ÇORUM BELEDİYESPOR HABERLERİ

Çorum Belediyespor Haberleri

Çorum Belediyespor haber, Çorum Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çorum Belediyespor - 27.10.2020
Türkiye Güreş Federasyonundan güreş kulüplerine malzeme desteği
Federasyondan yapılan açıklamaya göre Başkan Aydın, Ankara grubunda yer alan TEDAŞ Spor, ASKİ Spor, Şekerspor, TKİ, EGO Spor, Ankara Büyükşehir Belediyespor, Şampiyon Güreşçiler Spor Kulübü, Çankırı Yaren Spor Kulübü, İlbank Spor Kulübü, Gaziler Spor, Çorum Belediyespor, Kızılcahamam Spor Kulübü, Yozgat 1959 Spor kulüplerine malzeme desteğinde bulundu.
Çorum Belediyespor - 20.6.2019
Turgutluspor'da gündem Cüneyt Biçer
TFF 3'üncü Lig ekiplerinden Turgutluspor'da yönetim, teknik direktör Ahmet Duman'la karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıktan sonra arayışlara başladı. Kırmızı-siyahlıların, son olarak Düzcespor'u çalıştıran 43 yaşındaki teknik adam Cüneyt Biçer'le görüştüğü öğrenildi. Turgutlu'ya gelecek Biçer'le ufak pürüzlerin giderilmesinin ardından sözleşme imzalanacağı kaydedildi. Cüneyt Biçer, kariyerinde Hazar Lenkeran, Nazilli Belediyespor, Çankırıspor, Balçova Yaşam, Altay, Çorum Belediyespor ve Düzcespor takımlarını çalıştırdı.
Çorum Belediyespor - 14.2.2019
Diyarbekirspor, Payaspor'u Düşünüyor
Yeşil kırmızılı ekip, Anagold 24 Erzincanspor karşısında elde ettiği başarıyı Payaspor deplasmanında da sürdürmek istiyor. Seyrantepe Spor Tesislerinde zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren yeşil kırmızılı ekipte, futbolcuların moralli oldukları gözlendi. Koşu ile başlayan idman, yarı sahada çift kale maçla devam etti. Kalecilerin ayrı çalıştığı idman yaklaşık 2 saat sürdü. Diyarbekirspor, bugün yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek. Ligdeki en son galibiyetini 12. hafta maçında Çorum Belediyespor'u sahasında 1-0 yenerek alan Diyarbekirspor, bu karşılaşmadan sonra yaptığı 9 müsabakadan 4 beraberlik, 4 yenilgi ve 1 galibiyet aldı.
Çorum Belediyespor - 5.2.2019
Çorum Belediyespor Voleybol Takımında Hedef 1. Lig
Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Lig'de mücadele eden Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, yarın Kayseri Develi Belediyespor'u konuk edecek.
Çorum Belediyespor - 31.1.2019
Taraftarlardan İstifa Eden Kulüp Başkanı İçin "Göreve Dön" Eylemi
Grup adına açıklama yapan Hüseyin Nalcı, Kulüp Başkanı Özcan'ın taraftara küserek görevinden istifa etme kararı aldığını söyledi. Taraftar olarak Özcan'ın hiç bir menfaat gözetmeksizin çabaladığını bildiklerini belirten Nalcı, "Başkanımızın takım için servet harcadığını biliyoruz. Başkanımız, taraftarın talebi üzerine Çorum Belediyespor isminin Çorumspor'a dönüştürülmesi için yoğun çaba harcadı ve başardı.
Çorum Belediyespor - 15.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 17. hafta heyecanı gruplarda yapılan 6 maçla başladı.
