NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Numan Kurtulmuş haber, Numan Kurtulmuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Numan Kurtulmuş

Numan Kurtulmuş

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Numan Kurtulmuş Kimdir ?

1959’da Ordu, Ünye’de doğdu. Ülkemizin tanınmış alimlerinden Cumhuriyet Dönemi’nde latin harfleriyle yazılmış ilk ilmihal kitaplarından Amentü Şerhi’nin müellifi, İstiklal Savaşı Gazilerinden merhum Binbaşı Numan Kurtumuş’un torunu, birçok vakıf ve hayır kurumunun öncülerinden merhum Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş’un oğludur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Numan Kurtulmuş - 28.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Macron'un açıklamalarına tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Beyin ölümü çoktan gerçekleşmiş, sahte bir medeniyetin temsilcisi ve ikiyüzlü çamur siyasetinin başaktörü Macron, Müslümanlardan ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dilemelidir.
Numan Kurtulmuş - 27.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Macron ve Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'e tepki göstererek "Derdiniz anlaşılıyor.
Numan Kurtulmuş - 25.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan Hollanda'nın aşırı sağcı Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'a tepki gösterdi.
Numan Kurtulmuş - 25.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2010- Numan Kurtulmuş'un genel başkanlığındaki Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) kuruldu.
Numan Kurtulmuş - 24.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "İYİ Parti'nin içindeki tartışmalar bizi ilgilendirmez. Oraya asla elimizi sokmayız. Bir partinin iç işidir ve oraya dilimizi uzatmayız." dedi.
Numan Kurtulmuş - 24.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, KKTC'deki seçime ilişkin, "Bu tarihi bir kararlılıktır, çok olumlu bir adımdır ve kanaatimce Kıbrıs'taki bundan sonra eğer adil, kalıcı, hakkaniyetli bir çözüm olacaksa bunun yolunu da açan bir adımdır.
Numan Kurtulmuş - 24.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD Büyükelçiliğinin güvenlik uyarısı yayımlamasına ilişkin, "Böyle bir tehdit algısı ve bizim tarafımızda olmayan bir bilgi varsa bunu paylaşmaları gerekir. Dostluk bunu gerektirir.
Numan Kurtulmuş - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Patrik Sahak Maşalyan ile görüştü
Burada bir süre Maşalyan ile görüşen Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Numan Kurtulmuş - 18.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Ersin Tatar'ı kutladı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, resmi olmayan sonuçlara göre KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı tebrik etti.
Numan Kurtulmuş - 18.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, KKTC'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tatar'ı tebrik etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Etsin Tatar'ı tebrik etti.
Numan Kurtulmuş - 18.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, şu anda Türkiye'de erken seçimi gerektirecek siyasal şartlar olmadığını belirterek, "Erken seçimi, herhangi birisi, herhangi bir parti ya da partiler isteyebilir ama bunun bir siyasal zemininin, rasyonalitesinin, bir takım gereklerinin olması lazım.
Numan Kurtulmuş - 17.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Ermenistan'ın sivillere saldırısını kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ermenistan'ın Azerbaycan'da sivillere yönelik saldırısını kınadı.
Numan Kurtulmuş - 16.10.2020
AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajları
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 51 yaşında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajı yayımladı.
Numan Kurtulmuş - 16.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un amcası Hilmi Kurtulmuş vefat etti
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un amcası Hilmi Kurtulmuş vefat etti.
Numan Kurtulmuş - 16.10.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
17.00Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelensk ile basın toplantısı düzenleyecek11.00CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adım Adım İktidar Toplantısı"na katılacak.
Numan Kurtulmuş - 15.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Ekim 2020
(Erzurum/10.30-18.30) 2- AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Kültür ve Sanat Hayatımızda Ebüzziya Ailesi" sergisinin açılış törenine katılacak.
