Donetsk Haberleri

Donetsk haber, Donetsk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Donetsk - 23.11.2020
Şampiyonlar Ligi'nde 4. hafta heyecanı başlıyor
Ligde 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Rennes (Fransa) - Chelsea (İngiltere) 20.55 Krasnodar (Rusya) - Sevilla (İspanya) 23.00 Lazio (İtalya) - Zenit (Rusya) 23.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Club Brugge (Belçika) 23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Barcelona (İspanya) 23.00 Juventus (İtalya) - Ferencvaros (Macaristan) 23.00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Leipzig (Almanya) 23.00 Manchester United (İngiltere) - Medipol Başakşehir 25 Kasım Çarşamba: 20.55 Borussia Mönchengladbach (Almanya) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna) 20.
Donetsk - 7.11.2020
Kayode, Avrupa maçlarını boş geçmiyor
Sezon başında Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımından Sivasspor'a kiralanan başarılı oyuncu Olarenwaju Kayode, UEFA Avrupa Ligi'nde forma giydiği 3 maçta da gol atmayı başardı ve takımına büyük katkı sağladı.
Donetsk - 6.11.2020
Sivasspor'un yüzü Avrupa'da 11 yıl sonra güldü
Sivasspor, 3. turda ise Portekiz temsilcisi Braga'ya 2-0 ve 3-0 yenilerek kupadan elendi. UEFA Şampiyonlar Ligi elemelerine ise 2009-2010 sezonunda katılma hakkı kazanan Sivas ekibi, 3. eleme turunda Belçika'nın Anderlecht takımına deplasmanda 5-0 yenildi. Sivasspor, Sivas'taki rövanş maçını 3-1 kazanmasına rağmen, kupaya veda ederek yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam etti. UEFA Avrupa Ligi'nde Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk ile eşleşen Sivasspor, rakibine 2-0 ve 3-0'lık skorlarla yenilerek grup aşamasına kalamadan kupaya veda etti.
Donetsk - 4.11.2020
3 Kasım 2020 Haberleri
3 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Donetsk - 4.11.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Günün en farklı skorla biten mücadelesinde, aynı grupta yer alan Borussia Mönchengladbach, konuk olduğu Shakhtar Donetsk'i 6-0'la geçti.
Donetsk - 3.11.2020
3 Kasım Salı DHA Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 13.00 Balıkesirspor - Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor - Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor - 68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay - Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü - Kocaelispor (Eryaman) HERBALİFE NUTRİTİON KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ 15.00 Fenerbahçe Öznur Kablo - Samsun Canik Belediyespor (Fenerbahçe Metro Enerji) 16.00 Nesibe Aydın - BOTAŞ (TOBB ETÜ) MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ 13.00 PTT - VakıfBank (Başkent) 14.00 Çan Gençlik Kalespor - Galatasaray HDI Sigorta (Çan Şehit Halil İbrahim Eriç) 15.00 Eczacıbaşı VitrA - Kuzeyboru (Eczacıbaşı) 16.00 Karayolları - Türk Hava Yolları (Başkent) 16.00 Fenerbahçe Opet - Beylikdüzü Voleybol İhtisas (Burhan Felek Vestel) 17.00 Sarıyer Belediyespor - Aydın Büyükşehir Belediyespor (Bahçeköy Orman Fakültesi) UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 20.55 Lokomotiv Moskova - Atletico Madrid 20.55 Shakhtar Donetsk - Borussia Mönchengladbach 23.
Donetsk - 2.11.2020
Ukrayna'ya Avrupa'nın en büyük kara rüzgar çiftliği inşa edilecek
Ukrayna'nın Wind Farm ve Çin'in POWERCHINA şirketleri arasında Donetsk bölgesinde 800 megavatlık (MW) rüzgar enerjisi santrali projesinin inşasına ilişkin anlaşma imzalandı.
Donetsk - 2.11.2020
Şampiyonlar Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı başlıyor
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Atletico Madrid (İspanya) 20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Borussia Mönchengladbach (Almanya) 23.
