Silivri Cezaevi Haberleri

Silivri Cezaevi haber, Silivri Cezaevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Silivri Cezaevi - 20.08.2021
28 Şubat davasında müebbet hapis cezası alan emekli Orgeneral Ahmet Çörekçi cezaevine gönderildi
Daha sonra hüküm yüzüne okunan Çörekçi, Silivri Cezaevi'ne gönderildi.
Silivri Cezaevi - 20.08.2021
28 ŞUBAT DAVASI; ÇETİN SANER TUTUKLANDI
Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 28 Şubat davasında müebbet hapis cezası alan 14 sanık hakkında yakalama kararı vermesi üzerine, sanıklar arasında bulunan emekli Korgeneral Çetin Saner, dün gece Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Saner, Silivri Adliyesine sevk edildi. Mahkemedeki işlemleri tamamlanan Saner, Silivri Cezaevi'ne gönderildi.
Silivri Cezaevi - 16.06.2021
Balyoz sanığı 7 kişinin beraatı bozuldu (1)
Devlet Güvenlik Mahkemelerinin kapatılmasının ardından yerine kurulan özel yetkili mahkemelerde yapılan yargılama sürecinde, 250'si tutuklu 365 sanık, Silivri Cezaevi içinde kurulan mahkemede savunma yaptı.
Silivri Cezaevi - 08.04.2021
Son dakika! Eski Yargıtay üyelerinin Yüce Divan'da yargılanmalarına devam edildi
Hüseyin Kurtoğlu davası Silivri Cezaevi'nde bulunan bir tutukluya babasının ölümü üzerine verilen izni kullandırmadıkları gerekçesiyle o dönem Kurmay Albay olan Hüseyin Kurtoğlu ile görevi sırasında birlikte çalıştığı 5 personel hakkında 2011'de dava açılmıştı.
Silivri Cezaevi - 08.03.2021
Son dakika: "Balyoz" soruşturması ve davasında görev alan eski hakimler ile savcıların yargılanmasına başlandı
Devlet Güvenlik Mahkemelerinin kapatılmasının ardından yerine kurulan ve FETÖ mensuplarının sızdığı Özel Yetkili Mahkemelerde yapılan yargılama sürecinde, 250'si tutuklu 365 sanık, Silivri Cezaevi içinde kurulan mahkemede savunma yapmıştı.
Silivri Cezaevi - 05.03.2021
Son dakika haberleri! Kumpas hakim ve savcılarının "Balyoz" yargılaması 8 Mart'ta başlayacak
Devlet Güvenlik Mahkemelerinin kapatılmasının ardından yerine kurulan ve FETÖ mensuplarının yerleştirildiği Özel Yetkili Mahkemelerde yapılan yargılama sürecinde, 250'si tutuklu 365 sanık, Silivri Cezaevi içinde kurulan mahkemede savunma yapmıştı.
Silivri Cezaevi - 18.02.2021
Eski Yargıtay üyelerinin "görevi kötüye kullanma" suçundan Yüce Divan'da yargılanmasına devam edildi
Hüseyin Kurtoğlu davası Silivri Cezaevi'nde bulunan bir tutukluya babasının ölümü üzerine verilen izni kullandırmadıkları gerekçesiyle o dönem Kurmay Albay olan Hüseyin Kurtoğlu ile görevi sırasında birlikte çalıştığı beş personel hakkında 2011'de dava açılmıştı.
Silivri Cezaevi - 09.02.2021
"Futbolda sözde şike" davasının 19'uncu celsesi yarın görülecek
İstanbul 23'üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 'Futbolda sözde şike' soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan davanın 19'uncu celsesi 10-12 Şubat tarihlerinde Silivri Cezaevi'nin karşısında görülmeye başlanacak.
Silivri Cezaevi - 24.12.2020
Adil Öksüz'ü saklayanların yargılandığı davanın görülmesine devam edildi
İstanbul 36. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Adil Öksüz'ün kayınbiraderi sanık Ali Sami Yıldırım ile sanık Alper Karabulut ve Zafer Çay Silivri Cezaevi'nden SEGBİS sistemi ile hazır edildi.