Numan Kurtulmuş - 15.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Ermenistan'ın sivillere saldırısını kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ermenistan'ın mezarlıktaki sivillere yönelik saldırısını kınadı.
Numan Kurtulmuş - 30.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Azerbaycan resmi televizyonuna konuştu Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ermenistan'ın haksız bir saldırıya başlayarak uluslararası camiada kötü durumda kaldığını ve Azerbaycan ordusunun gösterdiği kahramanca mücadele karşısında da çaresiz olduğunu belirtti.
Numan Kurtulmuş - 30.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "İki farklı devlet gibi olsak da aslında aynı milletiz. Azerbaycan'ın her şekilde yanındayız, Azerbaycan'ın bütün problemlerinin çözülebilmesi için bütün gücüyle Türkiye olarak seferber olmuş vaziyetteyiz.
Numan Kurtulmuş - 27.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Ermenistan'ın saldırılarına tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ermenistan'ın ateşkesi ihlal ederek Azerbaycan'daki sivillere düzenlediği saldırının bölge barışına karşı büyük bir provokasyon olduğunu belirterek, "Türkiye olarak her zaman, her şart altında Azerbaycan'ın yanındayız." ifadesini kullandı.
Numan Kurtulmuş - 22.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, sağlık çalışanlarına yapılan saldırıları kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödeyemeyiz.
Numan Kurtulmuş - 20.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2012 - Feshedilen HAS Parti'nin Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen İstanbul İl Başkanlığı Danışma Meclisi ve Katılım Toplantısı'nda AK Parti'ye katıldı.
Numan Kurtulmuş - 17.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Menderes, Zorlu ve Polatkan için mesaj Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Milletimizin gönlü, iradesi ve tercihi Menderes'ten yana olmasına rağmen seçimle kazanamadıkları siyaseti darbeyle düzenlemeye kalktılar.
Numan Kurtulmuş - 16.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, İsrail-Bahreyn anlaşmasını kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra Bahreyn'in de Filistin'e ihanet anlaşmasına katılmasını şiddetle kınıyoruz.
Numan Kurtulmuş - 14.9.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş El Bab ve Afrin'deki terör saldırısını kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Aynı gün içinde önce El Bab'da Türk Kızılayı, ardından Afrin'de masum halkı hedef alan canileri ve arkalarındaki savaş baronlarını lanetliyoruz.
Numan Kurtulmuş - 14.9.2020
AK Parti'li Kurtulmuş, Kızılay ekibine yönelik saldırıyı kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "(Kızılay ekibine yönelik silahlı saldırı) İnsani yardım aracına yapılan bu saldırı açık bir insanlık suçudur.
Numan Kurtulmuş - 13.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2012 - Numan Kurtulmuş'un genel başkanlığını yaptığı Halkın Sesi Partisi (HAS Parti), olağanüstü kongrede feshedildi.
Numan Kurtulmuş - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Numan Kurtulmuş - 12.9.2020
AK Parti'li Kurtulmuş'tan 12 Eylül paylaşımı Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "27 Mayıs, 12 Eylül, 28 Şubat zihniyeti 15 Temmuz destanı ile tarihe gömülmüştür.
Numan Kurtulmuş - 11.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Hastane Bayırı Şehitliği'nde Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan için düzenlenen askeri törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Numan Kurtulmuş - 10.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 25
Hastane Bayırı Şehitliği'nde Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan için düzenlenen askeri törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Numan Kurtulmuş - 10.9.2020
Son dakika... AK Parti'li Kurtulmuş'tan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki Açıklaması
Son dakika politika haberi... AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye, Fransa'nın veya herhangi bir ülkenin müstemlekesi değildir!
Numan Kurtulmuş - 6.9.2020
AK Parti'li Kurtulmuş'tan Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel'e tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel'in açıklamalarına ilişkin, "Michel gibilerine hatırlatırız, hadlerini bilsinler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Numan Kurtulmuş Haberleri | Numan Kurtulmuş Kimdir - Haberler - Numan Kurtulmuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Numan Kurtulmuş kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Macron'un açıklamalarına tepki Açıklamas
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 20:21:11. #1.15#
title