GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Gümüşhane Üniversitesi Haberleri

Gümüşhane Üniversitesi haber, Gümüşhane Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gümüşhane Üniversitesi 7.8.2020
Eskişehir itfaiyenin ?alev avcısı? kızlarına büyük destek
'BAZI KONULARDA BİZİ GEÇİYORLAR? İtfaiye Daire Başkanlığı'nın diğer bir stajyeri olan Gümüşhane Üniversitesi Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Bölümü 1'nci sınıf öğrencisi Batuhan Tepe de çok iyi bir çalışma ortamı içinde staj yaptıklarını söyledi.
Gümüşhane Üniversitesi: O okulda çalışmalar devam ediyorGümüşhane Üniversitesi 29.7.2020
Gümüşhane Üniversitesi 28.7.2020
Gümüşhane'de Kurban Bayramı öncesi 'kene' ve 'koronavirüs' tedbirleri arttı
'KENE İHTİMALİ GÖZARDI EDİLMEMELİDİR' Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Halk Sağlığı Uzmanı Doç.
Gümüşhane Üniversitesi: 15 Temmuz şehitleri 2 bin 700 rakımda anıldıGümüşhane Üniversitesi 15.7.2020
Gümüşhane Üniversitesi 15.7.2020
Gümüşhane'de 15 Temmuz şehitleri 2 bin 700 rakımda anıldı
Yürüyüşün amacının şehitlerin anmak olduğuna dikkati çeken Şahin, şöyle devam etti: "Bizler 15 Temmuz şehitlerimizi anmak, yad etmek için yürüyüş düzenledik. Parkurumuz oldukça zorluydu. Şükürler olsun herkes zirveye tırmandı. Bu gölgede 7 tane buzul gölümüz var. Artabel Tabiat Parkı zengin flora ve faunaya sahip ve değişik endemik bitkileri bünyesinde barındırıyor. Herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum." "Şehitlerimizi minnetle anıyoruz" Yürüyüşe katılan Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bülent Bal da etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
Gümüşhane Üniversitesi: YKS'nin ikinci oturumu AYT başladıGümüşhane Üniversitesi 28.6.2020
Gümüşhane Üniversitesi 27.6.2020
Trabzon, Ordu, Giresun, Rize, Bayburt, Artvin ve Gümüşhane'de YKS heyecanı
Gümüşhane Gümüşhane'de sınava girmek için adayların çoğu yakınlarıyla Gümüşhane Üniversitesi'nin merkez kampüsüne geldi.
Gümüşhane Üniversitesi 25.6.2020
Gümüşhane Üniversitesi'nde mezuniyet töreni sanal ortamda yapılacak
Gümüşhane Üniversitesi'nin bu yılki mezuniyet töreninin sanal ortamda yapılacağı bildirildi.
Gümüşhane Üniversitesi 23.6.2020
Son dakika haberi! Gümüşhane'de tedbirler sıklaştı, maske takma oranı arttı
'MASKENİN ÖNÜNE DOKUNMAYIN' Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Halk Sağlığı öğretim üyesi Doç.
Gümüşhane Üniversitesi 13.6.2020
Üniversiteli genç, oyuncak ve kitaplarla köydeki çocukların yüzünü güldürdü
Gümüşhane Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü öğrencisi Erkan Orhan, sosyal medya üzerinden hayırseverlerin desteğiyle temin ettiği oyuncak ve kitaplarla, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldürdü.
Gümüşhane Üniversitesi 11.6.2020
Gümüşhaneli çiftçilerin 'kene' endişesi
'KENENİN ÖLDÜRÜCÜLÜĞÜ COVİD-19'A GÖRE 3 KAT? Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Halk Sağlığı öğretim üyesi Doç.
Gümüşhane Üniversitesi 3.6.2020
Sosyal medyadan başlattığı kampanyayla çocukları mutlu etti
Ailesiyle Şahinbey ilçesine bağlı Vatan Mahallesi'nde yaşayan Gümüşhane Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü öğrencisi Erkan Orhan, çocukları mutlu edebilmek için imkanları ölçüsünde etkinlikler düzenliyor.
Gümüşhane Üniversitesi 28.5.2020
Gümüşhane'de 362 camide Cuma namazına izin verildi
Tabloya göre il merkezinde Kemaliye Camii ve pazaryerinde 750 kişi, Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Camii avlusunda 80 kişi, Sultan Süleyman Han Ulu Camii avlusunda 70 kişi, Yunus Emre Camii avlusunda 250 kişi, Çamlıca Mahallesi TOKİ Camii avlusunda 80 kişi, Gümüşhane Üniversitesi Kampüs Camii avlusunda 250 kişi, Hacıemin Mahallesi Camii avlusunda 50 kişi, Sadullah Efendi Camii avlusunda 35 kişi, Sanayi Camii avlusunda 70 kişi, 1.
Gümüşhane Üniversitesi 14.5.2020
Gümüşhane'de yayla evinde mahsur kalan dağ keçisi özgürlüğüne kavuşturuldu
Kelkit ilçe merkezine yakın bir yaylada gezintiye çıkan Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Görevlisi Savaş Özatman ve arkadaşı Mehmet Türker, duydukları ses üzerine bir eve yöneldi.
Gümüşhane Üniversitesi: Yayla evinde mahsur kalan yaban keçisini kurtardılarGümüşhane Üniversitesi 14.5.2020
Gümüşhane Üniversitesi: Yayla evinde mahsur kalan yaban keçisini kurtardılarGümüşhane Üniversitesi 14.5.2020
Gümüşhane Üniversitesi 29.4.2020
Gümüşhane Üniversitesinin yabancı öğrencilerinden Türkçe "Evde kal" mesajı
Gümüşhane Üniversitesi'nde eğitim gören ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Trabzon'da yurtta kalan yabancı öğrenciler, çektikleri klip ile Türkçe "Evde kal" mesajı verdi.
