Yomra Haberleri

Yomra haber, Yomra son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yomra - 27.11.2021
Trabzon'da sahte içki ve uyuşturucu ele geçirildi
Trabzon'un Yomra ilçesinde 40 litre sahte içki ve 371 gram uyuşturucu ele geçirildi.
Yomra - 27.11.2021
Yatağın altında kavanozlara saklanan uyuşturucu 'Yatkın'a takıldı
Trabzon'un Yomra ilçesinde jandarma ekipleri tarafından 2 ayrı evde yapılan operasyonda, uyuşturucu madde ve sahte içki ele geçirildi.
Yomra - 19.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.30 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay) 16.00 GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 21 Kasım Pazar: 13.30 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Medaş Konya Büyükşehir) 16.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Nef) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park) 20.00 Yukatel Kayserispor-Göztepe (Kadir Has) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir) 16.00 NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe) 19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitçi Timsah) 21 Kasım Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (17 Eylül) 16.00 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk) 19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana) 19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Nazilli İlçe) 21 Kasım Pazar: 13.00 Eskişehirspor-Pendikspor (Eskişehir Yeni) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Şanlıurfaspor-Isparta 32 (Şanlıurfa GAP) 13.00 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Kırklareli Atatürk) 13.00 Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor (Pazar İlçe) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: 20 Kasım Cumartesi 13.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 21 Kasım Pazar: 13.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir) 13.00 Bodrumspor-Somaspor (Bodrum İlçe) 13.00 Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK (7 Ocak) 13.00 Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor (Fatsa İlçe) 13.00 Arnavutköy Belediyesispor-Kahta 02 (Bolluca) 21 Kasım Pazar: 13.00 Formül Erbaaspor-Hendekspor (Erbaa) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor (Dumlupınar) 13.00 Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK (Minareli Çavuş) 13.00 Batman Petrolspor-Elazığspor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe) 13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor (Polatlı İlçe) 13.00 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (İzmir Atatürk) 2. Grup: 21 Kasım Pazar: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk) 13.00 68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor (Dağılgan) (Seyircisiz) 13.00 Yomraspor-Altındağspor (Yomra İlçe) 13.
Yomra - 17.11.2021
Trabzon'da üreticilere 40 bin fındık fidanı dağıtımına başlandı
Trabzon Ticaret Borsası (TTB) tarafından, Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin de (KFMİB) katkılarıyla 4 yıldan beri uygulanan proje kapsamında, bahçe uygulamaları seminerlerine katılan üreticilere, verimi yüksek olan ve geç açtığı için soğuklardan etkilenmeyen "Yomra sivrisi" ve "çakıldak" çeşidi fidanların dağıtımına başlandı.
Yomra - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kırklarelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Ankara Demirspor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (Uşak 1 Eylül) Kırmızı Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Bodrumspor (Van Atatürk) 13.00 Somaspor-Çorum (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Sarıyer (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Turgutluspor (Zafer) 13.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır) 13.00 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 13.00 Sancaktepe-Arnavutköy Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Kahta 02 Spor-Belediye Kütahyaspor (Kahta) 14 Kasım Pazar: 13.00 Çatalcaspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Karaman Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kemal Kaynaş) 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Kelkit İlçe) 13.00 Osmaniyespor-Başkent Gözgözler Akademi (7 Ocak) 13.00 Artvin Hopaspor-Formül Erbaaspor (Hopa) 13.00 Elazığspor-Hendekspor (Elazığ Doğukent) 2. Grup: Yarın: 12.00 Yomraspor-İskenderunspor (Yomra İlçe) 13.
Yomra - 08.11.2021
Trabzon'da üreticilere fındıkla ilgili eğitim seminerleri veriliyor
Eğitimlere, Ortahisar, Yomra ve Beşikdüzü ilçelerinde de devam edilerek, toplamda 200 üreticiye bilgilendirme yapılacak.
Yomra - 05.11.2021
Trabzon'da fındık üreticilerine eğitim verilecek
Yeni alanlarda tek gövde sistemi dikimi ve mevcut bahçelerdeki budamaların nasıl yapılacağı konusunda Keşap Fındık Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Şahin tarafından 8 Kasım'da Araklı ve Yomra, 9 Kasım'da ise Ortahisar ve Beşikdüzü ilçelerinde çiftçilere yönelik uygulamalı eğitimler düzenlenecek.
