BAŞBAKAN YARDIMCISI HABERLERİ

Başbakan Yardımcısı Haberleri

Başbakan Yardımcısı haber, Başbakan Yardımcısı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Başbakan Yardımcısı 2.6.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitriy Çernışenko ise Kovid-19 nedeniyle 17 Mart'tan bu yana iptal edilen Premier Ligi futbol maçlarının 19 Haziran'dan itibaren düzenleneceğini duyurdu.
Başbakan Yardımcısı 1.6.2020
KKTC'li siyasetçilerden Rum kesimindeki cami saldırısına tepki
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ndeki (GKRY), Limasol kentinde bulunan Köprülü Hacı İbrahim Ağa Camisi'ne yapılan saldırıyı kınadı.
Başbakan Yardımcısı 1.6.2020
Balkan ülkeleri Kovid-19 önlemlerini kaldırmaya devam ediyor
Bu arada, dün Kovid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayan milletvekili Muhamed Zekiri ile temasta oldukları için Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mila Carovska ile Enformasyon Toplumu ve Yönetim Bakanı Damjan Mançevski kendilerini tecrit etti.
Başbakan Yardımcısı 30.5.2020
Son dakika haber | Kovid-19 salgını Bulgaristan'da etkisini kaybetti
Başbakan Yardımcısı Tomislav Donçev, ülkede virüsün etkisini yitirmesi nedeniyle Kriz Masasının kapatılmasının gündemde olduğunu bildirdi.
Başbakan Yardımcısı: 55 yıllık hasrete toplu idman engeliBaşbakan Yardımcısı 30.5.2020
Başbakan Yardımcısı 29.5.2020
KKTC'ye 1 Temmuz'dan itibaren turistler gelebilecek
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, 1 Temmuz'dan itibaren turistlerin belli koşullarda KKTC'ye gelebileceğini ifade etti.
Başbakan Yardımcısı 29.5.2020
İspanyol hükümetinden Kovid-19'dan etkilenen ailelere nakdi yardım
Kararnamenin hazırlanıp, kabul edilmesinde öncü olan koalisyon hükümetinin küçük ortağı, aşırı sol görüşlü Unidas Podemos Partisinin lideri ve Başbakan Yardımcısı Pablo Iglesias, düzenlediği basın toplantısında, "Demokrasimiz için tarihi bir gün, yeni bir sosyal hak doğuyor.
Başbakan Yardımcısı 29.5.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Özbekistan, haziranda güvenli bölgelerde iç turizmi başlatacak Özbekistan Başbakan Yardımcısı Aziz Abduhakimov, Kovid-19'la ilgili durumun güvenli olduğu bölgelerde 1 Haziran'dan itibaren iç turizmin başlayacağını duyurdu.
Başbakan Yardımcısı 29.5.2020
Libya Başbakan Yardımcısı Muaytik'ten Türkiye ile yapılan anlaşmanın dengeleri değiştirdiği yorumu
Libya Başbakan Yardımcısı Ahmed Muaytik, Trablus ve Ankara arasında yapılan iş birliği ve Ulusal Mutabakat Anlaşması'nın alandaki birçok dengeyi değiştirdiğini vurguladı.
Başbakan Yardımcısı 28.5.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Atama kararnamesinde IMF'nin değil, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Bülent Ecevit, Devlet Bakanı Kemal Derviş ve Başbakan Yardımcısı Devlet Bahçeli'nin imzaları olduğunu bildiren Öztrak, "Bu isimlerin hangisi IMF adına imza atar.
Başbakan Yardımcısı 27.5.2020
Sırbistan, Tuna Nehri'ndeki batık Alman gemilerini çıkaracak
Başbakan Yardımcısı ve İnşaat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Zorana Mihajlovic, bugün imzalanan 1,5 milyon avro değerindeki anlaşma çerçevesinde ülkesinin Tuna Nehri'ndeki batık savaş gemilerini çıkaracağını açıkladı.
Başbakan Yardımcısı 27.5.2020
Berlin'de turizmciler sokaklara indi
Göstericiler, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz'un maskelerini taktı.
Başbakan Yardımcısı 26.5.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artıyor
Başbakan Yardımcısı Yeralı Tugjanov, bazı bölgelerdeki vaka artışının halkın karantina tedbirlerine uymamasıyla bağlantılı olduğunu belirtti.
Başbakan Yardımcısı 25.5.2020
Almanya, Lufthansa'yı kurtarmak için 9 milyar avroluk kurtarma paketini onayladı
Hisseler yüzde 7,03 değer kazandı Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, kurtarma paketinin hem Lufthansa'nın ve hem de Alman vergi mükelleflerinin ihtiyaçlarını dikkate alan "çok iyi bir çözüm" olduğunu belirtti.