Gümüşhane Üniversitesi: Koronavirüste sosyal medya kullanımı arttıGümüşhane Üniversitesi 29.4.2020
Gümüşhane Üniversitesi 6.4.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu ve Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.
Gümüşhane Üniversitesi 1.4.2020
Doğu Karadeniz'den "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.
Gümüşhane Üniversitesi 24.3.2020
Gümüşhane Üniversitesi'nde koronavirüs önlemleri
Gümüşhane Üniversitesi'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte işlemleri devam ediyor.
Gümüşhane Üniversitesi 12.3.2020
İdlib şehidi teğmenin annesi Çocukken 'şehit olacağım' derdi
İdlib şehidi teğmenin annesi: Çocukken 'şehit olacağım' derdi   SURİYE'nin İdlib kentinde, hava saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Teğmen Bayram Olgun'un (26) annesi Döne Olgun, oğlunun isteği olan kütüphanenin yapılması ve bir okula isminin verilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Oğlunun çocuk yaşlarda şehit olacağını söylediğini hatırlatan Olgun, "Bayram, küçükken televizyon izlediğinde 'Ben şehit olacağım' derdi. Ona şehit olmak nasip oldu" dedi.  65'inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda görevli Piyade Teğmen Bayram Olgun, İdlib'de 27 Şubat günü rejimin düzenlediği hava saldırısında şehit oldu. Şehit teğmenin cenazesi, Tepekent Mahallesi'nde toprağa verildi. Şehit Olgun'un 2017'de sosyal paylaşım sitesinden, mahallesine kütüphane yapılmasıyla ilgili mesaj yayımladığı ortaya çıktı. Bunu şehidin vasiyeti olarak kabul eden Selçuklu Belediyesi'nce mahallede şehit Olgun'un adının verildiği bir kütüphane açtı. Ayrıca mahalledeki imam hatip ortaokulunun ismi de değiştirilip şehidin adı verildi.  'OĞLUMUN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ' Şehit annesi Döne Olgun, oğlunun kütüphane isteğinin yerine getirilmesi ve adının bir okula verilmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti. Olgun, "Kütüphane hakkında bana bir şey söylememişti ama öyle bir isteği olmuş. Kütüphane açıldı, oğlumun ismi de verildi. Yine bir okula da oğlumun ismi verildi.  Şehitlik Allah'tan gelen bir şey. Allah, askerlerimize güç kuvvet versin. Bayram, küçükken televizyon izlediğinde 'Ben şehit olacağım' derdi. Ona şehit olmak nasip oldu" dedi.  Oğlu Bayram Olgun ile şehit olmadan bir gün önce telefonla görüşüp, hal ve hatır sorduklarını belirten Olgun, "Şehit olmadan bir gün önce telefonla görüştük. İdlib'de telefon fazla çekmediği için kısa görüştük. En son babasının cenazesine gelmişti. Sonra tekrar Suriye'ye gitti. Amcasının cenazesine de gelemedi" dedi.  DÜĞÜN HAZIRLIĞINA BAŞLAYACAKLARDI  Oğlu için düğün hazırlığına başlayacaklarını ifade eden Olgun, "Oğlum sözlüydü. İzine gelince duasını yapıp, nişan yapacaktık ve düğün hazırlıklarına başlayacaktık. Tarih belirtmemiştik ama yaz aylarında düğün yapmayı planlıyorduk.  Nasip olmadı" diye konuştu.  ÜNİVERİSTE DÖNEMİNDE KÜTÜPHANE İSTEMİŞ  Gümüşhane Üniversitesi İktisat bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Osman Olgun, ağabeyinin üniversitede eğitim gördüğü sıralarda kütüphane istediğini, bunu da mahallenin sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında mesaj olarak yayınladığını hatırlattı.
Gümüşhane Üniversitesi 12.3.2020
KONYA İdlib şehidi teğmenin annesi Çocukken 'şehit olacağım' derdi
ÜNİVERİSTE DÖNEMİNDE KÜTÜPHANE İSTEMİŞ Gümüşhane Üniversitesi İktisat bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Osman Olgun, ağabeyinin üniversitede eğitim gördüğü sıralarda kütüphane istediğini, bunu da mahallenin sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında mesaj olarak yayınladığını hatırlattı.
Gümüşhane Üniversitesi: BEKDER Onur Ödülleri sahiplerini bulduGümüşhane Üniversitesi 9.3.2020
Gümüşhane Üniversitesi: Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri düzenlendiGümüşhane Üniversitesi 8.3.2020
Gümüşhane Üniversitesi 28.2.2020
Türkiye Mehmetçik için tek yürek oldu
Gümüşhane Üniversitesi'nden yapılan açıklamada da İdlib'de, şiddeti ve insani krizi sonlandırmak amacıyla görev yapan askerlere yönelik hain saldırı sonucu şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dileğinde bulunuldu.
Gümüşhane Üniversitesi: Ankara'da 'Uluslararası Anadil Günü' kutlandıGümüşhane Üniversitesi 22.2.2020
Şu an buradasınız: Gümüşhane Üniversitesi Haberleri | Gümüşhane Üniversitesi Haber - Haberler - Gümüşhane Üniversitesi haberleri, son dakika gümüşhane üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Eskişehir itfaiyenin ?alev avcısı? kızlarına büyük destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 04:43:31. #1.15#
title