Donetsk - 28.10.2020
Ermenistan Avrupa'nın aşırı sağcılarından medet umuyor
Aynı gün Fransa'da Marie Le Pen liderliğindeki aşırı sağcı Ulusal Meclis partisi tarafından Ermenistan'ı destekleyen bir açıklama yayınlandı. [3] Le Pen'in soykırım ve İslamofobiyi inkar etmesiyle tanınan babası Jean-Marie Le Pen tarafından kurulan parti, radikal sağ gruplar ve Kremlin'le belirsiz bağlarla Fransız ve Avrupa siyasetinde hala gündemde. Le Pen'in kendisi, Wallonia'nın Fransa ile birleşmesi çağrısında bulunan marjinal ve irredantist (yayılmacı milliyetçi) bir hareket olan Rattaşizm'e verdiği desteği gizlemiyor. En yakın danışmanı Emmanuel Le Roy, 2015 yılında Rusya destekli ayrılıkçı Donetsk Halk Cumhuriyeti'nin "bağımsızlığı"nı kutlamak için (çoğunluğu radikal sağcı politikacılardan oluşan) bir Avrupa delegasyonuna katılmış [4] ve bununla dikkatleri üzerine çekmişti.
Donetsk - 28.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasında 2. haftanın ilk gün maçları tamamlandı.
Donetsk - 27.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
B Grubu'ndaki Shakhtar Donetsk-Inter mücadelesi ise 0-0 sonuçlandı.
Donetsk - 27.10.2020
27 Ekim Salı DHA Spor Gündemi
BASKETBOL FIBA Şampiyonlar Ligi 20.30 Türk Telekom - Hapoel Bank Yahav 22.30 CB RETAbet Bilbao Berri Basket - Pınar Karşıyaka 7DAYS EuroCup 20.00 Nanterre - Frutti Extra Bursaspor VOLEYBOL Misli.com Sultanlar Ligi 13.00 Beşiktaş - Kuzeyboru 14.00 Nilüfer Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta 14.00 Çan Gençlik Kalespor - Aydın Büyükşehir Belediyespor 16.00 PTT - Türk Hava Yolları 17.00 Sarıyer Belediyespor - Karayolları 18.30 Eczacıbaşı VitrA - VakıfBank UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 20.55 Lokomotiv Moskova - Bayern Münih 20.55 Shakhtar Donetsk - Inter 23.
Donetsk - 26.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde ikinci hafta heyecanı başlıyor
Ligde ikinci hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Bayern Münih (Almanya) 20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Inter (İtalya) 23.
Donetsk - 23.10.2020
El Clasico yarın 244. kez oynanacak
Her iki takım da ligdeki son maçlarını kaybederken, Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarında Macar Ferencravos'u 5-1 mağlup eden Barcelona, Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına 3-2 yenilen Real Madrid'e göre daha moralli durumda.
Donetsk - 22.10.2020
Real Madrid'de kriz alarmı
İspanyol basını, Şampiyonlar Ligi gruplarındaki ilk maçında konuk ettiği Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına 3-2 yenilen Real Madrid'in krize girdiğini iddia etti.
Donetsk - 22.10.2020
21 Ekim 2020 Haberleri
21 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Donetsk - 21.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D gruplarında 8 maç oynandı.
Donetsk - 21.10.2020
Real Madrid'e Shakhtar şoku
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında Real Madrid sahasında Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu.
Donetsk - 21.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
B Grubu'nda yer alan Real Madrid, sahasında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'i ağırladı.
