Gördes Haberleri

Gördes haber, Gördes son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gördes 19.5.2020
Manisa'da 19 Mayıs doğumlu öğrencilere doğum günü sürprizi
Manisa'nın Gördes ve Demirci ilçelerinde doğum günü 19 Mayıs olan gençlere polis ekiplerince doğum günü sürprizi yapıldı.
Gördes 17.5.2020
Manisa'da polisten down sendromlu İbrahim'e sürpriz ziyaret
Gördes ilçe merkezine yaklaşık 17 kilometre uzaklıktaki Kalemoğlu Mahallesi'nde yaşayan down sendromlu Sürgit, her yıl Polis Haftası'nda ziyaret ettiği Gördes İlçe Emniyet Amirliğine bu yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gidemedi.
Gördes 14.5.2020
Manisa'da karantinaya alınan mahalle dezenfekte edildi
Manisa'nın Gördes ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında karantinaya alınan Evciler Mahallesi, dezenfekte edildi.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Manisa'da evinde yangın çıkan kişi hayatını kaybetti
Manisa'da evinde yangın çıkan kişi hayatını kaybetti
Manisa'da evinde yangın çıkan kişi hayatını kaybetti
Manisa'da trafik kazası: 3 yaralı
Manisa'da trafik kazası: 3 yaralı
Manisa'da park halindeki otomobile saldıran köpekler, tamponu kopardı
Manisa'da park halindeki otomobile saldıran köpekler, tamponu kopardı
Manisa'da 11 tonluk jeneratör, tırdan yola düştü
Manisa'da 11 tonluk jeneratör, tırdan yola düştü
Manisa'da 11 tonluk jeneratör, tırdan yola düştü
Manisa'da telefon bataryasının patlama anı kameraya yansıdı
Manisa'da telefon bataryasının patlama anı kameraya yansıdı
Gördes 13.5.2020
Manisa'da bir mahalle karantinaya alındı
Manisa'nın Gördes ilçesindeki bir mahalle karantinaya alındı.
Gördes 13.5.2020
Manisa'da bir mahalle karantinaya alındı
Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı kırsal Evciler Mahallesi korona virüs tedbirleri kapsamında 14 günlük karantinaya alındı.
Gördes 4.5.2020
Manisa'da EBA TV'yi izleyemeyen öğrenciye televizyon hediye edildi
Manisa'nın Gördes ilçesinde evlerinde televizyon olmadığı için EBA TV ve TRT yayınlarını izleyemeyen ve uzaktan eğitimi takip edemeyen 10 yaşındaki İsmail Yılmaz'a televizyon hediye edildi.
Gördes 1.5.2020
Manisa'da bir mahalle karantinaya alındı
Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Beğel Mahallesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında karantinaya alındı.
Gördes 1.5.2020
Gördes'te bir mahalle karantinaya alındı
Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Beğel Mahallesi korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Gördes 17.4.2020
Gördes Kaymakamı Abacı marketleri denetledi
Gördes Kaymakamı Bekir Abacı, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ilçede bulanan marketlerin almış oldukları önlemleri yerinde denetledi.
Gördes 14.4.2020
Gördes Belediyesi, hasta bakım yatağı arızalanan 79 yaşındaki kadına yardım
Manisa'nın Gördes ilçesinde belediye ekipleri, hasta bakım yatağı arızalanınca kendilerinden yardım isteyen 79 yaşındaki kadının imdadına yetişti.
Gördes 12.4.2020
Manisa'da yasağa uymayanlara 689 bin 850 lira ceza kesildi
İçişleri Bakanlığı'nca koronavirüs tedbirleri kapsamında, 31 ilde uygulamaya konulan 2 günlük sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere yönelik Manisa'da emniyet ve jandarma ekipleri işlem yaptı. Konuyla ilgili olarak Manisa Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İlimizde uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında, 12.04.2020 tarihinde kolluk kuvvetlerince yapılan denetlemelerde Yunusemre, Şehzadeler, Turgutlu, Salihli, Akhisar, Köprübaşı, Saruhanlı, Gördes, Soma, Sarıgöl, Alaşehir, Demirci ve Kula ilçelerimizde Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına muhalefet etmekten 4 iş yerine ve 215 şahsın her birine 3.
Gördes 12.4.2020
Manisa'da sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere ceza yağdı
17 ilçenin 13'ünde yasak ihlali Manisa Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "215 kişi ve 4 iş yerine toplam 689 bin 850 TL cezai işlem uygulandı. İlimizde uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında, 12.04.2020 tarihinde kolluk kuvvetlerince yapılan denetlemelerde; Yunusemre, Şehzadeler, Turgutlu, Salihli, Akhisar, Köprübaşı, Saruhanlı, Gördes, Soma, Sarıgöl, Alaşehir, Demirci ve Kula ilçelerimizde Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına muhalefet etmekten 4 iş yerine ve 215 şahsın her birine 3 bin 150'şer TL olmak üzere toplam 689 bin 850 TL cezai işlem uygulanmıştır.