Yomra - 02.11.2021
Kara yollarında durum
Trabzon-Rize yolunun 10. kilometresinde (Yomra ilçe girişi) yapılan sinyalizasyon sistemi imalat çalışması sebebiyle bölünmüş yolun her iki istikametinde 07.
Yomra - 29.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park) 30 Ekim Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Altay-Demir Grup Sivasspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Atakaş Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay) 19.00 İttifak Holding Konyaspor-Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 31 Ekim Pazar: 13.30 Yukatel Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları) 19.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 GZT Giresunspor-Fraport TAV Antalyaspor (Çotanak Spor Kompleksi) 20.00 Medipol Başakşehir-Adana Demirspor (Başakşehir Fatih Terim) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Manisa FK-Beypiliç Boluspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp) 31 Ekim Pazar: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Altaş Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk) 19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bitci Timsah Park) 20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Uşakspor-Pendikspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor (Kırşehir Ahi) 14.00 Nazilli Belediyespor-Isparta 32 Spor (Nazilli İlçe) 14.00 Ankara Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk) 17.00 Şanlıurfaspor-Bucaspor 1928 (Şanlıurfa GAP) 19.00 Eskişehirspor-Anagold 24Erzincanspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: 31 Ekim Pazar: 13.00 Serik Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Somaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Silahtaroğlu Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 14.00 Sarıyer-Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Ergene Velimeşespor-Adıyaman Futbol Kulübü (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Turgutluspor-İnegölspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Çorum FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 18.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 1 Kasım Pazartesi: 19.00 Sakaryaspor-Niğde Anadolu FK (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 31 Ekim Pazar: 13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Batman Petrolspor (15 Temmuz) 14.00 Karaman Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Kelkit İlçe) 14.00 Osmaniyespor Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgözler Akademi FK-Formül Erbaaspor (Polatlı İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Elazığspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Kahta 02 Spor-Hendekspor (Kahta İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor (Müjdat Gürsü) 2. Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Bitexen Düzcespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kızılcabölükspor (Şile) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Hacettepe (Darıca İlçe) 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 52 Orduspor FK-İskenderunspor (Yeni Ordu) 14.00 Altındağspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Çubuk İlçe) 14.00 Yomraspor-Bayrampaşaspor (Yomra İlçe) 14.
Yomra - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.
Yomra - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.
Yomra - 04.10.2021
Trabzon'da fındık üreticilerine fidan dağıtımı yapılacak
Sektörle ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde hareket edeceklerine işaret eden Arslantürk, "Önceliği tek gövde sistemi ile dikim yapacaklara vererek fidan dağıtımını bu yıl da sürdüreceğiz. Fidanların büyük kısmını geç açtığı için soğuğa dayanıklı olup, verimi de yüksek olan 'Yomra sivrisi' olarak adlandırdığımız melez çeşit teşkil etmektedir.
Yomra - 27.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada yarın, 29 ve 30 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 18.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 13.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.
Yomra - 25.09.2021
Doktor çiftin takı tartışmasında kan aktı: 4 yaralı
Tabanca seslerini duyan bina sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yaralanan 4 kişi Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edildi. Damadı ve ailesini silahla yaralayarak kaçan emekli astsubay Bahri B. olay sonrası Yomra ilçesinde olayda kullandığı silahla birlikte yakalandı.
Yomra - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan) 18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe) Yarın: 14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe) 15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02 (Kelkit İlçe) 15.00 Artvin Hopaspor-Hendekspor (Hopa İlçe) 15.30 Osmaniyespor-Elazığspor (7 Ocak) 15.30 Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kemal Kaynaş) 16.00 Çatalcaspor-Sancaktepe (Müjdat Gürsü) 16.00 Bursa Yıldırımspor-Formül Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 15.00 Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor (Yomra İlçe) 15.
Yomra - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.
Yomra - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.
Yomra - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer) 19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca) 12 Eylül Pazar: 15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül) 15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe) 16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe) 16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş) 16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak) 16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe) 16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri) 2. Grup: Yarın: 15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül) 12 Eylül Pazar: 15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk) 15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent) 15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe) 16.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yomra Haber, Yomra Son Dakika Haberleri - Haberler - Yomra haber sayfamızda Yomra haberleri okuyabilir, Yomra son dakika haberleri ve güncel Yomra gelişmelerini görebilirsiniz. İYİ Partili Akalın partililere seslendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 02:12:08. #1.15#

title