YAVUZ AĞIRALİOĞLU HABERLERİ

Yavuz Ağıralioğlu haber, Yavuz Ağıralioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Ağıralioğlu

Yavuz Ağıralioğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.2.1972 - ...

Yavuz Ağıralioğlu Kimdir ?

1 Şubat 1972'de Trabzon Çaykara Eğridere köyünde doğan ve ilk, orta, lise öğrenimini Yozgat Sorgun’da tamamlayan Yavuz Ağıralioğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 1995 – 1997 yılları arasında, Nizâm-ı Âlem Ocakları Genel Başkanlığı yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yavuz Ağıralioğlu - 07.04.2021
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan, İYİ Parti'ye eleştiri Açıklaması
İsmet Büyükataman, İYİ Parti'nin, HDP ile karanlık bir ittifakın içerisinde yer aldığını ileri sürerek, şunları kaydetti: "HDP'nin kapatılmasına, HDP'den önce karşı çıkan İP'in Başkanı, sözde milliyetçilikte Kılıçdaroğlu ile atbaşı gitmektedir. Sayın Genel Başkanımızın millete kumpas kurmaya kalkanlara karşı sergilediği milli tavrı 'öfke nöbeti' olarak niteleyen hanımefendinin millet ve devlet düşmanlarına neden bu kadar tahammülkar, onları himayeye neden bu kadar hevesli olduğu da kirli ilişkilerinde saklıdır." Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in ve parti yöneticilerinin zaman zaman çelişkili açıklamalar yaptığına işaret etti. MHP Genel Sekreteri Büyükataman, açıklamasını şöyle sürdürdü: "İP'in Başkanı 'HDP'yi kapattırmam' der, Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu 'Sadece HDP değil, terörün gölgesinde hangi parti olursa olsun kapatılmalı' der.
Yavuz Ağıralioğlu - 19.03.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, HDP'ye açılan kapatma davasını değerlendirdi Açıklaması
Bu sürecin, Millet İttifakı'nı nasıl etkileyeceği yönündeki soruya karşılık Ünal, şunları kaydetti: "Meral Hanım'ın da ifade ettiği gibi Millet İttifakı ilginç bir bileşen haline geldi. Meral Akşener, 'Evet Sayın Ekrem İmamoğlu böyle söyledi, Pervin Buldan da böyle söyledi, Yavuz Ağıralioğlu da şöyle söyledi.
Yavuz Ağıralioğlu - 19.03.2021
18 Mart 2021 Haberleri
18 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Yavuz Ağıralioğlu - 16.03.2021
TBMM Genel Kurulunda uluslararası sözleşmeler görüşülüyor
Türkiye ile Filistin Arasında Güvenlik İş Birliği Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi üzerinde söz alan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Filistin'le yapılan güvenlik anlaşmasını desteklediklerini söyledi.
Yavuz Ağıralioğlu - 04.03.2021
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağıralioğlu, Özdağ'ın partisinden istifasını Kütahya'da değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, partisinden istifasına ilişkin, "Biz, bir partiden ayrılarak kurulduk. Ayrılış sonrası çok kaba sözlere, ağır ithamlara maruz kaldık.
Yavuz Ağıralioğlu - 26.02.2021
İYİ PARTİLİ AĞIRALİOĞLU: BİZ TERÖRLE MESAFESİZLİĞE YARGILANMA YOLUNUN AÇILMASINI İSTİYORUZ
İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, "Biz terörle mesafesizliğe yargılanma yolunun açılmasını istiyoruz" dedi.
Yavuz Ağıralioğlu - 25.02.2021
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu: "Teröre ilişkin fezlekelerde partimizin duruşu bellidir"
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu'nun fezlekeler konusundaki açıklamasına işaret eden Tatlıoğlu, şu değerlendirmeyi yaptı: "Sayın Ağıralioğlu, partideki arkadaşlarımızın genel temayülünü dile getirmiş.
Yavuz Ağıralioğlu - 06.02.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
