Tatvan Haberleri

Tatvan haber, Tatvan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tatvan 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-5
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR  DİYARBAKIR - DHA  ============================= Nemrut'ta hem doğa yürüyüşü yaptılar, hem de karlı pekmez yediler BİTLİS'te doğaseverler, merkeze yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve yer yer karlı olan Nemrut Krater Dağı'na, doğa yürüyüşü düzenledi. Dünyanın ikinci, Türkiye'nin ise en büyük krater gölünün de bulunduğu Nemrut Krater Dağı'na yürüyüş yapan doğaseverler, mola verdikleri bölgelerde pekmezli kar yemenin zevkini yaşadı.  Türkiye'nin bir çok bölgesinde hava sıcaklıkları 35 derecinin üzerine çıkarken, Bitlis'te kar manzaralarına rastlamak mümkün. Bir grup doğasever de karlı bölgelerde yürüyüş yapmak için Bitlis ile Tatvan ilçesi arasında kalan Nemrut Krater Dağı'na doğa yürüyüşü düzenledi.
Tatvan 29.5.2020
Nemrut?ta hem doğa yürüyüşü yaptılar, hem de karlı pekmez yediler
BİTLİS'te doğaseverler, merkeze yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve yer yer karlı olan Nemrut Krater Dağı'na, doğa yürüyüşü düzenledi. Dünyanın ikinci, Türkiye'nin ise en büyük krater gölünün de bulunduğu Nemrut Krater Dağı'na yürüyüş yapan doğaseverler, mola verdikleri bölgelerde pekmezli kar yemenin zevkini yaşadı.  Türkiye'nin bir çok bölgesinde hava sıcaklıkları 35 derecinin üzerine çıkarken, Bitlis'te kar manzaralarına rastlamak mümkün. Bir grup doğasever de karlı bölgelerde yürüyüş yapmak için Bitlis ile Tatvan ilçesi arasında kalan Nemrut Krater Dağı'na doğa yürüyüşü düzenledi.
Tatvan 29.5.2020
Nemrut'ta hem doğa yürüyüşü yaptılar hem karlı pekmez yediler
BİTLİS'e yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta yer alan ve yer yer karlı olan Nemrut Krater Dağı'na doğa yürüyüşü düzenlendi. Dünyanın ikinci, Türkiye'nin ise en büyük krater gölünün bulunduğu Nemrut Krater Dağı'na yürüyen doğaseverler, mola verdikleri bölgelerde de pekmezli kar yedi.   Türkiye'nin birçok bölgesinde hava sıcaklığı, 30 derecenin üzerine çıkarken, Bitlis'in bazı bölgelerinde, mayıs ayı sonlarında yer yer kar manzaralarına rastlanılıyor. Bir grup doğasever de karlı bölgelerde yürüyüş yapmak için Bitlis merkez ile Tatvan ilçesi arasında kalan Nemrut Krater Dağı'na yürüyüş düzenledi.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Bitlis'te devlet desteğiyle hayvancılık gelişiyor
Bitlis'te devlet desteğiyle hayvancılık gelişiyor
Bitlis'te devlet desteğiyle hayvancılık gelişiyor
Bitlis'te devlet desteğiyle hayvancılık gelişiyor
Bitlis'te devlet desteğiyle hayvancılık gelişiyor
Bitlis ve Muş'ta vatandaşlar açık alanlarda cuma namazı kıldı
Bitlis ve Muş'ta vatandaşlar açık alanlarda cuma namazı kıldı
Bitlis ve Muş'ta vatandaşlar açık alanlarda cuma namazı kıldı
Doğu'da 4 ilde açık alanlarda cuma namazı kılındı
Doğu'da 4 ilde açık alanlarda cuma namazı kılındı
Doğu'da 4 ilde açık alanlarda cuma namazı kılındı
Doğu'da 4 ilde açık alanlarda cuma namazı kılındı
Tatvan 27.5.2020
Tatvan'da cuma namazı kılınacak cami ve alanlar belli oldu
Tatvan'da avlularında cuma namazı kılınacak camiler ve alınacak tedbirler belirlendi.
Tatvan 27.5.2020
Van Gölü'nün "incisi"nin zorlu yolculuğu "sessiz" gerçekleşiyor
Göle kıyısı bulunan Van'ın İpekyolu, Edremit, Tuşba, Gevaş, Muradiye ve Erciş ilçeleri ile Bitlis'in Ahlat, Adilcevaz ve Tatvan ilçelerinde yaklaşık 15 bin insanın geçim kaynağı inci kefalinin tatlı sulara göçü sürüyor.
Tatvan 26.5.2020
Tatvan'da camilerin ibadete açılmasıyla ilgili toplantı yapıldı
Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, Bitlis'in Tatvan ilçesinde alınan tedbirler kapsamında toplu ibadetlere kapatılan camilerin yeniden açılması amacıyla bir toplantı düzenlendi.
Tatvan 26.5.2020
Kaymakam Özkan'dan polislere bayram ziyareti
Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ilçe merkezinde denetim yapan polis ekiplerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.