Çorum Belediyespor - 14.12.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Göztepe-Bursaspor (Bornova) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi) 13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül) 16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye) 19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16 Aralık Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya) 16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) 17 Aralık Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ülker) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) Yarın: 13.30 Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Zafer) 13.30 Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir) 16.00 Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk) 16.00 Kardemir Karabükspor-Denizlispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16 Aralık Pazar: 13.30 Giresunspor-Hatayspor (Giresun Atatürk) 13.30 Altay-Osmanlıspor (İzmir Atatürk) 16.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) 16.00 Adanaspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Şanlıurfaspor (Tuzla Belediye) 16 Aralık Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.30 Menemen Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Menemen İlçe) 13.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Bandırmaspor Baltok (Fethiye İlçe) 13.30 Tokatspor-Fatih Karagümrük (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Etimesgut Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Eyüpspor-Gaziantepspor (Esenler) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Manisaspor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Ankara Demirspor-İnegölspor (TCDD Ankara Demirspor) 16 Aralık Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bayrampaşa (Diyarbakır) 13.00 Gümüşhanespor-Kastamonuspor 1966 (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Sarıyer (Uşak 1 Eylül) 13.30 Hacettepe-Niğde Anadolu (Ankara OSTİM) 19.00 Sakaryaspor-Yılport Samsunspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Nazilli Belediyespor-Körfezspor (Nazilli İlçe) 16 Aralık Pazar: 13.00 Artvin Hopaspor-Erzin Belediyespor (Hopa İlçe) 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Faruk Çelik) 13.30 Silivrispor-Şile Yıldızspor (Silivri) 13.30 Gebzespor-Erbaaspor (Gebze Alaettin Kurt) 13.30 Kozan Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (İsmet Atlı) 13.30 Tire 1922-Yomraspor (Tayfur Çiçek) 13.30 Nevşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi) 2. Grup Yarın: 13.30 Karşıyaka-Elaziz Belediyespor (İzmir Atatürk) 16 Aralık Pazar: 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor (Van Atatürk) 13.00 Osmaniyespor-Ofspor (Osmaniye 7 Ocak) 13.30 Esenler Erokspor-Yeni Orduspor (Esenler) 13.30 Kızılcabölükspor-Pazarspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.30 Altındağ Belediyespor-Bergama Belediyespor (Ankara Aktepe) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Kırşehir Ahi) 13.30 Alibeyköyspor-Adıyaman 1954 (Alibeyköy) 13.30 Kemerspor 2003-Sultanbeyli Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 3. Grup Yarın: 13.00 1461 Trabzon-Kocaelispor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Muğlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Muğla Atatürk) 13.30 Gölcükspor-Bağcılarspor (İhsaniye İlçe) 13.30 Ankara Adliyespor-Çorum Belediyespor (Ankara OSTİM) 16 Aralık Pazar: 13.
Çorum Belediyespor - 9.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 16. hafta maçları tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 9.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 16. hafta maçları sona erdi.
Çorum Belediyespor - 3.12.2018
Çorum Belediyespor İlk Yarıyı Galibiyetlerle Kapatmak İstiyor
TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Çorum Belediyespor'un teknik direktörü Mehmet Aurelio, son iki maçı da kazanarak, sezonun ilk yarısını en iyi yerde bitirmek istediklerini belirtti.
Çorum Belediyespor - 2.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 15. hafta, tek maç dışında sona erdi.
Çorum Belediyespor - 25.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 14. hafta mücadelesi tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 25.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 14. hafta maçları sona erdi.
Çorum Belediyespor - 23.11.2018
Çorum Belediyespor, Bayburt'ta Galibiyet Arayacak
TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Çorum Belediyespor'un teknik direktörü Mehmet Aurelio, pazar günü deplasmanda oynayacakları Bayburt İl Özel İdare maçında ilk deplasman galibiyetini almak istediklerini söyledi.
