Bomba Haberleri

Bomba haber, Bomba son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bomba - Bugün
Uluslararası Af Örgütü: Fransa barışçıl protestoculara baskı uyguladı
Yüzü kapatma suçundan 210 kişi gözaltına alındı, 41 protestocu bu suçtan mahkum edildi Polisin biber gazı, plastik mermi ve plastik bomba kullanımındaki sert artışı karşısında eylemcilerin de maske ve koruyucu gözlükler kullanmaya başladığı aktarılan raporda, Nisan 2019'da protestolarda yüzün kapatılmasına yönelik bir yasa çıkarıldığı, buna aykırı davrananlara 15 bin avro para ile bir yıla kadar hapis cezası öngörüldüğü, bu kapsamda Nisan ile Ekim 2019 arasında 210 kişinin yasağa uymadıkları gerekçesiyle gözaltına alındığı ve 41 kişinin bu suçtan mahkum edildiği belirtildi.
Bomba - Bugün
TÜGVA'dan Azerbaycan'a destek açıklaması Açıklaması
Üstelik daha önceki ve özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan saldırıların Yukarı Karabağ hattında değil, doğrudan iki devlet arasındaki sınırlarda ve ağır silahlarla yapıldığını ifade eden Karagüzel, şöyle konuştu: "27 Eylül Pazar günü sabah saatlerinde Ermenistan'ın başlattığı geniş çaplı saldırılar sonucunda aynı aileden 5 kişi şehit olmuş ve bu 5 kişiden 2 kişinin henüz ilkokul öğrencisi olmaları bizleri derinden yaralamıştır. Aynı şekilde Ermenistan ordusu, sivillerin yaşadığı birçok köy ve kenti bombalayarak adeta bir sivil katliamına imza atmaktadır.
Bomba - Bugün
Altay tankı, Akıncı ve Aksungur için üretim ve envanter tarihi
Elektronik bomba Elektronik bomba konusundaki sorular üzerine Demir, "TÜBİTAK bünyesinde tasarım çalışmaları vardı, bunlar belli bir olgunluğa erişti.
Bomba - Bugün
Barış Pınarı Harekatı bölgesinde terör saldırısı önlendi
TEL Suriye'nin kuzeyindeki Tel Abyad ilçesinde güvenlik güçleri, bomba yüklü bir motosikleti tespit ederek, terör saldırısını engelledi.
Bomba - Bugün
Son dakika... Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin davaya devam edildi
Kaymakam Safitürk'ün babası ve ağabeyi dinlendi Söz alan şehidin babası Asım Safitürk, oğlunun katledildiğini belirterek, şunları söyledi: "Çocuğumu korumakla görevli olan emniyet amiri görevini yapmamıştır, hala görevde olmasına şaşıyorum. Bombalama olayından sonra hemen vefat etmiş olsa bu kadar üzüntü yaşamazdım, bombadan sonra yaşananlar beni rahatız etmiştir.
Bomba - Bugün
Son dakika! Mazlumder bazı davaların yeniden görülmesini talep etti
Devlet Bahçeli'nin talebi ve ilgili mahkemenin kararının emsal kabul edilmesi gerektiğini belirten Taş, şunları kaydetti: "Adalet Bakanlığı, siyasi partiler, hükümet ve ilgili mahkemelerden, 27 yıldan bu yana ömürlerini cezaevlerinde tamamlamak üzere olan 1993 Sivas olayları mahpuslarının dosyaları, 1993 yılı 5 Temmuz günü yaşanan Başbağlar katliamının dosyası, 23 yıl önce yaşanan ve darbecilerin talimatları ile mahkum edilen 28 Şubat darbe dönemi mahpuslarının dosyaları, 2009 yılı mart ayında helikopteri düşürülerek katledilen Büyük Birlik Partisi lideri Muhsin Yazıcıoğlu davasının dosyası, Ankara'da uçağı düşürülerek katledilen eski Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis'in dosyası, Aralık 2011'de Uludere'de 33 vatandaşımızın bombalanarak katledildiği Uludere katliamı dosyasının yeniden incelenmesini talep ediyoruz.
Bomba - Bugün
Afganistan'da bombalı saldırı: 14 ölü
Afganistan'ın Daykundi vilayetinde düzenlenen bombalı saldırıda 14 sivil hayatını kaybetti.
Bomba - Bugün
Karabağ'da Ermenistan işgali ne zaman biter?
Erivan'ın elinde, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) gibi savunmasını özel askeri şirketlere devredebilecek bir kaynak yok. İsrail gibi, uzun askerlik sürelerine karşın yüksek teknolojili ve yüksek katma değerli üretim yapabilecek bir insan kaynağı ve altyapı da yok. Erivan, Güney Kore gibi, yoğun askeri tehdit altında yaşarken inovasyona dayalı ekonomik mucize gerçekleştirebilecek ve kendisine bir savunma sanayii inşa edebilecek bir kapasiteye de sahip değil. Böyle devam ederse Erivan'ın elindeki tek seçenek, bir süre sonra Karabağ'daki işgal yönetimine destek olmak için ülkeyi ve Karabağ'ı koca bir garnizona çevirmek olacak... Bu arada artan savunma bağımlılığı, ülkeyi Rusya'nın tam bir uydusuna dönüştürecek. Hiçbir zaman hukukileştirilemeyecek bir işgal karşılığında, Ermenistan vergi mükellefleri 21. yüzyılda bir uydu garnizon devleti, maaşlarından olağanüstü askeri harcama kesintileri, hayatlarına başlamak için yıllarca süren zorunlu askerlik ve o hayata hiç başlayamama riskiyle karşılaşacak. Bir süre sonra savaştıkları "şey" de, binlerce metre üzerlerinde uçan makinalar ve akıllı bombaları olacak.