Donetsk - 21.10.2020
21 Ekim Çarşamba DHA Spor Gündemi
BASKETBOL FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu 21.30 Dinamo Sassari - Galatasaray ULEB Avrupa Kupası D Grubu 20.00 FruttiExtra Bursa - Herbalife Gran Canaria Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.00 Samsun Canik Belediye - Galatasaray 14.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 14.00 OGM Ormanspor - Fenerbahçe Öznur Kablo 16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Çankaya Üniversitesi 16.00 Beşiktaş HDI Sigorta - İzmit Belediyespor VOLEYBOL AXA Sigorta Efeler Ligi 14.00 Spor Toto - Halkbank 15.00 Altekma - İnegöl Belediyespor 16.00 Sorgun Belediyespor - Afyon Belediye Yüntaş 17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor 17.30 Tokat Belediye Plevne - Haliliye Belediyespor 19.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Galatasaray HDI Sigorta UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ A Grubu 19.55 Salzburg - Lokomotiv Moskova 22.00 Bayern Münih - Atletico Madrid B Grubu 19.55 Real Madrid - Shakhtar Donetsk 22.
Donetsk - 19.10.2020
Perdenin İstanbul'da kapanacağı Şampiyonlar Ligi'nde heyecan başlıyor
Ligde ilk hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 19.55 Zenit (Rusya) - Club Brugge (Belçika) 19.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Juventus (İtalya) 22.00 Rennes (Fransa) - Krasnodar (Rusya) 22.00 Chelsea (İngiltere) - Sevilla (İspanya) 22.00 Lazio (İtalya) - Borussia Dortmund (Almanya) 22.00 Barcelona (İspanya) - Ferencvaros (Macaristan) 22.00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Manchester United (İngiltere) 22.00 Leipzig (Almanya) - Medipol Başakşehir 21 Ekim Çarşamba: 19.55 Salzburg (Avusturya) - Lokomotiv Moskova (Rusya) 19.55 Real Madrid (İspanya) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna) 22.
Donetsk - 16.10.2020
Erdoğan-Zelenskiy görüşmesine ilişkin ortak bildiri yayımlandı
Bildiride, Kırım Özerk Cumhuriyeti ve Sivastopol şehrinin işgalinin son bulması, ayrıca Ukrayna'nın Donetsk ve Luhansk bölgelerindeki bazı alanlarda Ukrayna'nın kontrolünün yeniden tesisine yönelik çabaların sürdürülmesi yönündeki fikir birliğinin teyit edildiği belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Geçici işgal altındaki Kırım Özerk Cumhuriyeti ve Sivastopol şehrinde insan haklarının korunması ve hukuka aykırı şekilde gözaltına alınan tüm Ukrayna vatandaşlarının serbest bırakılması amacıyla yapılacak girişimlerin koordine edilmesine devam ediyoruz.
Donetsk - 6.10.2020
Son dakika... Süper Lig kulüpleri 1. transfer dönemini hareketli geçirdi