Kullandıkları dil itibarıyla devleti, devletin kurumlarını, yeri geldiğinde TBMM'yi, Cumhurbaşkanlığı referandumlarını gayrimeşru sayacak, valilere, kaymakamlara 'militan' diyecek, sanatçıya, çiftçiye, öğretmene, gazeteciye çok ağır hakaretler kullanacak ve bunları da çok rahat bir şekilde kendisinde hak olarak kullanan bir dile sahip. Öbür taraftan HDP'ye baktığınızda irade o kadar kıymetli bir şey ki iradesi olmayan siyaset yapamaz. HDP'nin temel sorunu, HDP'nin bir iradesi yok. 'HDP aktörlerinin ortaya koyduğu bir siyaset var mı?' diye sorsanız kaçınılmaz olarak 'Yok' derim çünkü kendilerine ait bir iradeleri olmadığını kendileri de biliyor. Bu iki gelenek kaçınılmaz olarak bir tarafa ama İYİ Parti'nin ve Saadet'in üzerine oturduğu sosyolojiye, siyasal geleneğe baktığınız zaman bu sosyolojik tespiti kaçınılmaz olarak yapmak durumundasınız." Açıklamasının, "AK Parti, Millet İttifakı'nı parçalıyor." şeklinde yorumlandığına işaret eden Ünal, "Şimdi bunu söylediğiniz anda HDP'nin Millet İttifakı'nın bir parçası olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz. Geçen gün İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, bir değerlendirmesinde 'Mahir Bey, bu değerlendirmeyi yaparken CHP'yi HDP'nin yanına itmeyi, İYİ Parti'yi ve Saadet'i ayrı bir yere koyarak Millet İttifakı'nı parçalamayı hedefliyor.
Yavuz Ağıralioğlu - 04.02.2021
İYİ Parti'den Çin Büyükelçiliği önünde eylem yapan Uygur Türklerine ziyaret
İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz ile Genel Başkan Yardımcıları Ümit Dikbayır ve Yavuz Ağıralioğlu, Çin'in Ankara Büyükelçiliği önünde eylem yapan Uygur Türklerini ziyaret etti.
Yavuz Ağıralioğlu - 05.01.2021
İçişleri Bakanlığı Aylık Basın Bilgilendirme Toplantısı
Diyarbakır anneleri "İYİ Parti'li Yavuz Ağıralioğlu'nun, 'Diyarbakır anneleri'nin eylemini 'politik' olarak değerlendirdiğinin" hatırlatılması üzerine Çataklı, terörle mücadeleyi sadece teröristle mücadele olarak görmediklerini söyledi.
Yavuz Ağıralioğlu - 23.12.2020
Türkiye-Azerbaycan Arasında Tercihli Ticaret Anlaşması'na dair kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Teklifin görüşmelerinde söz alan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Azerbaycan'ın ikinci Cumhurbaşkanı Ebulfez Elçibey'i rahmetle andı.
Yavuz Ağıralioğlu - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, hükümetin ortaya koyduğu perspektif ile iktisadi hiçbir hedefi tutturamadığını ileri sürdü.
Yavuz Ağıralioğlu - 10.12.2020
İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan "Karabağ zaferi" açıklaması
İYİ Parti Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu, "Azerbaycan devletine desteğimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kardeşlik ve ortak vatan hissiyatıyla aynen devam edecektir.
Yavuz Ağıralioğlu - 08.12.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Kültür Bakanlığı, eskinden imparatorluk olmuş, müesses bir nizam kurarken arkasına çil çil kubbeler serpmiş bir milletin bugün niçin bunları yapamadığının da hesabını vermek zorunda olan bakanlıktır.
Yavuz Ağıralioğlu - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarını anımsatarak, şunları söyledi: "Sayın Süleyman Soylu'nun 'devletin iradesini kimseye tartıştırmam' ifadelerini destekliyoruz ama Alaattin Çakıcı'nın cümlelerine sessiz kalmasını da ilgiyle izliyoruz.
Yavuz Ağıralioğlu - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Ermenistan'ın füze ile vurduğu Gence kentini ziyaret etti Açıklaması
Şentop'a Gence ziyaretinde, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yavuz Ağıralioğlu Haberleri | Yavuz Ağıralioğlu Kimdir - Haberler - Yavuz Ağıralioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Ağıralioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Partili Ağıralioğlu: AK Parti, karargahı dağılmış parti görünümü veriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 11:58:29. #1.16#

title