Fuar Haberleri

Fuar haber, Fuar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuar - Dün
İscehisar'da "Bilim Fuarı Sergisi" düzenlendi
Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde "Bilim Fuarı Sergisi" düzenlendi.
Fuar - Dün
GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK ESNAF İLE BULUŞTU
1 Aralık 2021, Çarşamba HaberlerGölbaşılı Esnaflardan İstanbul'a Fuar Ziyareti.
Fuar - Dün
Dünya plastik endüstrisi 30. Plast Eurasia İstanbul'da buluşuyor
Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karadeniz, 30. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarına (Plast Eurasia İstanbul) ilişkin, "Sektörümüzü, dünya plastik endüstrisi ile tekrar bir araya getirecek olan Plast Eurasia fuarı bizi ilk günkü...
Fuar - 30.11.2021
Nevşehir Belediyesi Kitap Fuar'ına Geri Sayım
Nevşehir Belediyesi Kitap Fuar'ına Geri Sayım Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve birçok ünlü yazarı okuyucularıyla buluşturacak olan Kitap Fuarı açılış için gün sayıyor.
Fuar - 30.11.2021
Narlıdere Belediyesi Travel Turkey'de!
Narlıdere Belediyesi, 2-4 Aralıkta İzmir'de yapılacak olan Türkiye'nin en önemli turizm buluşmalarından birisi olarak kabul edilen Travel Turkey İzmir Fuarı'na katılacak.
Fuar - 30.11.2021
Moskova Turizm Fuarı 15 Mart'ta Kapılarını Açıyor
Dünyanın en büyük üç seyahat fuarından birisi olan MITT, 15-17 Mart tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açarak sektör içerisindeki paydaşları yeniden bir araya getirecek.
Fuar - 29.11.2021
Otokar, kara sistemlerindeki kabiliyetlerini Güney Amerika'da tanıtacak
Otokar, Kolombiya'nın başkenti Bogota'da düzenlenecek olan Expodefensa 2021 fuarında zırhlı araçlardaki geniş ürün gamını tanıtacak.
Fuar - 29.11.2021
Kitap Günlerinin Finalini Pelin Çift Yaptı
İnegöl Belediyesi'nin bu yıl 5'incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarının finalini Pelin Çift ile Tufan Gündüz yaptı. 9 günlük kitap şöleni, "Gündem Ötesi" söyleşisi ile son buldu.
Fuar - 29.11.2021
Vali Mehmet Emin Bilmez, İranlı Milletvekilleri ve İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi
Vali Mehmet Emin Bilmez, fuar dolayısıyla Van'da bulunan İranlı milletvekilleri ve iş insanlarıyla bir araya geldi.
Fuar - 27.11.2021
BTSO 15 ülkeden 150 iş adamını Bursa firmalarıyla buluşturdu
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Türkiye'nin ihracat odaklı kalkınma hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği projelerini sürdürüyor. BTSO, makine sektör firmalarının uluslararası ticaretine katkı için hayata geçirdiği Ur-Ge projesi kapsamında Ticaret Bakanlığı destekleriyle 15 ülkeden 150 iş adamını Bursa'da sektör temsilcileriyle bir araya getirdi. Bursa Makine Teknolojileri Fuarları-BUMATECH ile eş zamanlı olarak düzenlenen b2b etkinliğine katılan birçok firma, yabancı firma temsilcileriyle oturdukları işbirliği masasından yeni sözleşmeler imzalayarak kalktı.
Fuar - 26.11.2021
3. ÇEKMEKÖY KİTAP FUARI BAŞLADI
3. ÇEKMEKÖY KİTAP FUARI BAŞLADIÇekmeköy Belediyesi Kitap Fuarı 26 Kasım- 5 Aralık tarihleri arasında vatandaşları ağırlayacak.
title