Bomba - Bugün
28 Eylül 2020 Haberleri
28 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Bomba - Dün
Son dakika haber... Nijerya'da terör örgütü Boko Haram'ın kampı imha edildi
Saldırıda örgütün kampının bombalandığını, çok sayıda teröristin öldürüldüğünü ifade eden Enenche, Borno eyaletine bağlı Kodila köyünde de 13 Boko Haram üyesinin yanı sıra 6 kadın ve 17 çocuğun askere teslim olduğu bilgisini paylaştı.
Bomba - Dün
Küresel sömürü sisteminin memuru: Macron
Fransa her yüzyıl başında Orta Doğu'ya saldırıyor Fransa her yüzyıl başında Doğu Akdeniz'de bir saldırıya geçiyor. 18. yüzyılın sonunda, 1799'da Mısır ve Suriye'ye saldırıp Akka'da yenilmişti. Türklere yenilenler intikam almak için başkalarıyla ittifak yaparak karşımıza çıkıyorlar. Kut'ül-Amare'de ağır bir yenilgi alan İngiltere intikam almak için Fransa ile Sykes-Picot gizli anlaşmasını yaparak Osmanlı Devleti'nin Orta Doğu'daki topraklarını paylaştı. Sykes-Picot gizli anlaşmasına göre Suriye, Lübnan, Türkiye'nin güneyi ve güneydoğusu, Tokat Yıldız dağları-İskenderun-Diyarbakır üçgenindeki bölge Fransa'ya sömürge olarak bırakıldı. Fransa 1920'lerde Suriye'yi bombalayarak binlerce kişiyi şehit etti.
Bomba - Dün
Afganistan'da bombalı saldırıda 1 sivil öldü
Afganistan'ın doğusundaki Nangarhar vilayetinde düzenlenen bombalı saldırıda 1 sivil hayatını kaybetti.
Bomba - Dün
27 Eylül 2020 Haberleri
27 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Bomba - Dün
Son dakika haberi! Sağlık Bakanı Koca, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısını kınadı Açıklaması
Yoğun bombardıman sonucu sivillerden çok sayıda yaralı ve yaşamını yitiren olduğunu bildiren Bakan Koca, "Devlet olabilme onuru ve insanlık değerleriyle bağdaşmayan saldırıyı kınıyoruz.
Bomba - 27.9.2020
AK Parti'li Kandemir partisinin Karesi ilçe kongresinde konuştu Açıklaması
Kandemir, Azerbaycanlılara yapılan zulme karşı olduklarını ve Türkiye olarak Azerbaycan vatandaşlarının yanında yer aldıklarını vurgulayarak, "Bugün Ermenistan hukuksuzca, haksızca, sivilleri bombalarken yine çok az ülkeden ses çıktı.
Bomba - 27.9.2020
Avrupa ülkeleri, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmalara son verilmesi çağrısında bulundu
Maas, iki taraftan da sivil kayıpların olduğu bilgisine işaret ederek, "Her iki tarafa çatışmacı tutumlarını ve özellikle kasaba ve kentlerin bombalanmasını derhal durdurmaya çağırıyorum.
Bomba - 27.9.2020
Son Dakika | Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon, Yemen'deki Husilere ait İHA'yı düşürdü
Son dakika gündem haberi... Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Yemen'deki Husilere ait bomba yüklü bir insansız hava aracının (İHA) etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Bomba - 27.9.2020
Son Dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile telefonda görüştü
Açıklamada, Terter'in Gapanlı, Ağdam'ın Çıraklı ve Orta Garvand, Fuzuli'nin Alhanlı ve Şükürbeyli, Cebrayıl'ın Çocuk Mercanlı köylerine Ermenistan ordusunun yoğun bombardımanı sonucu sivillerden ölü ve yaralıların olduğu belirtilerek bu bölgelerde sivil altyapının da ciddi şekilde hasar gördüğü aktarılmıştı.
Bomba - 27.9.2020
Haftanın tarihine bakış
1970- Ankara'da, Merkezi Antlaşma Örgütü CENTO binasına bomba atıldı.
Bomba - 27.9.2020
Son dakika haber... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov ile telefonda görüştü
Açıklamada, Terter'in Gapanlı, Ağdam'ın Çıraklı ve Orta Garvand, Fuzuli'nin Alhanlı ve Şükürbeyli, Cebrayıl'ın Çocuk Mercanlı köylerine Ermenistan ordusunun yoğun bombardımanı sonucu sivillerden ölü ve yaralıların olduğu belirtilerek bu bölgelerde sivil altyapının da ciddi şekilde hasar gördüğü aktarılmıştı.
Bomba - 27.9.2020
Rusya'dan Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısına ilişkin açıklama
Ermenistan'ın sabah saatlerinde Azerbaycan sınırındaki sivilleri hedef alan saldırılarından sonra Rusya Dışişleri Bakanlığı yaşanan gerilim üzerine açıklama yaptı. Bakanlığın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Mevcut bilgilere göre Dağlık Karabağ çatışma bölgesindeki durum ani bir şekilde kötüleşti. Çatışma hattı boyunca her 2 taraf yoğun bombardımana devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bomba Haberleri | Bomba Haber - Haberler - Bomba haberleri, son dakika bomba haber ve gelişmeleri burada. Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz Koraltan'a sokak ortasında meydan dayağı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 21:23:36. #1.14#
title