Başbakan Yardımcısı 25.5.2020
Rusya'da iç turizm 1 Haziran'da tekrar başlıyor
Dünyada birçok ülke Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında aldığı önlemleri kademeli olarak kaldırmaya devam ediyor. Rusya'da 12 Mayıs tarihinde karantinadan çıkışın ilk etabı gerçekleştirilmesinin ardından ülkede iç turizm seferleri 1 Haziran'dan itibaren yeniden başlıyor. Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitriy Çernışenko, yaptığı açıklamada, "Bizim için önemli olan karantina uygulamasının kontrollü ve dikkatli şekilde esnetilerek, iç turizmin tekrar başlatılması.
Başbakan Yardımcısı 22.5.2020
Özersay, KKTC'nin Kovid-19 ile mücadeledeki başarı hikayesini anlattı Açıklaması
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, ülkesinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede kriz yönetiminin temel prensiplerini takip ettiklerini vurgulayarak bu krizin uluslararası toplum için tanınmayan ülkeler ile iş birliği ve...
Başbakan Yardımcısı 22.5.2020
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "Halkın gündeminde seçimler değil sağlık ve ekonomi bulunuyor"
Türk Ajansı Kıbrıs'ın (TAK) haberine göre Akıncı, Cumhurbaşkanlığında Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile Cumhuriyet Meclisi'nde temsil edilen siyasi partilerin başkanlarıyla gündeme ilişkin görüşme yaptı.
Başbakan Yardımcısı 21.5.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Açıklaması
Babacan'ın hem ekonomiden sorumlu devlet bakanı olarak görev aldığı 58, 59 ve 60'ıncı, hem de başbakan yardımcısı olduğu 61 ve 62'nci hükümetlerin 57'nci Hükümet'in popülist politikalara tevessül etmeden aldığı esaslı ve hayati tedbirler sayesinde ekonomi gemisini yürütebildiğini belirten Yalçın, şunları kaydetti: "O dönemde hükümetin ortakları ve özellikle MHP, bir sonraki seçimlerde karşılaşabileceği olumsuzlukları göze almış, milletin zorunlu ihtiyaç ve çıkarlarını düşünerek ülkeyi ekonomik krizden çıkaracak önemli kararları hayata geçirmiştir.
Başbakan Yardımcısı 21.5.2020
Fransa'da yükselen Avrupa'nın en büyük camisinin inşası için yardım kampanyası
Strazburg'da bu caminin inşasına izin veren ve onaylayan Fransız yetkililere de teşekkür eden Eren, "Caminin temel atma törenine (eski Başbakan Yardımcısı) Bekir Bozdağ gelmişti.
Başbakan Yardımcısı 20.5.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, ülkede Kovid-19 aşısının geliştirilmesiyle ilgili çalışmaların yapıldığını belirtti.
Başbakan Yardımcısı 19.5.2020
İspanya'da hükümetin Kovid-19 kararlarına karşı protestolar 10. gününde
Eylemlerin diğer bir noktası da koalisyonun küçük ortağı Unidas Podemos'un lideri ve Başbakan Yardımcısı Pablo İglesias'ın evinin önü oldu.
Başbakan Yardımcısı: Katar'dan Kuzey Makedonya'ya tıbbi yardımBaşbakan Yardımcısı 19.5.2020
Başbakan Yardımcısı 19.5.2020
Katar'dan Kuzey Makedonya'ya tıbbi yardım
Üsküp Havalimanına ulaşan yardımları Kuzey Makedonya'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Buyar Osmani, Sağlık Bakan Yardımcısı Armend Arslani ve Katar'ın Üsküp Büyükelçi vekili Hamad Yasim Al-Mahmud karşıladı.
Başbakan Yardımcısı 19.5.2020
Libya Başbakan Yardımcısı: "Müttefik ülkelerle bloklar oluşturmanın yollarını arıyoruz"
Libya Başbakan Yardımcısı Ahmed Muaytik, hükümetin uluslararası müttefikleri ile blok oluşturmak istediğini belirtti.
Başbakan Yardımcısı: KKTC'de 1 Haziran'dan itibaren oteller açılacakBaşbakan Yardımcısı 19.5.2020
Başbakan Yardımcısı 18.5.2020
KKTC'de Kovid-19 tedbirlerinin çoğu kaldırıldı
Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Kudret Özersay, Güzelyurt bölgesinde yapılan Bakanlar Kurulunda alınan kararları kamuoyu ile paylaştı.
Başbakan Yardımcısı 17.5.2020
KKTC'de orman yangını
Türkiye'den üç helikopter geldi Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, yaptığı açıklamada, yangın söndürme çalışmalarına Türkiye'den gelen üç helikopterin destek verdiğini belirtti.
Başbakan Yardımcısı: KKTC'de orman yangını (2)Başbakan Yardımcısı 17.5.2020
Başbakan Yardımcısı 17.5.2020
KKTC'de orman yangını
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Ersin Tatar ile Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, yangının çıktığı bölgeye giderek incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.
Şu an buradasınız: Başbakan Yardımcısı Haberleri | Başbakan Yardımcısı Haber - Haberler - Başbakan Yardımcısı haberleri, son dakika başbakan yardımcısı haber ve gelişmeleri burada. Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 15:11:05. #1.14#
title