SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ HABERLERİ

Sosyal Sorumluluk Projeleri Haberleri

Sosyal Sorumluluk Projeleri haber, Sosyal Sorumluluk Projeleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sosyal Sorumluluk Projeleri - Dün
İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Sürdürülebilirliğe odaklanan Orka Holding, 50 pet şişeden bir takım elbise üretiyor
Birçok sosyal sorumluluk projelerine konuşmacı olarak katıldığını belirten Orakçıoğlu, salgın döneminde toplumsal konular için elinden geldiğinde sosyal destek sağladığını söyledi.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 05.03.2021
Erzurum'da devlet korumasındaki çocuklar ata binerek keyifli anlar yaşadı
Üniversite olarak sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini bildiren Kocadağıstan, "Bu çocuklar hepimizin.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 03.03.2021
Bergama OSB'de doluluk oranı yüzde 82'yu ulaştı
Fikret Ürper, sosyal sorumluluk projelerini de sürdürdüklerini ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde 82 lisans öğrencisine 92 bin 250 lira burs verdiklerini ifade etti.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 01.03.2021
Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri için başvurular başladı
Sistemin çok yönlü bir değerlendirmeyle seçmeye olanak sağladığını aktaran Aslan, şunları kaydetti: "Fen ve teknoloji liselerimizde ayrıcalıklı ve çok yönlü bir fen eğitimi sunuyoruz. Aday öğrencilerin sınavdan aldıkları puan ile merkezi geçiş ortak sınavında aldıkları puanın yanı sıra başarılarını, sosyal aktivitelerini ve becerilerini içeren sertifika, başarı belgesi, katılım belgesi gibi dokümanlardan oluşan portfolyolarını www.applyfentek.com adresindeki Apply Fentek web sitesinden sisteme yüklemelerini bekliyoruz. Öğrenciler, sundukları portfolyolarda kendilerini, hedeflerini, neden fen ve teknoloji lisesinde eğitim almak istediklerini belirten kariyer hedeflerini anlatıyor, aldıkları sertifikaları, katıldıkları okul harici eğitimleri, başarılarını, öğretmenlerinden aldıkları referans mektuplarını, katıldıkları ulusal veya uluslararası yarışmalar ve elde ettikleri dereceleri, yer aldıkları proje çalışmalarını, spor ve sanat faaliyetlerini ve katkıda bulundukları sosyal sorumluluk projelerini bizlerle paylaşıyor.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 26.02.2021
Aydın'da Otizm Destek Merkezi açıldı
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel de böylesi sosyal sorumluluk projelerinde devletin ve yerel yönetimlerin yatırımlarının çok önemli olduğunu belirterek Çerçioğlu ve ekibini kutladı.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 26.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Bu tür sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini ifade eden Kesimoğlu, proje çalışmalarının en kısa sürede başlayacağını ifade etti.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 24.02.2021
Schneider Electric'te yeni atama
2017 yılında INSEAD Business School "Strategy and Leadership", 2019'da INSEAD ve Schneider Electric iş birliği ile oluşturulan "Woman Leadership" programlarını başarıyla tamamlayan Bihter Ünlüsoy, özellikle kadın mühendislerin sektördeki temsili ile ilgili sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 22.02.2021
Sakarya Üniversitesi, sosyal sorumluluk projelerinde başarılı bulundu
Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Yükseköğretim Kurulu'nun (YÖK) hazırladığı rapora göre sosyal sorumluluk kategorisinde ikinci sırada yer aldı.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 17.02.2021
Yenişehir Belediyesi atık malzemelerden kedi evi hazırlıyor
Sokak hayvanları için farkındalık yaratmak, kedi ve köpekleri korumak adına sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiren Yenişehir Belediyesi, ilçede sokak hayvanlarına mama dağıtmanın yanı sıra belediye ikmal depolarında bulunan atıl malzemelerle kedi evi üretiyor.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 10.02.2021
Ordu'da Ceren Özdemir Gündüz Bakım Evi ve Kreşinin yapımı sürüyor
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yazılı açıklamasında, sosyal sorumluluk projelerinin aralıksız sürdüğünü ifade etti.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 08.02.2021
Keşan TSO'dan ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği
Oda Başkanı İsmail Şapçı, oda olarak sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirtti.
Sosyal Sorumluluk Projeleri - 08.02.2021
Türk sanat müziği sanatçısı Hüner Coşkuner son yolculuğuna uğurlandı
Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Hüner Coşkuner, Lösemili Çocuklar Vakfı başta olmak üzere Bedensel Engelliler ve Dünya Şizofreni Derneğinde gönüllü olarak çalıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sosyal Sorumluluk Projeleri Haberleri | Sosyal Sorumluluk Projeleri Haber - Haberler - Sosyal Sorumluluk Projeleri haberleri, son dakika sosyal sorumluluk projeleri haber ve gelişmeleri burada. İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Sürdürülebilirliğe odaklanan Orka Holding, 50 pet şişeden bir takım
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 07:07:36. #1.14#
title