Arizona Haberleri

Arizona haber, Arizona son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arizona - 18.01.2021
Otizmli çocukların annelerinde metabolit seviyeleri farklılıklar gösteriyor
"BMC Pediatrics" dergisinde yayımlanan Arizona Eyalet Üniversitesi ve Mayo Klinikte görevli bilim insanlarının çalışmasında, çocukları otizm spektrum bozukluğu (ASD) yaşayan 30 anne ile çocukları normal gelişim gösteren 29 annenin kan örnekleri incelendi.
Arizona - 17.01.2021
5 milyonluk ilk DBX sahibine kavuştu
D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, DBX'in lüks spor segmentindeki diğer rakiplerine göre çok sayıda teknik üstünlüğü söylerken Aston Martin'in tarihinde ilk kez ürettiği SUV modeli DBX'in gösterim aracı ise geçen yıl Aston Martin Turkey Yeniköy Showroom'unda yerini almıştı. Kullanıcılar da bu üstün teknoloji harikası modelin test aracını Kasım ayında deneyimledi ve yıl sonu itibariyle de DBX'ler; Arizona Bronze, Magnetic Silver, Minotaur Green, Onyx Black, Satin Silver Bronze, Stratus White, Xenon Grey renk seçenekleriyle satışa sunuldu.
Arizona - 15.01.2021
Washington Başsavcısı, göstericilerin Kongre üyelerini öldürme niyetiyle Kongreyi bastığı iddialarını yalanladı
Amerikan medyasının Arizona'nın Pohenix kentinde yapılan bir soruşturmaya dayandırdığı haberlerde, Kongreye giren ve "QAnon Şamanı" olarak meşhur olan Jacob Anthony Chansley'nin ifadelerinde ve Başkan Yardımcısı Mike Pence'in masasına bıraktığı notta Kongre üyelerinin öldürülmesine ilişkin bir niyetin mevcut olduğu iddia edilmişti.
Arizona - 15.01.2021
Keşfedilen "en yaşlı kara deliğin" ışınlarının 13 milyar ışık yılı öteden geldiği tespit edildi
Sonuçları "Astrophysical ???????Journal Letters" dergisinde yayımlanan çalışmada Arizona Üniversitesinden araştırmacılar çok parlak kuasarın tam ortasındaki kara deliğin ışınlarının 13 milyar ışık yılı öteden geldiğini tespit etti.
Arizona - 15.01.2021
Son dakika haberleri... ABD'de polisin takıntılı aşığın üzerine kurşun yağdırdığı an kamerada
ABD polisinin vatandaşlara yönelik şiddeti tüm hızıyla sürüyor. Ülkenin Arizona eyaletine bağlı Phoenix şehrinde polis, dün gece eski kız arkadaşının  oturduğu apartmanın önünde duran Jordan Crawford'ın (30) üzerine kurşun yağdırdı.
Arizona - 14.01.2021
ABD'de Kovid-19 kaynaklı günlük ölümlerde en yüksek sayılara ulaşıldı
Ülkenin bazı bölgelerindeki hastanelerde sınırın eşiğine gelindiğinin kaydedildiği araştırmaya göre, salı günü itibarıyla Arizona eyaletinde hastanede tedavi edilen Kovid-19 hasta sayısının 5 bin 82'ye ulaştığı kaydedildi.
Arizona - 11.01.2021
Son dakika haberi! Koç Holding'in insan kaynakları uygulamaları WEF tarafından dünyaya örnek gösterildi
Son dakika haberleri: Dünya Ekonomik Forumu (WEF) ve Arizona Devlet Üniversitesi öncülüğünde hayata geçirilen "The Covid-19 Workplace Commons" girişiminin araştırması, Koç Holding'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki insan kaynakları uygulamalarını dünyanın en iyileri arasında gösterdi.
Arizona - 06.01.2021
Washington'daki olaylar nedeniyle Kongredeki seçim oturumlarına ara verildi
Arizona'daki seçim sonuçlarına itirazı değerlendiren Senato ve Temsilciler Meclisi, olaylar nedeniyle oturuma ara verdi.