Çorum Belediyespor - 23.11.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün 20.30 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom) Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Osmanlı) 25 Kasım Pazar: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül) 16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 26 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) Yarın: 13.30 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk) 16.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Yeni Eskişehir) 16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 25 Kasım Pazar: 13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk) 16.00 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep) 16.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Altınordu-Afjet Afyonspor (Bornova) 26 Kasım Pazartesi: 19.00 Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Osmanlı) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 BUGSAŞ Spor-Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM) 25 Kasım Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP) 13.30 Kırklarelispor-Sivas Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Tarsus İdmanyurdu (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Bandırmaspor Baltok-Tokatspor (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Pendikspor-Menemen Belediyespor (Pendik) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.00 Gaziantepspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gaziantep) 13.30 Bayrampaşa-UTAŞ Uşakspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Keçiörengücü-Sarıyer (Ankara Aktepe) 25 Kasım Pazar: 13.30 Yılport Samsunspor-Hacettepe (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe) 13.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Esenler) 13.30 Kastamonuspor 1966-Manisaspor (Gazi) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Kozan Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçe) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Körfezspor (Tepecik Şenol Güneş) 25 Kasım Pazar: 13.00 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 13.30 Ergene Velimeşespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ergene Velimeşe) 13.30 Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 13.30 Şile Yıldızspor-Tire 1922 (Şile) 13.30 Gebzespor-Silivrispor (Gebze Alaettin Kurt) 2. Grup Yarın: 13.00 Ofspor-Kırşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu) 13.30 Bergama Belediyespor-Alibeyköyspor (Bergama 14 Eylül) 25 Kasım Pazar: 13.00 Pazarspor-Esenler Erokspor (Çaykur Didi) 13.00 Osmaniyespor-Altındağ Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 13.00 Yeni Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül) 13.30 Adıyaman 1954-Van Büyükşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük) 3. Grup Yarın: 13.30 Kocaelispor-Karacabey Belediyespor (Kocaeli) 25 Kasım Pazar: 13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Diyarbekirspor-Ankara Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.00 Bayburt İl Özel İdare-Çorum Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 13.
Çorum Belediyespor - 18.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 13. hafta müsabakaları sona erdi.
Çorum Belediyespor - 16.11.2018
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bandırmaspor Baltok (Darıca İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Etimesgut Belediyespor (Tuzla Belediye) 18 Kasım Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Kahramanmaraşspor-Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe) 13.30 Tokatspor-Pendikspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Konya Anadolu Selçukspor (Tarsus İlçe) 13.30 Menemen Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Menemen İlçe) 13.30 Fatih Karagümrük-Şanlıurfaspor (Atatürk Olimpiyat) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Manisaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Manisa 19 Mayıs) 18 Kasım Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-Ankara Demirspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Kastamonuspor 1966 (Uşak 1 Eylül) 13.30 Niğde Anadolu-Keçiörengücü (Niğde 5 Şubat) 13.30 Sarıyer-Yılport Samsunspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Hacettepe-Bayrampaşa (Ankara OSTİM) 13.30 Sakaryaspor-Gaziantepspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Körfezspor-Yomraspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 13.30 Tire 1922-Erbaaspor (Tayfur Çiçek) 18 Kasım Pazar: 13.00 Erzin Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Gebzespor (Faruk Çelik) 13.00 Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor (Nazilli İlçe) 13.00 Artvin Hopaspor-Hekimoğlu Trabzon (Hopa İlçe) 13.30 Kozan Belediyespor-Şile Yıldızspor (İsmet Atlı) 13.30 Nevşehir Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Nevşehir Gazi) 2. Grup Yarın: 13.30 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler) 13.30 Karşıyaka-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (İzmir Atatürk) 18 Kasım Pazar: 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Yeni Orduspor (Van Atatürk) 13.00 Elaziz Belediyespor-Adıyaman 1954 (Elazığ Atatürk) 13.30 Altındağ Belediyespor-Kızılcabölükspor (Aktepe) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Kırşehir Ahi) 13.30 Alibeyköyspor-Pazarspor (Alibeyköy) 13.30 Kemerspor 2003-Bergama Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 13.30 Düzcespor-Sultanbeyli Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 3. Grup Yarın: 13.30 Muğlaspor-Serik Belediyespor (Muğla Atatürk) 13.30 Ankara Adliyespor-Bağcılarspor (Ankara OSTİM) 18 Kasım Pazar: 13.00 Cizrespor-Bayburt İl Özel İdare (Cizre İlçe) 13.00 1461 Trabzon-Bucaspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.00 Fatsa Belediyespor-Payasspor (Fatsa İlçe) 13.30 Karacabey Belediyespor-Diyarbekirspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.30 Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr.
