Doğu Türkistan Haberleri

Doğu Türkistan haber, Doğu Türkistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Türkistan - Bugün
13 kişilik ailesinden 11'i Çin zulmü görüyor
Doğu Türkistanlı ailelerin yardım çığlığı sürüyor.
Doğu Türkistan - 06.09.2021
Yetim Vakfı'ndan çocuklara destek
Türkiye başta olmak üzere Bosna Hersek, Doğu Türkistan, Filistin, Suriye, Somali, Sri Lanka, Yemen ve Arakan'da korumasız kalan 3 bin yetim çocuğun aylık eğitim, sağlık, gıda, barınma gibi ihtiyaçlarına katkı sağlanıyor.
Doğu Türkistan - 23.08.2021
Afganistan Çin'in Kuşak ve Yol Projesi'nde yeni bir dönemeç olabilir mi?
???????Bloomberg'de yer alan bir makaleye göre, The China-Pakistan Axis kitabının yazarı ve German Marshall Fund'da Transatlantik Araştırmacısı Andrew Small, Pekin'in Afganistan'ı "çok yüksek riskli bir ortam" olarak gördüğünü ve yaşanan gelişmeleri herhangi bir fırsata dönüştürme arzusunun ikincil bir düşünce olduğunu söylüyor. [1] Ayrıca, Çin yönetiminin Afganistan'daki temel endişesi, istikrarsızlığın yanında Doğu Türkistan'daki baskıdan kaçan Uygurların bölgedeki varlığı.
Doğu Türkistan - 17.08.2021
Çin, Güvenlik Konseyi toplantısında, "Afganistan, yeniden terör örgütlerinin sığınağı haline gelmemeli" mesajı verdi
Xinhua'nın haberine göre, Çin'in BM Daimi Temsilcisi Yardımcısı Gıng Şuang, toplantıdaki konuşmasında, son 20 yılda DEAŞ, El Kaide ve Pekin'in terör örgütü saydığı Doğu Türkistan Bağımsızlık Hareketi (ETIM) gibi örgütlerin, Afganistan'da toplanıp gelişerek uluslararası güvenliğe tehdit oluşturduğuna dikkat çekti.
Doğu Türkistan - 02.08.2021
Boğulan genç kızdan geriye kalanlar yürek burktu
İlçede serinlemek için girdikleri Sarımsaklı Barajı'nda kaybolan Doğu Türkistan uyruklu T.
Doğu Türkistan - 12.07.2021
Taliban, Çin'in Afganistan'ın yeniden inşası için yatırımlarını memnuniyetle karşılıyor
Afganistan'ın başka ülkelere saldırılarda üs olmasına izin verilmeyecek Şahin, Taliban'ın Doğu Türkistan İslami Hareketi gibi grupların Afganistan'da faaliyet göstermesine izin vermeyeceğini aktardı.
Doğu Türkistan - 08.07.2021
Seyit Tümtürk, Doğu Perinçek'e hakaretten 3 bin 270 lira adli para cezasına çarptırıldı
Saraçhane Parkı'nda yaptığı basın açıklaması sırasında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Doğu Türkistan Milli Meclisi Başkanı Seyit Tümtürk'ün yargılandığı dava, karara bağlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğu Türkistan Haberleri | Doğu Türkistan Haber - Haberler - Doğu Türkistan haberleri, son dakika doğu türkistan haber ve gelişmeleri burada. Masumiyetin öldürüldüğü her yer ve Doğu Türkistan için 40 dilde dünyaya çağrı:.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 23:35:14. #1.16#

title