Silivri Cezaevi - 22.12.2020
Yüce Divan'da yargılanan eski Yargıtay üyelerinin ilk duruşması tamamlandı
Bu amaçla, babası öldüğü için Silivri Cezaevi'nde kendisine izin verilen tutukluya iznini kullandırmadıkları gerekçesiyle jandarma görevlileri hakkında 2011 yılında dava açıldı.
Silivri Cezaevi - 09.12.2020
Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Aydoğan'ın Silivri Cezaevi'ne ilişkin iddialarını yanıtlarken, iktidarlarının işkenceye sıfır toleransla hareket ettiğini vurgulayarak, "Dün bu işin nasıl olduğuna baktığımızda Sayın Savcının açıklamasında 2 mahkumun birbiriyle yoğun kavgasından kaynaklı bir sıkıntı olduğunu ifade etmiştir.
Silivri Cezaevi - 25.11.2020
Ebru Erdem'in ölümüne ilişkin dava
Duruşmada savunma yapan tutuklu sanık Serdar Taş, olaydan bir hafta önce Silivri Cezaevi'nden tahliye edildiğini, olaydan bir gün önce de Ebru Erdem'in de arasında bulunduğu arkadaşlarıyla buluştuğunu ve evde takıldıklarını söyledi.
Silivri Cezaevi - 13.11.2020
Osman Kavala: HSK, 'Acele' notuyla davayla ilgili tüm belgeleri incelemek üzere talep etti
İlk duruşma 24 Haziran 2019'da Silivri Cezaevi'ndeki duruşma salonunda görüldü.
Silivri Cezaevi - 30.09.2020
Kumpas hakim ve savcıları "Balyoz"dan da yargılanacak
Devlet Güvenlik Mahkemelerinin kapatılmasının ardından yerine kurulan ve FETÖ mensuplarının yerleştirildiği Özel Yetkili Mahkemelerde yapılan yargılama sürecinde, 250'si tutuklu 365 sanık, Silivri Cezaevi içinde kurulan mahkemede savunma yaptı.
Silivri Cezaevi - 08.09.2020
MİT şehidinin ifşa edilmesine ilişkin davasında savcı mütalaasını verdi (2)
"DEZENFORMASYON FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR" Mütalaada, soruşturmanın itibarsızlaştırmak istendiği de belirtilerek "MİT'in görev ve faaliyetleri kapsamında devletin gizli kalması gereken bilgilerini açıklayan, yayınlayan, yayan ve MİT mensuplarını açık kimlik, görev ve ünvanlarıyla birlikte ifşa eden sanıklara yönelik soruşturma başlatılmasının ardından, soruşturmayı itibarsızlaştırmak amacıyla bir çok dezenformasyon faaliyeti gerçekleştirilmiştir. Buna ilişkin olarak sanık Barış Pehlivan'ın tutuklu olarak bulunduğu Silivri Cezaevi'nde darp edildiğine ilişkin gerçek dışı haberler yapılmıştır.
Silivri Cezaevi - 04.09.2020
SAMATYA CİNAYETİ DAVASI YARGITAY'DA BOZULDU: YENİDEN YARGILANAN SANIĞIN TAHLİYE TALEBİ...
İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan sanık Murat Nazaryan getirildi.
Silivri Cezaevi - 02.08.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
H.B. ile 1998 yılında, dünyaevine giren Hatice B. evliliğinin ilk yıllarından bu yana şiddet görüyor. Yaklaşık 10 yıl sonra daha fazla şiddete maruz kalmak istemeyen Hatice B., boşanma davası açtı ve İstanbul'da yaşarken Hatay'ın Dörtyol ilçesindeki baba evine taşındı. Boşanma davasını ailelerin araya girmesi üzerine geri çeken Hatice B., şiddet ve tehditlerin devam etmesi üzerine 2019 yılında, H.B.'den şikayetçi oldu. H.B.'nin 3 yıl 2 ay hapis cezası aldıktan sonra 10 gün Silivri Cezaevi'nde yatıp şartlı tahliyeyle salıverildiğini anlatan Hatice B.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Silivri Cezaevi Haberleri | Silivri Cezaevi Haber - Haberler - Silivri Cezaevi haberleri, son dakika silivri cezaevi haber ve gelişmeleri burada. Eski Yargıtay üyelerinin Yüce Divan'da yargılanmalarına devam edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 10:40:03. #1.15#

title