Çorum Belediyespor - 12.11.2018
İyi Bir Takımız ve Sonuna Kadar da Zirvenin Takipçisi Olacağız"
Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Aurelio, TFF 3. Lig. 3. Grup'ta Diyarbekirspor ile oynadıkları maçtan puansız ayrıldıkları için üzgün olduklarını ifade ederek, "İyi bir takımız ve sonuna kadar da zirvenin takipçisi olacağız." dedi.
Çorum Belediyespor - 11.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 12. hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 7.11.2018
Diyarbakır Takımları Kazanamadı
Diyarbekirspor ise Çorum Belediyespor ile sahasında çok zorlu bir 90 dakikaya çıkacak.
Çorum Belediyespor - 4.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig 3. Grup'ta Çorum Belediyespor, Bağcılarspor'u 4-1 mağlup etti.
Çorum Belediyespor - 4.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'in 11. hafta mücadelesi tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 4.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 11. hafta karşılaşmaları sona erdi.
Çorum Belediyespor - 1.11.2018
Dünya İkincisi Güreşçiye Arsa Hediye Edilecek
Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de düzenlenen şampiyonada ikincilik elde eden Çorum Belediyespor Güreş Takımı sporcusu Fatih Erdin, memleketi Çorum'da coşkuyla karşılandı.
Çorum Belediyespor - 27.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig 3. Grup'ta 3. hafta mücadelesi, oynanan bir maçla tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 27.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'in 1, 2 ve 3. Gruplarındaki 10. hafta mücadelesi, bir maç dışında tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 25.10.2018
Bucaspor'un Zirve Kabusu
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta cumartesi günü evinde üst sıraları hedefleyen 5'inci sıradaki Karacabey Belediyespor ile karşılaşacak Bucaspor, bu sezon ilk 5'te yer alan hiç bir takımdan puan alamadı. Lider Bayburt İl Özel İdare'ye evinde 1-0 kaybeden sarı-lacivertliler, 2'nci basamaktaki Kocaelispor'a deplasmanda 3-0'lık skorla boyun eğdi.  Grupta geçen hafta 3'üncü sıradaki Çorum Belediyespor deplasmanından 4-1'lik yenilgiyle dönen Fırtına, şu an 4'üncü durumdaki Diyarbekirspor'a da sahasında 3-1 kaybetti.
Çorum Belediyespor - 23.10.2018
Bucaspor En Kötü 5'te
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta geçen hafta Çorum Belediyespor'a deplasmanda 4-1 kaybeden Bucaspor, tarihinin en kötü dönemini yaşıyor.
Çorum Belediyespor - 22.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları, 2 ve 3. Grup'taki birer maçla tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 22.10.2018
Bucaspor Galibiyetle Tanışamadı
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta zirve mücadelesi veren Çorum Belediyespor'a deplasmanda 4-1 yenilen Bucaspor, taraftarının yüzünü yine güldürmedi.
Çorum Belediyespor - 21.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları, 2 ve 3. Grup'taki birer maç dışında tamamlandı.
Çorum Belediyespor - 21.10.2018
Futbol: Toplu Sonuç
TFF 3. Lig'de 9. hafta, bugün oynanan karşılaşmalarla başladı.