Arizona - 06.01.2021
ABD'de Trump destekçileri polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi
Mike Pence, güvenlik nedeniyle binadan çıkarıldı Öte yandan Arizona'daki seçim sonuçlarına itirazı değerlendiren Senato, olaylar nedeniyle oturuma ara verdi.
Arizona - 06.01.2021
ABD'de başkanlık delege oylarının sayılacağı Kongre oturumu başladı
Cumhuriyetçilerin ilk itirazı Arizona eyalet oylarına Oturumun başlamasından birkaç dakika sonra seçimin kritik eyaletlerinden Arizona'nın delege oylarına Cumhuriyetçiler itiraz etti.
Arizona - 03.12.2020
Son dakika haberleri! Trump'tan Adalet Bakanı Barr'a "seçimlerde yaygın usulsüzlük" eleştirisi Açıklaması
Georgia, Pennsylvania, Arizona, Wisconsin ve Nevada'daki hukuki mücadelelerini sürdürdüklerini anlatan Trump, "Bu, belki de bugüne kadarki en hileli seçimlerdi.
Arizona - 01.12.2020
Wisconsin'deki seçim sonuçları Joe Biden lehine tescil edildi
Bu sonuçla seçimin kritik eyaletleri olarak kabul edilen ve 2016'da Trump'ın kazandığı Pennsylvania, Georgia, Arizona ve Michigan'ın ardından Wisconsin'de de seçim sonuçları Biden lehine tescil edilerek resmiyet kazanmış oldu.
Arizona - 01.12.2020
ABD'de her gün 10 Meksikalı koronavirüsten ölüyor
Salgın nedeniyle şimdiye kadar toplam 2 bin 892 Meksika vatandaşının öldüğü ülkede, New York, Kaliforniya, Arizona ve Texas ölümlerin en yoğun yaşandığı eyaletler olarak kayda geçti.
Arizona - 30.11.2020
Arizona'daki seçim sonuçları Biden lehine tescil edildi
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinin ardından kritik eyaletlerden Arizona'daki resmi sonuçlar, Demokrat aday Joe Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi.
Arizona - 25.11.2020
Hyundai'nin yeni SUV modelinin adını paylaştı: Bayon
Son 20 yılda ürettiği tüm SUV modelleri için dünyanın en popüler şehir ve kasaba isimlerini tercih eden Hyundai, bu kuralı Bayon'da da bozmuyor. Adını Arizona ve New Mexico eyaletlerindeki şehirlerden alan Tucson ve Santa Fe gibi üç yıl önce B-SUV segmentine dahil edilen ve adını Hawaii'nin büyük adasındaki Kona bölgesinden alan KONA da en bilinen modeller olarak dikkat çekiyor.
Arizona - 19.11.2020
Son dakika haberleri: ANALİZ – Biden kazandı, Trump kaybetmedi
Uzmanlar 3 Kasım başkanlık yarışının belirsizlik atmosferi, anketlerdeki hata oranlarının yüksekliği gibi nedenlerle daha çekingen bir tavır sergilese de bazı veriler netleşti. Trump seçimlerde Latin, Hispanik ve Siyah oylarda artış yaşasa da kilit önemdeki orta sınıf tabanda kan kaybetti. Demokratik kıyılar/kentler, Cumhuriyetçi orta-Amerika/kırsal kesim dengesinde oynama oldu. Nitekim seçimlerden önce yapılan anketlerin sonuçlarını yorumlayan analistler, Trump'ın kazanıp kazanmayacağını Pennsylvania, Michigan, Ohio, Florida ve Wisconsin gibi salıncak eyaletlerdeki orta sınıf, beyaz ve mavi yakalı banliyö nüfusundan alacağı oyların belirleyeceğini söylüyorlardı. Seçim öncesi yapılan ulusal anketlerin yanılgılarına rağmen, bu konuda haklı çıktıkları söylenebilir. Wisconsin, Minnesota, Pennsylvania, Michigan, Georgia ve Arizona'da yaşayan ve hükümetin çalıştığını görmek isteyen, ırkçılıktan ve zenofobiden (yabancı düşmanlığı) uzak orta sınıf banliyö seçmen kitlesinin oyları Biden'a kaydı.
