Abant Haberleri

Abant haber, Abant son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abant - 19.11.2021
Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Vali Ümit'in Başkanlığında Yapıldı
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit'in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı, İl Sağlık Müdürü Dr.
Abant - 18.11.2021
Bolu'da sahte siteler üzerinden rezervasyon dolandırıcılığıyla ilgili soruşturma başlatıldı
Başsavcılıktan yapılan açıklamada, Bolu ve Abant çevresinde bulunan bazı otellere ait internet sitelerinin benzerinin yapılarak vatandaşların bu sahte hesaplar üzerinden dolandırılması olayıyla ilgili hazırlık soruşturmaları başlatıldığı, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için soruşturma sürecinin titizlikle yürütüldüğü belirtildi.
Abant - 18.11.2021
Otellerin internet sitelerinin benzerini yaparak 60 kişiyi dolandırdılar
Edinilen bilgiye göre, Bolu'nun önemli turizm merkezlerinden Abant Tabiat Parkı bölgesinde tatil yapmak isteyen vatandaşlar otellerin internet siteleri üzerinden rezervasyon yaptırdı.
Abant - 11.11.2021
Setur'dan ara tatil için rota önerileri
Setur, doğaya yakın birkaç gün geçirip ormanların içinde yürüyüşler yapmak isteyenlere Şile Ağva, Sakarya Sapanca, Bolu Abant, Kırklareli İğneada, Düzce Kaynaşlı, Ilgaz, Çanakkale Ayvacık gibi rotaları öneriyor.
Abant - 11.11.2021
Abant Tabiat Parkı yılın il karıyla buluştu
Bolu'nun gözde turizm merkezi Abant Tabiat Parkı'na düşen yılın ilk karıyla birlikte yeşil alanlar beyazlara büründü.
Abant - 10.11.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Töreni Düzenlendi
İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinin bahçesinde düzenlenen kabul törenine Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit, Garnizon Komutan Vekili Piyade Kurmay Albay Yavuz Çankaya, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Serkan Özalp, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof.
Abant - 08.11.2021
Son dakika haberleri | Çocuklar için ara tatil rotaları
Abant-Bolu-Yedigöller Ara tatilde kasım ayının en güzel rotalarından biri Abant-Bolu-Yedigöller-Sünnet Gölü-Göynük ve bölgenin etrafı oluyor.
Abant - 28.10.2021
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde "Bitki Hastanesi" kurulacak
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde (BAİBÜ) bitki hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve bu alana yönelik bilimsel çalışmaların yapılacağı Bitki Hastanesi kurulması için protokol imzalandı.
Abant - 25.10.2021
Bolu'da Sel Afetine Karşı Alınması Gereken Tedbirler Görüşüldü
Valilik Abant Toplantı Salonunda Sayın Valimiz Ahmet Ümit'in başkanlığında yapılan toplantıya, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, DSİ 53.
Abant - 21.10.2021
Düzce ve Bolu'da sis etkili oluyor
D-100 kara yolunun Abant kavşağı, Yumrukaya ve Paşaköy mevkisi ile Sağlık, Sümer Yukarısoku, Yaşamkent mahalleleri ve Karacasu beldesinde de yer yer sis etkisini gösteriyor.
Abant - 19.10.2021
Bolu'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı
19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Valilik Abant Toplantı Salonu'nda muhtarların katılımıyla gerçekleşen ziyarete Kutlama Komitesi Başkanı Bolu İdare ve Denetim Müdürü Kemal Özçelik, Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen, Bolu Köy ve Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan, Bolu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhami Otacıoğlu ile Merkez ilçeye bağlı Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.
Abant - 17.10.2021
Afetzedelere Yardım Kampanyası Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit'in başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Vekili Nurhalil Özçelik, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Bekir Koçyiğit, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Seçkin Özgen, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Şube Müdürü Kürşat Bozkurt, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü İslahattin Mülayim, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özkoparan, Ziraat Odası Başkanı Hakkı Fidan ve Kızılay Bolu Şubesi Başkanı Muhsin Kınacı katıldı.
title