Tatvan 26.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Olay, 24 Mayıs saat 08.45 sıralarında Muş- Varto karayolu yolu üzerindeki inşaatı devam eden Alparslan-2 Barajı'nda meydana geldi. Operatör Ömer Demir, taş düzeltme set çalışması yaparken direksiyon hakimiyetini kaybederek iş makinesi ile birlikte baraj gölüne düştü. Mesai arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerine bölgeye çok sayıda jandarma, 112 ve AFAD ekipleri sevk edildi. Jandarma ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri alırken, Bitlis'in Tatvan ve Van Emniyet Müdürlüğü'nün dalgıç polis ekiplerine haber verildi.
Tatvan 25.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Olay, dün saat 08.45 sıralarında Muş- Varto karayolu yolu üzerindeki inşaati devam eden Alparslan-2 Barajı'nda meydana geldi. Operatör Ömer Demir, taş düzeltme set çalışması yaparken direksiyon hakimiyetini kaybederek iş makinesi ile birlikte baraj gölüne düştü. Mesai arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerine bölgeye çok sayıda jandarma, 112 ve AFAD ekipleri sevk edildi. Jandarma ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemlerini alırken, Bitlis Tatvan'dan dalgıç polislere haber verildi.
Tatvan 25.5.2020
Muş'ta baraj göletine düşen operatörü arama çalışmaları sürüyor
AFAD ekipleri ile Bitlis'in Tatvan ilçesinden gelen 4 kişilik dalgıç polisler, Demir'in düştüğü gölette arama çalışması yürüttü.
Tatvan 24.5.2020
Bitlis'te sağlık çalışanları aileleriyle görüntülü görüşerek bayramlaştı
Bitlis Tatvan Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanları, yakınlarıyla cep telefonlarından görüntülü görüşerek bayramlaştı.
Tatvan 24.5.2020
Şehitlikte hüzünlü bayram
Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde vatani görevini yapan Jandarma Er Adem Gül, 2016 yılında, silah arkadaşının elindeki silahının kaza sonucu ateş alması sonucu şehit oldu.
Tatvan 24.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Baraj gölüne yuvarlanan iş makinesinin operatörü kayboldu MUŞ'ta Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, baraj gölüne yuvarlandı. Kaybolan iş makinesinin operatör Ömer Demir (45) için arama çalışması başlatıldı.  Muş- Varto karayolu üzerindeki Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, bugün saat 09.00 sıralarında baraj gölüne yuvarlandı. 30 metre derinliğindeki suya gömülen iş makinesinin operatörü Ömer Demir, kayboldu. Mesai arkadaşları, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma, 112 Acil ve AFAD ekipleri sevk edildi. Tatvan'dan da dalgıç polisler bölgeye gönderildi.
Tatvan 24.5.2020
Kullandığı iş makinesiyle Alparslan-2 Barajı göletine düşen operatör kayboldu
Arama çalışmalarının başlatılması için Bitlis'in Tatvan ilçesinden su altı ekiplerinin gelmesinin beklendiği belirtildi.
Tatvan 24.5.2020
Baraj gölüne yuvarlanan iş makinesinin operatörü kayboldu
MUŞ'ta Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, baraj gölüne yuvarlandı. Kaybolan iş makinesinin operatör Ömer Demir (45) için arama çalışması başlatıldı.  Muş- Varto karayolu üzerindeki Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, bugün saat 09.00 sıralarında baraj gölüne yuvarlandı. 30 metre derinliğindeki suya gömülen iş makinesinin operatörü Ömer Demir, kayboldu. Mesai arkadaşları, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma, 112 Acil ve AFAD ekipleri sevk edildi. Tatvan'dan da dalgıç polisler bölgeye gönderildi.
Tatvan 24.5.2020
Baraj gölüne yuvarlanan iş makinesinin operatörü kayboldu
MUŞ'ta Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, baraj gölüne yuvarlandı. Kaybolan iş makinesinin operatör Ömer Demir (45) için arama çalışması başlatıldı.  Muş- Varto karayolu üzerindeki Alparslan-2 Barajı'nın yapımında çalışan iş makinesi, bugün saat 09.00 sıralarında baraj gölüne yuvarlandı. 30 metre derinliğindeki suya gömülen iş makinesinin operatörü Ömer Demir, kayboldu. Mesai arkadaşları, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma, 112 Acil ve AFAD ekipleri sevk edildi. Tatvan'dan da dalgıç polisler bölgeye gönderildi.
İmsak02:58
Öğle12:14
İkindi16:07
Akşam19:34
Yatsı21:12
Şu an buradasınız: Tatvan Haber, Tatvan Son Dakika Haberleri - Haberler - Tatvan haber sayfamızda Tatvan haberleri okuyabilir, Tatvan son dakika haberleri ve güncel Tatvan gelişmelerini görebilirsiniz. Otomobil önünde seyreden kepçenin altına girdi: 1 ölü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 20:10:00. #1.14#
title