortak listeyle katılmayı tercih ettiğini duyurdu
Hamas Hareketi Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, seçimlere, ulusal ve ortak listeyle katılmayı tercih ettiklerini belirtti.
İsmail Heniyye - 13.03.2021
Hamas lideri Heniyye, Filistinli yaralıların tedavisine katkısından dolayı Türkiye'ye teşekkür etti
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, İsrail'in saldırıları sonucu yaralanan Filistinlilerin tedavisine katkılarından dolayı Türkiye'ye teşekkürlerini sundu.
İsmail Heniyye - 28.02.2021
Hamas lideri Heniyye, Doha'daki 4 ülkenin büyükelçileriyle Filistin'deki son gelişmeleri ele aldı
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Katar'ın başkenti Doha'da, Türkiye'nin de aralarında olduğu 4 ülkenin büyükelçileriyle Filistin'deki son gelişmeler ile ülkesinde yaklaşan seçimleri görüştü.
İsmail Heniyye - 08.02.2021
Hamas: Filistin seçimlerinin başarısı için gerekli tüm tedbirleri almaya hazırız
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin seçimlerinin başarılı olması için Gazze Şeridi'ndeki gerekli tüm tedbirleri almaya ve bölünmeye son veren kapsamlı bir diyaloğa hazır olduklarını belirtti.
İsmail Heniyye - 01.02.2021
Filistin ulusal diyalog görüşmeleri 8 Şubat'ta Kahire'de başlıyor
Hamas ile Fetih hareketleri, Filistin kapsamlı ulusal diyalog görüşmelerinin 8 Şubat'ta Mısır'ın başkenti Kahire'de başlayacağını duyurdu.
İsmail Heniyye - 22.01.2021
Hamas lideri Heniyye: "Filistin meselesi, işgal altındaki topraklara hapsedilmeye çalışılmaktadır"
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin meselesinin İsrail işgali altındaki topraklara hapsedilmeye çalışıldığını belirtti.
İsmail Heniyye - 20.01.2021
Son dakika gündem: Filistin Başbakanı, Fetih Hareketi'nin devlet başkanı adayının Abbas olduğunu açıkladı
Gelen son dakika haberlerine göre Filistin Başbakanı Muhammed Iştiyye, temmuz ayında yapılması planlanan başkanlık seçimlerinde Fetih Hareketi'nin adayının Devlet Başkanı Mahmud Abbas olduğunu belirtti.
İsmail Heniyye - 19.01.2021
Hamas ve Fetih yetkilileri yakın zamanda Katar'da görüşecek
Hamas yöneticilerinin, Fetih Hareketi Merkez Komitesi Genel Sekreteri Cibril er-Rucub ile Katar'ın başkenti Doha'da yakın zamanda görüşeceği bildirildi.
İsmail Heniyye - 18.01.2021
Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye: "Direniş yollarının geliştirilmesi süreci herhangi bir şantaj ya da baskıya boyun eğmeyecek"
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, direniş yollarının geliştirilmesi sürecinin, yaşanan değişimlere, herhangi bir şantaj ya da baskıya boyun eğmeyeceğini söyledi.
İsmail Heniyye - 16.01.2021
Son dakika haber | Filistin'de seçim kararının ardından bölünme dönemi bitecek mi?
Son dakika haberine göre Filistinli siyasi analistler, Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın yıllardır yapılmayan genel seçimlerin tarihini belirleyen kararnameyi imzalamasını siyasi bölünmüşlükleri sona erdirme yolunda önemli bir adım olarak görüyor.
İsmail Heniyye - 16.01.2021
Filistin'de siyasi gruplar ve kurumlar seçim kararından memnun
Filistin Kurtuluş Örgütü, hükümet, Ulusal Konsey ve siyasi gruplar, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın 14 yıl aradan sonra yapılacak milletvekili ve başkanlık seçimlerinin tarihini belirleyen kararnameyi imzalamasını memnuniyetle karşıladı.
İsmail Heniyye - 15.01.2021
Filistin'de 14 yıl aradan sonra seçimlerin yapılmasına karar verildi
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, 22 Mayıs 2021'de milletvekili ve 31 Temmuz 2021'de de başkanlık seçimlerinin yapılmasını öngören kararnameyi imzaladı.
İsmail Heniyye - 13.01.2021
Hamas lideri Heniyye, İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Nehale'yle Filistin davasını görüştü
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Filistin İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Ziyad en-Nehale ile Filistin davasını görüştü.
İsmail Heniyye - 10.01.2021
Katar Emiri ile Hamas lideri Heniyye, bölgesel ve uluslararası konuları görüştü
Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ve beraberindeki heyeti, Doha'daki Emirlik Divanı'nda kabul etti.
İsmail Heniyye - 09.01.2021
Hamas lideri Heniyye, BM ve 4 ülkeye "Filistinli gruplar arası uzlaşı" mektubu gönderdi
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Birleşmiş Milletler (BM), İran, Ürdün, İsviçre ve Güney Afrika liderlerine Filistinli gruplar arasındaki ayrılıkların giderilmesine ilişkin mektup gönderdi.
İsmail Heniyye - 09.01.2021
Hamas lideri Heniyye: "(Körfez) uzlaşısı Filistin davası lehine ortak çalışmaları güçlendirecek"
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Körfez bölgesinde sağlanan uzlaşının "Filistin davası lehine ortak çalışmaları güçlendirecek" önemli bir adım olduğunu belirtti.
İsmail Heniyye - 08.01.2021
Son dakika haberleri | Uzmanlara göre Filistin seçimleri siyasi bölünmüşlüğe ilişkin sorunların aşılmasında fırsat olabilir
Son dakika gelişmesine göre Filistinli siyasi analistler, Hamas ve Fetih Hareketi'nin olumlu tutumları ışığında seçimlerin gerçekleşme olasılığını siyasi gruplar arasındaki sorunların aşılmasında fırsat olarak görüyor.
İsmail Heniyye - 07.01.2021
Heniyye, Katar Emiri'ni Körfez'de sağlanan uzlaşı dolayısıyla tebrik etti
Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'yi Körfez'de sağlanan uzlaşı dolayısıyla tebrik etti.
İsmail Heniyye - 03.01.2021
Abbas'tan Heniyye'ye "Filistin ulusal birliğini" vurgulayan mektup
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'ye "ulusal birliğin tesisi konusundaki bağlılığını" vurgulayan bir mektup gönderdi.
İsmail Heniyye - 02.01.2021
Hamas, Filistin'de ulusal birliğin tesisi yolunda adım attı
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'den ulusal birliğin tesis edilmesiyle ilgili bir mesaj aldığı ve mesajı memnuniyetle karşıladığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmail Heniyye Haberleri | İsmail Heniyye Kimdir - Haberler - İsmail Heniyye haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Heniyye kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Tunus Cumhurbaşkanı Said, Filistin halkının İsrail'e karşı dik duruşunu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 06:13:15. #1.16#

title