Dolmabahçe Sarayı Haberleri

Dolmabahçe Sarayı haber, Dolmabahçe Sarayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dolmabahçe Sarayı - 14.04.2021
Topkapı Sarayı Harem Dairesi'nin ziyaretçi kapasitesi çalışmalarla 3 katına çıkarılacak
Topkapı Sarayı'nda Kadın Efendiler ve Cariyeler Taşlığı ile Harem Hastanesi'nin restorasyonun tamamlanmasıyla Harem-i Hümayun bölümünde ziyaretçilerin gezilebileceği alanların kapasitesinin 3 katına çıkması hedefleniyor.
Dolmabahçe Sarayı - 13.04.2021
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Rusya ile şartlar ne olursa olsun açık tuttuğumuz diyalog kanallarının bölgemizdeki krizlerin tehlikeli boyutlara ulaşmadan önüne geçilmesi hususunda gerçekten başarılı sonuçlara vesile olduğuna inanıyorum.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika haber | Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Son dakika gündem haberi... Türkiye'de son 24 saatte 294 bin 274 Kovid-19 testi yapıldı, 50 bin 678 kişinin testi pozitif çıktı, 237 kişi hayatını kaybetti.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika gündem: (Erdoğan: Uğur Şahin ve Özlem Türeci hocalarımız insanımızın neler yapabileceğini göstermiştir
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uğur Şahin ve Özlem Türeci hocalarımızın kovid-19 aşısını geliştirmede yakaladıkları başarı, kendilerine destek olunması ve fırsat verilmesi halinde insanımızın neler yapabileceğini açıkça göstermiştir.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika gündem: (ERDOĞAN: UĞUR ŞAHİN VE ÖZLEM TÜRECİ HOCALARIMIZ İNSANIMIZIN NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖSTERMİŞTİR
Son dakika gündem haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uğur Şahin ve Özlem Türeci hocalarımızın kovid-19 aşısını geliştirmede yakaladıkları başarı, kendilerine destek olunması ve fırsat verilmesi halinde insanımızın neler yapabileceğini açıkça göstermiştir.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, UID Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulde konuştu: (4)
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çiftçiden patates, soğan ve çeltik alımına ilişkin olarak, "Ramazan öncesi 81 il valiliklerimiz vasıtasıyla bu konuyu yakından takip edip neticelendirerek hem üreticilerimizi sıkıntıdan kurtaracak hem de vatandaşlarımıza destek olacağız." dedi.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gavurun kılıcını sallayarak üzerimize gelenleri gördükçe üzülüyoruz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güya bize muhalefet yapmak adına Türkiye Cumhuriyeti devleti kimliğine sahip olduğu halde gavurun kılıcını sallayarak üzerimize gelenleri gördükçe üzülüyoruz" dedi.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, UID Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulde konuştu: (3)
Edinilen son dakika gelişmesine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güya bize muhalefet yapmak adına Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip olduğu halde gavurun kılıcını sallayarak üzerimize gelenleri gördükçe de üzülüyoruz.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, UID Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Krizin başından bu yana 142 ülkeden 100 bini aşkın vatandaşımızı Türkiye'ye getirdik.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika haberleri | CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE BU YENİ SÜRECE EN HAZIRLIKLI GİREN ÜLKELERDEN BİRİDİR (2)
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Anavatanınız Türkiye bu yeni sürece en hazırlıklı giren ülkelerden biridir.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, UID Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulde konuştu: (1)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletin sıkıntısını siyasi ikbal kapısı olarak gören muhterislere aldırmadan tedbire sarılıp, takdire teslim olarak salgınla mücadelemize devam edeceğiz.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
GÜNDEM / 11 Nisan 2021
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofisi'nde Uluslararası Demokratlar Birliği Kadın Kolları ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabul edecek.
Dolmabahçe Sarayı - 11.04.2021
Son dakika! GÜNDEM ÖZETİNE
Son dakika haberi: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofisi'nde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Kadın Kolları ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabul edecek.
Dolmabahçe Sarayı - 09.04.2021
(Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz Cam ve Billur Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Aile ile temeli güçlendirilmemiş, eğitimle kalıcı hale getirilmemiş, kültür sanatla tahkim edilmemiş bir kalkınmanın bizi götüreceği yer zevksizliktir, sevgisizliktir, nobranlıktır, bataklıktır.
Dolmabahçe Sarayı - 09.04.2021
(CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEYKOZ CAM VE BİLLUR MÜZESİ'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Aile ile temeli güçlendirilmemiş, eğitimle kalıcı hale getirilmemiş, kültür sanatla tahkim edilmemiş bir kalkınmanın bizi götüreceği yer zevksizliktir, sevgisizliktir, nobranlıktır, bataklıktır.
Dolmabahçe Sarayı - 09.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin çehresini orta ve uzun vadede değiştireceğimize inanıyoruz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreninde yaptığı konuşmada, "Yatay mimariyi yaygınlaştırarak Türkiye'nin çehresini orta ve uzun vadede tamamen değiştireceğimize inanıyoruz" dedi.
Dolmabahçe Sarayı - 09.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatay mimari vurgusu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreninde yaptığı konuşmada, "Yatay mimariyi yaygınlaştırarak Türkiye'nin çehresini orta ve uzun vadede tamamen değiştireceğimize inanıyoruz" dedi.
Dolmabahçe Sarayı - 09.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkede bir dönem ecdat mirasına çok hoyrat davranıldığını, nice güzel eserlerin yerle yeksan edildiğini belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanlığımızdan itibaren başlayan, Başbakanlığımız ve Cumhurbaşkanlığımız döneminde de devam eden süreçte...
Dolmabahçe Sarayı - 07.04.2021
Son dakika haber... Lider Beşiktaş, 2 maç sonra kazandı
Son dakika haberlerine göre Beşiktaş, Süper Lig'in 33. haftasında Aytemiz Alanyaspor'u 3-0 yendi.
Dolmabahçe Sarayı - 05.04.2021
TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - Milli Mücadele'nin tanığı müzeler geçmişten geleceğe ışık tutuyor
Müze geminin kamarasında, Atatürk'ün Dolmabahçe Sarayı'ndaki yatak odasının benzeri bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dolmabahçe Sarayı Haberleri | Dolmabahçe Sarayı Haber - Haberler - Dolmabahçe Sarayı haberleri, son dakika dolmabahçe sarayı haber ve gelişmeleri burada. Beylerbeyi Sarayı özel tekniklerle restore ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 14:33:45. #1.15#

title