Çorum Belediyespor - 19.10.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom) Yarın: 13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül) 21 Ekim Pazar: 13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları) 16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Osmanlı) 19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova) 22 Ekim Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk) Yarın: 14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Osmanlı) 19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk) 19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep) 21 Ekim Pazar: 14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk) 16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 22 Ekim Pazartesi: 19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 21 Ekim Pazar: 13.30 Tokatspor-Kırklarelispor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Tuzlaspor-Sivas Belediyespor (Tuzla Belediye) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor (Darıca İlçe) 15.00 Fatih Karagümrük-Etimesgut Belediyespor (Atatürk Olimpiyat) 19.00 Şanlıurfaspor-Pendikspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Menemen Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Menemen İlçe) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Bandırmaspor Baltok (Tarsus İlçe) 19.00 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe) Beyaz Grup 21 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gümüşhanespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Keçiörengücü-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ankara Aktepe) 14.30 Niğde Anadolu-Bayrampaşa (Niğde 5 Şubat) 14.30 Hacettepe-İnegölspor (Ankara OSTİM) 15.00 Sarıyer-Gaziantepspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 UTAŞ Uşakspor-Ankara Demirspor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Yılport Samsunspor-Kastamonuspor 1966 (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Manisaspor-Eyüpspor (Manisa 19 Mayıs) TFF 3. Lig 1. Grup 21 Ekim Pazar: 14.00 Yomraspor-Batman Petrolspor (Yomra İlçe) 14.00 Erzin Belediyespor-Şile Yıldızspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 14.00 Artvin Hopaspor-Gebzespor (Hopa İlçe) 14.30 Kozan Belediyespor-Silivrispor (İsmet Atlı) 15.00 Körfezspor-Erbaaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 15.00 Nazilli Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Nazilli İlçe) 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Hekimoğlu Trabzon (Tepecik Şenol Güneş) 17.00 Tire 1922-Karbel Karaköprü Belediyespor (Tayfur Çiçek) 2. Grup 21 Ekim Pazar: 13.00 Düzcespor-Yeni Orduspor (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Van Atatürk) 14.00 Elaziz Belediyespor-Pazarspor (Elazığ Atatürk) 14.00 Adıyaman 1954-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Adıyaman Atatürk) 15.00 Alibeyköyspor-Altındağ Belediyespor (Alibeyköy) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Dr. Fehmi Öncel) 15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Esenler Erokspor-Kırşehir Belediyespor (Esenler) 22 Ekim Pazartesi: 15.00 Karşıyaka-Osmaniyespor (İzmir Atatürk) 3. Grup 21 Ekim Pazar: 14.00 Bayburt İl Özel İdare-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 14.00 Fatsa Belediyespor-Gölcükspor (Fatsa İlçe) 14.00 1461 Trabzon-Turgutluspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.00 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe) 14.30 Çorum Belediyespor-Bucaspor (Dr.
Çorum Belediyespor - 17.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları oynandı.
Çorum Belediyespor - 17.10.2018
Futbol: Toplu Sonuç
TFF 3. Lig'de 1. ve 2. gruplarda 8. hafta maçları tamamlanırken, 3. Grup'ta ise 8. hafta karşılaşmaları tek maç dışında sona erdi.
Çorum Belediyespor - 16.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yapılacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Tire 1922 (Nevşehir Gazi) 14.30 Erbaaspor-Erzin Belediyespor (Erbaa İlçe) 15.00 Şile Yıldızspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Şile) 15.00 Silivrispor-Artvin Hopaspor (Silivri) 15.00 Gebzespor-Nazilli Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt) 15.00 Ergene Velimeşespor-Körfezspor (Ergene Velimeşe) 2. Grup: 14.00 Ofspor-Elaziz Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.00 Pazarspor-Sultanbeyli Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Osmaniyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Altındağ Belediyespor-Kemerspor 2003 (Aktepe) 14.30 Kırşehir Belediyespor-Alibeyköyspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Esenler Erokspor-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Yeni Orduspor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bergama Belediyespor-Adıyaman 1954 (Bergama 14 Eylül) 15.00 Kızılcabölükspor-Karşıyaka (Kızılcabölük Semt Sahası) 3. Grup: 14.00 Payasspor-Çorum Belediyespor (Payas İlçe) 14.
Çorum Belediyespor - 13.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 7. hafta sona erdi.
Çorum Belediyespor - 13.10.2018
Futbol: Toplu Sonuç
TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda 7. hafta maçları oynandı.
Çorum Belediyespor - 12.10.2018
Mehmet Aurelio Çorum Belediyespor'da 3. Maçına Çıkacak
TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Çorum Belediyespor'un teknik direktörü Mehmet Aurelio, son iki maçta ortaya koydukları güzel futbolu Anagold 24 Erzincanspor maçında da sahaya yansıtmak istediklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çorum Belediyespor Haberleri | Çorum Belediyespor Haber - Haberler - Çorum Belediyespor haberleri, son dakika çorum belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Güreş Federasyonundan güreş kulüplerine malzeme desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 20:48:24. #1.15#
title