Arizona - 18.11.2020
Çin'e önemli askeri teknik bilgi taşıyan mühendis ABD'de hapis cezasına çarptırıldı
Wei Sun'un, ABD'nin Arizona eyaletinde savunma alanında faaliyet gösteren Raytheon şirketinde çalıştığı dönemde Çin'e önemli askeri teknoloji nakletmek suçundan 38 ay hapis cezasına çarptırıldığı bildirildi.
Arizona - 13.11.2020
ABD'li yetkililer, seçimlerde büyük bir usulsüzlüğe rastlanmadığını açıkladı
Öte yandan mevcut başkan ve Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump, Demokratların özellikle postayla kullanılan oylar üzerinden Pennsylvania, Arizona, Georgia gibi kritik eyaletlerde usulsüzlük yaptıklarını savunmayı sürdürüyor.
Arizona - 13.11.2020
Son dakika: ABD'de trafik kazasında ölen kişinin, hava yastığındaki imalat hatasından yaşamını yitirdiği belirlendi
Son dakika haber... ABD Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA), oto güvenlik ekipmanları üreticisi Japon şirketi Takata'nın ürettiği hava yastıklarında tespit edilen imalat hatası nedeniyle eylül ayında Arizona'daki kazada bir kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi.
Arizona - 13.11.2020
ABD'deki başkanlık yarışında Arizona eyaletini Biden kazandı
ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde kritik önemdeki Arizona eyaletini, çok az farkla Demokrat aday Joe Biden kazandı.
Arizona - 13.11.2020
Georgia'da oylar yeniden elle sayılıyor
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Demokratların adayı Joe Biden 290 delegeye ulaşarak seçimleri kazanırken, toplam 42 delegesi olan Kuzey Carolina, Arizona ve Georgia eyaletlerinde sonuçlar henüz net değil.
Arizona - 12.11.2020
ABD'de Trump ile Fox News arasındaki kavga büyüyor
Başkanlık seçimlerinden önce Trump'a en çok destek veren yayın kuruluşlarından biri olan Fox News ile Donald Trump'ın arası, kanalın Arizona eyaletindeki seçimlerin kazananının Joe Biden olduğunu duyurması ve seçimlerden sonra Trump'ın "hile" iddialarını gündeme taşımamasının ardından açıldı.
Arizona - 12.11.2020
Trump, Arizona ve Georgia eyaletleri kendilerinin kazanacağını savundu
ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık seçimi için kritik eyaletler olan Georgia ve Arizona'da oyların düzgün sayılması durumunda bu eyaletleri kendilerinin kazanacağını ileri sürdü.
Arizona - 11.11.2020
Son dakika haberi... ABD'nin Georgia eyaletinde oylar yeniden sayılacak
ABD'deki başkanlık seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Demokrat aday Joe Biden 279 delegeye ulaşarak seçimleri kazanmış olsa da toplam 42 delegeye sahip Arizona, Kuzey Karolina ve Georgia'da sonuçlar henüz netleşmedi.
Arizona - 11.11.2020
ABD'deki başkanlık yarışında Alaska eyaletini Trump kazandı
Öte yandan, resmi olmayan sonuçlara göre 279 delegeye ulaşan Joe Biden, başkanlık koltuğunu garantiledi. Toplam 42 delegesi olan Kuzey Carolina, Georgia ve Arizona eyaletlerinde ise sonuçlar henüz netleşmedi.
Arizona - 09.11.2020
Cumhuriyetçi Senatör Graham, Trump'ı 2024 seçiminde yeniden aday olmaya çağırdı
Graham, Fox News Radio'da konuk olduğu programda, seçim sonuçlarına yönelik itirazlarında Trump'a destek verdiğini ve özellikle Arizona, Georgia, Michigan ve Pennsylvania eyaletlerindeki sonuçların yeniden değerlendirilmesi gerektiğini savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arizona Haberleri | Arizona Haber - Haberler - Arizona haberleri, son dakika arizona haber ve gelişmeleri burada. Kan donduran anlar kamerada! 5'ten geriye saymaya başlayan şüpheliyi kurşuna dizdiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 09:48:42. #1.15#
title