Ulaş Haberleri

Ulaş haber, Ulaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ulaş - 12.10.2021
Ata mesleği hayvancılıkta devlet desteğiyle sürüsünü büyüttü
Sivas'ın Ulaş ilçesinde doğup büyüdükleri köyde yaklaşık bir asırdır hayvancılık yapan Doymuş ailesi, ata mesleğini devlet desteğiyle devam ettiriyor.
Ulaş - 11.09.2021
İşçilerin karınca gibi çalışması havadan görüntülendi
Sivas'ın Ulaş ilçesinde tohumluk patatesin hasadı başladı, mevsimlik işçilerin ise karınca gibi çalışması havadan drone ile görüntülendi.
Ulaş - 10.09.2021
Meclis Eylül Ayı Toplantıları Tamamlandı
Meclis Eylül Ayı Toplantıları Tamamlandı Sivas İl Genel Meclisi, 2021 yılı Eylül ayı toplantıları sona erdi. Eylül ayı oturumları, Sivas İl Genel Meclisi Başkanımız Hakan Akkaş başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Haftanın ilk oturumunda; divan katipleri tarafından Temmuz ayı il genel meclisi karar özetleri ve il encümeni karar özetleri okundu. Devam eden diğer oturumlarda ise gündem maddeleri görüşüldü. -Gündem Maddeleri Görüşülerek Karar Bağlandı Toplantılarda, İl Özel İdaresi 2021 yılı Yatırım programında yer alan; Ulaş İlçesi, Şenyurt Köyü tarımsal sulama tesisi yapım işine ayrılan ödenekten 51.
Ulaş - 07.09.2021
Ulaş'ta muhtarlara hizmet içi eğitim semineri
Sivas'ın Ulaş ilçesinde köy ve mahalle muhtarlarına yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.
Ulaş - 07.09.2021
Ulaş Kaymakamı Sözen, muhtarlarla toplantı yaptı
Sivas'ın Ulaş ilçesinde Kaymakam Alparslan Sözen başkanlığında muhtarlar toplantısı düzenlendi.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ulaş Haber, Ulaş Son Dakika Haberleri - Haberler - Ulaş haber sayfamızda Ulaş haberleri okuyabilir, Ulaş son dakika haberleri ve güncel Ulaş gelişmelerini görebilirsiniz. Ulaş'ta Muhtarlar Günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 05:09:42. #1.14#

title