Gördes 12.4.2020
Manisa'da sokağa çıkma yasağını ihlal eden 215 kişiye para cezası
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı ile İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2 günlük sokağa çıkma yasağına yönelik kent merkezinde ve 17 ilçede denetim yaptı. Buna göre Yunusemre, Şehzadeler, Turgutlu, Salihli, Akhisar, Köprübaşı, Saruhanlı, Gördes, Soma, Sarıgöl, Alaşehir, Demirci ve Kula ilçelerinde Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına muhalefet ettiği tespit edilen 4 işletme ile sokağa çıkma yasağını ihlal eden 215 kişiye toplam 689 bin 850 lira cezai işlem yapıldı.
Gördes 11.4.2020
Manisa'da yasaklara uymayanlara 472 bin 500 TL ceza kesildi
İçişleri Bakanlığı'nca koronavirüs tedbirleri kapsamında, dün 31 ilde uygulamaya konan 2 günlük sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere yönelik Manisa'da emniyet ve jandarma ekipleri işlem yaptı. Konuyla ilgili olarak Manisa Valiliği'nden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi: "Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 2 günlük sokağa çıkma yasağı tedbirleri kapsamında, 11.04.2020 günü İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 17 ilçemizde yapılan denetimler sonucunda; Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Gördes, Kırkağaç, Kula, Köprübaşı, Saruhanlı, Salihli, Sarıgöl, Soma, Şehzadeler, Turgutlu ve Yunusemre İlçelerimizde Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına muhalefet ettiği tespit edilen 148 şahsın her birine ve 2 işyerine 3.
Gördes 11.4.2020
Sokağa çıkma yasağına uymayanlara ceza yağdı
Korona virüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 2 günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 17 ilçede yapılan denetimler sonucunda; Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Gördes, Kırkağaç, Kula, Köprübaşı, Saruhanlı, Salihli, Sarıgöl, Soma, Şehzadeler, Turgutlu ve Yunusemre İlçelerinde Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına muhalefet ettiği tespit edilen 148 şahsın her birine ve 2 işyerine 3 bin 150'şer TL olmak üzere toplamda 472 bin 500 TL cezai işlem uygulandığı açıklandı.
Gördes 11.4.2020
Manisa'da sokağa çıkma yasağını ihlal eden 148 kişiye para cezası
Buna göre, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Gördes, Kırkağaç, Kula, Köprübaşı, Saruhanlı, Salihli, Sarıgöl, Soma, Şehzadeler, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerinde İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına muhalefet ettiği tespit edilen 2 işletme ile 2 günlük sokağa çıkma yasağını ihlal eden 148 kişiye toplamda 472 bin 500 lira cezai işlem uygulandı.
Gördes 7.4.2020
Belediye Başkanı, uzaktan eğitimi takip edemeyen öğrenciye bilgisayarını hediye etti
Manisa'nın Gördes ilçesi belediye başkanı Muhammet Akyol, bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitim derslerini takip edemeyen üniversite öğrencisine kendi dizüstü bilgisayarını hediye etti.
Gördes 2.4.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Buna göre, Çivril İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin gerçekleştirilmesi amacıyla Denizli'nin Baklan ve Çivril ilçeleri, Demirci İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin gerçekleştirilmesi amacıyla Manisa'nın Gördes ve Demirci ilçeleri, Mut İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin gerçekleştirilmesi amacıyla Karaman ve Mersin illeri ve Yenikent Pig-Aksaray Ayrımı Doğal Gaz Loop Hattı Projesi'nin gerçekleştirilmesi amacıyla da Aksaray'ın Merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan taşınmazlar ile söz konusu projeler kapsamında inşa edilecek sabit tesisler, ulaşım yolları, enerji nakil hatları, katodik koruma hatları ve anot yataklarının yapımı amacıyla ihtiyaç duyulan taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
İmsak03:52
Öğle13:13
İkindi17:08
Akşam20:37
Yatsı22:17
Şu an buradasınız: Gördes Haber, Gördes Son Dakika Haberleri - Haberler - Gördes haber sayfamızda Gördes haberleri okuyabilir, Gördes son dakika haberleri ve güncel Gördes gelişmelerini görebilirsiniz. Manisa'da 72 bin pullu sazan balığı yavrusu suyla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 17:08:57. #1.15#
title