Gidenler: Nazım Sangare (Fenerbahçe), Paul Mukairu (Anderlecht-kiralık), Yekta Kurtuluş (Altay), Salih Dursun (Gençlerbirliği), Ondrej Celustka (Sparta Prag), Diego Angelo (Gençlerbirliği), Gustavo Blanko Leschuk (Real Oviedo), Luis Francisco Grando (Serbest), Delvin N'Dinga (Serbest), Aly Cissokho (Serbest), Charles Fernando Basílio da Silva (Serbest), William Vainqueur (Serbest), Cenk Şen (Bodrumspor-kiralık), Talha Bulut (Kemerspor 2003-kiralık), Mert Çölgeçen (Kemerspor 2003-kiralık), Yakup Mert Çakır (Bodrumspor-kiralık), Mustafa İnan (Kemerspor 2003-kiralık), Erman Vardar (Bodrumspor-kiralık), Batuhan Berkay Fındık (Bodrumspor-kiralık), Mikail Başar (Bodrumspor-kiralık), Harun Kavaklıdere (Bodrumspor-kiralık), Sergen Yatağan (Bodrumspor-kiralık), Cengiz Demir (Bodrumspor-kiralık), Gökdeniz Yılmaz (Bodrumspor-kiralık), Harun Alpsoy (Altay), Kaan Mert Nasırcılar (Bodrumspor-kiralık), Apti Mert Çayır (Bodrumspor-kiralık) Göztepe: Gelenler: İrfan Can Eğirbayat (Adanaspor), Cherif Ndiaye (HNK Gorica-Hırvatistan), Brown Ideye (Aris-Yunanistan), Kubilay Sönmez (Hatayspor), Burak Süleyman (Kocaelispor), Dzenan Burekovic (Ujpest-Macaristan), Balazs Megyeri (Atromitos-Yunanistan), Obinna Nwobodo (Ujpest), Marko Mihojevic (PAOK-Yunanistan), Guilherme (Alvarenga-Portekiz-kiralık), Kerim Alıcı (Altınordu) Gidenler: Kamil Wilczek (Kopenhag-Danimarka), Andre Castro (Braga-Portekiz), Wallace Reis (Vitoria-Brezilya), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor), Celso Borges (Deportivo La Coruna-İspanya), Göktuğ Bakırbaş (Ümraniyespor-kiralık), Beto (Leixos-Portekiz), Ege Özkayımoğlu (1922 Konyaspor-kiralık), Hakan Cinemre (Adanaspor), Deniz Kadar, Cameron Jerome, Serdar Gürler (kiralık sözleşmesi bitti), Kerim Alıcı (Beypiliç Boluspor-kiralık), Eren Bilen (Menemenspor-kiralık) Hes Kablo Kayserispor: Gelenler: Yaw Ackah (Boavista), Daniel Avramovski (Vardar), İlhan Parlak (MKE Ankaragücü), Dimitrios Kolovetsios (Panathinaikos), Harrisson Manzala (SCO Angers), Joseph Attamah (Medipol Başakşehir), İlhan Depe (Kasımpaşa), Muğdat Çelik (Gaziantep Futbol Kulübü), Wilfried Kanga (SCO Angers), Aaron Justin Lennon (Burnley), Denis Alibec (Astra Giurgiu), Manuel Fernandes (Serbest - en son FK Krasnodar'da oynadı), Aziz Eraltay (Medipol Başakşehir) Gidenler: Hakan Arıkan, Eray İşcan, Emre Taşdemir (kiralık sözleşmesi sona erdi), Diego Angelo (kiralık sözleşmesi sona erdi), Muris Mesanovic (kiralık sözleşmesi sona erdi), Artem Kravets (Dinamo Kiev-Konyaspor), Bernard Mensah (Beşiktaş'a kiralık gitti), Dja Djedje (Sözlemesi bitti), Ben Rienstra (Sözleşmesi fes edildi), Enver Cenk Şahin (kiralık sözleşmesi sona erdi), Mario Situm (Sözleşmesi fes edildi), Ziya Alkurt (sözleşmesi fes edildi), Anthony Uzodimma (Giresunspor'a kiralık gitti), Aksel Aktaş (Sözleşmesi fes edildi), Mert Kula (Keçiörenspor'a kiralık gitti), Furkan Polat (Kırşehirspor'a kiralık gitti), İttifak Holding Konyaspor: Gelenler: Samuel Eduok (Hajduk Split), Ertem Kravets (Dynamo Kyiv), Ahmet Çalık (Galatasaray), İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Oğuz Kağan Güçtekin (Fenerbahçe), Erten Ersu (Fenerbahçe), Adil Demirbağ (Adana Demirspor), Eray Birnican (Alanyaspor), Sokol Cikalleshi (Akhisarspor), Musa Çağıran (Alanyaspor), Abdülkerim Bardakçı (Kiralıktan döndü) Gidenler: Jens Jonsson (Sözleşmesi bitti), Ferhat Öztorun ( Tuzlaspor), Ertuğrul Taşkıran (Kasımpaşa), Selim Ay (Çaykur Rizespor), Rogerio Thuram (Tuzlaspor), Fallou Diagne (Sözleşmesi bitti), Ali Turan (Sözleşme fesih), Riad Bajic (Kiralık sözleşmesi bitti - Unidesa) Demir Grup Sivasspor: Gelenler: Jorge Felix (Piast Gliwice), Max Gradel (Toulouse), Kerem Atakan Kesgin (Göztepe), Casimir Ninga (SCO Angers), Faycal Fajr ( Getafe), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk), Robin Yalçın (Yeni Malatyaspor) Gidenler: Emre Kılınç (Galatasaray), Mert Hakan Yandaş (Fenerbahçe), Fatih Aksoy (Aytemiz Alanyaspor), Fernando (Çaykur Rizespor), Abdou Razack Traore (Giresunspor) Yeni Malatyaspor: Gelenler: Benjamin Tetteh (Sparta Prag-kiralık), Murat Akça (Giresunspor), Zeki Yavru (Yukatel Denizlispor), Adem Büyük (Galatasaray), Jetmir Topalli (Ballkani), Eray İşcan (Hes Kablo Kayserispor), Doğukan Emeksiz (Sarıyer), Kubilay Kanatsızkuş (Bursaspor), Wallace Fortuna dos Santos (Lazio), Ertaç Özbir (Gençlerbirliği), Guido Herrera (Talleres), Fernando Zuqui (Estudiantes), Christian Cueva (Santos), Jody Lukoki (Ludogorets), Semih Kaya (Sparta Prag), Olcay Şahan (Yukatel Denizlispor) Gidenler: Yiğithan Güveli (Altınordu), Gökhan Akkan (Ankaraspor-kiralık), Rahman Buğra Çağıran (Samsunspor-kiralık), Gökhan Töre (Beşiktaş), Murat Yıldırım (Gençlerbirliği), Eren Tozlu (Giresunspor), Fabien Farnolle (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Arturo Mina (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Mitchell Donald (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Robin Yalçın (Demir Grup Sivasspor), Sakıb Aytaç (Yukatel Denizlispor) Gaziantep Futbol Kulübü: Gelenler: Andre Felipe (Gremio), Çağlar Şahin Akbaba (Bursaspor), Enver Cenk Şahin (Kayserispor), Mirza Cihan (Galatasaray-kiralık), Nouha Dicko (Hull City), Zvonimir Kozulj (Pogon Szczecin), Kevin Mirallas (Royal Antwerp), Amedej Vetrih (Çaykur Rizespor) Gidenler: Raman Chibsah (Bochum-Sözleşme feshi),Seifedin Chabbi (Serbest), Bartlomiej Pawlowski (Sözleşme feshi-Slask Wroclaw), Süleymane Diarra (Serbest), Patrick Twumasi (Kirlalık sözleşmesi bitti), Olarenwaju Kayode (Kiralık sözleşmesi bitti), Haydar Yılmaz (Kirlalık sözleşmesi bitti), Kerim Avcı (Sözleşmesi bitti), Muğdat Çelik (Sözleşme feshi-Kayserispor), Yusuf Türk (Karacabey Belediyespor-kiralık), Mücahit Albayrak (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-kiralık), Mahmut Bilir (Sözleşme feshi) Çaykur Rizespor: Gelenler: Loic Remy (Lille), Fabricio Baiano (Maritimo), Emir Dilaver (Dinamo Zagreb), Doğan Erdoğan (Trabzonspor), Yassine Meriah (Olimpiakos-kiralık), Kemal Rüzgar (Altınordu), Yasin Pehlivan (Gençlerbirliği), Konrad Michalak (kiralık), Selim Ay (Atiker Konyaspor), Godfred Donsah (Bologna), Fernando Andrade (kiralık-Porto) İsmail Köybaşı (Granada), Onur Bulut (Aytemiz alanyaspor-kiralık), Murat Sağlam (Fenerbahçe-kiralık), Dusan Jovancic (Kızılyıldız) Gidenler: Dimitrios Chatziisaias (Sözleşme fesih), Amedej Vetrih (Gaziantep FK), Mohammed Abarhoun (Serbest), Ivanıldo Fernandes (Kiralıktan geri döndü), Denys Garmash (Kiralıktan geri döndü), Andrii Boriachuk (Kiralıktan geri döndü), Oğuz Kağan Güçtekin (Kiralıktan geri döndü), Diomande (Sözleşme fesih), Yan Sasse (Kiralıktan geri döndü), Orhan Ovacıklı (Serbest), Oğulcan Çağlayan (Galatasaray) Aminu Umar (Sözleşmesi askıya alındı) MKE Ankaragücü: Gelenler: Alper Potuk (Fenerbahçe), Zvonimir Sarlija (Slaven Belupa), Şahverdi Çetin (Eintracht Frankfurt), Erdi Dikmen (Ankara Keçiörengücü), Atakan Çankaya (Ankaraspor), Mücahit Can Akçay (İttifak Holding Konyaspor), Jonathan Bolingi (Royal Antwerp-kiralık), Luka Adzic (Anderlecht-kiralık), Assane Diousse (Saint-Etienne-kiralık), Idriz Voca (Luzern), Emre Güral (Türkgücü Münih), Torgeir Borven (Rosenborg), Daniel Lukasoik (Lechia Gdansk), Endri Çekici (NK Olimpija).
Donetsk - 6.10.2020
Sivasspor transfer dönemini hareketli geçirdi
Kırmızı-beyazlı ekip, forvet hattına ise Shakhtar Donetsk'ten golcü oyuncu Olarenwaju Kayode'yi takviye etti.
Donetsk - 6.10.2020
Gaziantep FK'dan 10 transfer
GAZİANTEP / DHAGaziantep Futbol Kulübü, 2020/2021 Sezonu transfer döneminde 10 futbolcuyu renklerine bağladı.
Donetsk - 6.10.2020
Demir Grup Sivasspor Avrupa'dan önemli transferler yaptı
Eraydın AYTEKİN, Sivas DHATürkiye'yi Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Demir Grup Sivasspor 4 futbolcuyu bonservisi ile 3 futbolcuyu ise kiralık olarak kadrosuna kattı.
Donetsk - 5.10.2020
Brezilyalı futbolcu Douglas Costa, Bayern Münih'e geri döndü
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih, İtalya'nın Juventus takımında forma giyen Brezilyalı futbolcu Douglas Costa'yı kiraladı. Alman kulübünden yapılan açıklamada, 2015-2017 yıllarında Bayern Münih forması giyen 30 yaşındaki Costa'nın, 1 yıllığına Juventus'tan kiralandığı belirtildi. Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımında yıldızı parlayan ve 2015'te Bayern Münih'e transfer olan Costa, Bavyera ekibinde çıktığı 77 maçta 14 gol attı.
Donetsk - 2.10.2020
UEFA ülke sıralamasında 12. olan Türkiye'yi zor bir sezon bekliyor
Çünkü İskoçya'dan 2 (Celtic, Rangers), Ukrayna'dan ise 3 kulüp (Shakhtar Donetsk, Dinamo Kiev, Zorya), Avrupa kupalarında yollarına devam ediyor.
Donetsk - 1.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde grup aşaması kuraları çekildi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2020-2021 sezonu grupları belli oldu.
Donetsk - 1.10.2020
Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu
Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda yer alan Başakşehir, PSG, Manchester United ve Leipzig ile eşleşti.
Donetsk - 1.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde Başakşehir'in rakipleri belli oldu
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde H Grubu'nda yer alacak olan İstanbul Başakşehir'in rakipleri Paris Saint-Germain, Manchester United ve Leipzig oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Donetsk Haberleri | Donetsk Haber - Haberler - Donetsk haberleri, son dakika donetsk haber ve gelişmeleri burada. Borussia Mönchengladbach Shakhtar Donetsk Maçı Hazırlıklarını Tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 20:41:17. #1.15#
title