MUSTAFA YALÇIN HABERLERİ

Mustafa Yalçın haber, Mustafa Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yalçın

Mustafa Yalçın

Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Yalçın Kimdir ?

Mustafa Yalçın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde Ak Parti Kayseri Talas Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Yalçın - 18.9.2020
Talas'ta kuru fasulye hasadı yapıldı
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile Alaybeyli'de düzenlenen kuru fasulye hasadına katıldı.
Mustafa Yalçın - 17.9.2020
Kayseri'de tarlada çalışan çocuklara üstü açık tur otobüsü gezisi
Kayseri'de, Talas İlçe Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, tarlada çalışırken gördüğü çocukları üstü açık tur otobüsüyle gezdirdi.
Mustafa Yalçın - 17.9.2020
Talas'ın muhtarlarına çok yönlü eğitim
Belediye Meclis Salonu'nda iki seans olarak gerçekleştirilen eğitime katılan muhtarlar programdan duydukları memnuniyeti ifade ederek Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'a teşekkür etti.
Mustafa Yalçın - 15.9.2020
Talas'ta Osman-Nehire Akgöz Sağlık Ocağı'nın temeli atıldı
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, temel atma törenine Büyükkılıç'ın yanı sıra hayırsever Osman Akgöz, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve İl Sağlık Müdürü Ramazan Benli ile davetliler katıldı.
Mustafa Yalçın - 14.9.2020
Atlı Dayanıklılık Yarışmalarında ödüller sahibini buldu
Talas Belediyesi Akçakaya Model Uçak Pisti'nde gerçekleştirilen ödül törenine Kayseri Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve İl Gençlik ve Spor Müdürü Murat Eskici'nin yanı sıra Binicilik Federasyonu Koordinatörü ve Başhakem Hüsamettin Aydın ile sporcular ve antrenörler katıldı.
Mustafa Yalçın - 12.9.2020
AK Parti Banaz İlçe Başkanı Eşref Çelik, güven tazeledi
AK Parti Banaz İlçe Başkanı Eşref Çelik, 7. İlçe Olağan Kongresinde yapılan seçimle yeniden göreve seçildi.
Mustafa Yalçın - 11.9.2020
AK Parti'den Erol Mütercimler'e suç duyurusu
AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen basın açıklamasını Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın yaparken, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve partililer açıklamaya katıldı.
Mustafa Yalçın - 10.9.2020
7 gün 24 saat açık olacak kütüphanede raflar kitapla buluştu
Talas Belediyesi tarafından şehre kazandırılan 7 gün 24 saat açık olacak kütüphanede ilk kitaplar Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç tarafından raflara yerleştirdi.
Mustafa Yalçın - 10.9.2020
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile birlikte istişare ve koordinasyon toplantısı yaptı.
Mustafa Yalçın - 8.9.2020
Talas Belediyesi Meclis Toplantısı yapıldı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleştirilen meclis oturumunda çeşitli İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporları ile uygulama imar planı değişikliği talepleri karara bağlandı.
Mustafa Yalçın - 7.9.2020
Kayseri'den kısa kısa
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yapımı tamamlanma aşamasına gelen kütüphane ve kültür merkezinde incelemelerde bulundu.
Mustafa Yalçın - 4.9.2020
Kayseri'den kısa kısa
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, maske dağıtımına Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Kayseri Memur-Sen Başkanı Aydın Kalkan katıldı.
Mustafa Yalçın - 3.9.2020
Talas Belediyesi iki taşınmazı ihale ile sattı
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ihaleye katılanlara teşekkür ederek, "Belediyeler, gayrimenkulleri paraya dönüştürüp hizmet ve yatırım için kullanılır.
Mustafa Yalçın - 2.9.2020
Kayseri'de eğitime hayırsever desteği
Kayseri'nin hayırsever bir kent olduğunu anlatan Günaydın, şunları kaydetti: "Bu hayır işini inşallah en kısa sürede tamamlayıp çocuklarımızın istifadesine sunarız. Hayırseverlerimizin, kamu kurumlarımızın ve belediyelerimizin katkıları böyle güzel bir tablonun ortaya çıkmasına vesile oluyor. Kayserimizin her köşesinde hayırseverlerimizin yaptırmış olduğu çok önemli eserler var." Törene katılan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da hayırseverlere teşekkür etti.
Mustafa Yalçın - 31.8.2020
Kayseri'den kısa kısa
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın ev sahipliğinde AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bir araya gelerek, şehre ilişkin çalışmaları ve salgınla mücadele konularını değerlendirdi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mustafa Yalçın Haberleri | Mustafa Yalçın Kimdir - Haberler - Mustafa Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız'dan kitap bağışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:35:39. #1.15#
title