Manav Haberleri

Manav haber, Manav son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Manav - 1.12.2020
Diyarbakır Valisi Karaloğlu, Kovid-19 tedbirlerine uyulmasını istedi
Karaloğlu, şöyle konuştu: "Bu gece saat 21.00'de başlayıp sabah saat 05.00'e kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlaması başlıyor. Bundan sonra da ikinci bir karara kadar da devam edecek. Saat 21.00 öncesinde herkes işini bitirsin ve evine yerleşmiş olsun. Yine 4 Aralık cuma günü saat 21.00'de başlayıp 7 Aralık Pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması var." Üretim, imalat, tedarik, lojistik zincirlerinin aksamaması ve sağlık, orman ve tarım faaliyetlerinin sürdürülebilmesi için bu kısıtlamalara tabi olmayacağını aktaran Karaloğlu, cumartesi ve pazar günleri saat 10.00 ile 17.00 arasında market, bakkal, manav, kasap, fırın ve kuruyemişçi gibi iş yerlerinin de kısıtlamaya tabi olmayacağını ve vatandaşların araç kullanmadan ihtiyaçlarını buradan karşılayabileceklerini belirtti.
Manav - 1.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Belediyelerin defin işlemini yaptığını, doktorların raporları da olduğunu aktaran Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Salgın hastalık, Kovid-19 dolayısıyla ölümler... Topluyorsunuz, bu rakamı katlıyor. Baştan şunu söyledim, hükümetseniz ve gerçekten toplumda saygınlığınızın olması gerekiyorsa rakamları doğru açıklayın. Sağlık çalışanlarımız zaten ellerinden gelen bütün çabaları gösteriyorlar. Devlet dediğiniz kurum yalan söyler mi? 'Biz karar aldık, rakam açıklamıyoruz.' dersiniz, onu da anlayışla karşılarım ama yanlış rakam açıklamak kadar Türkiye'nin itibarını dünyada sarsan başka bir şey yoktur. Türkiye'nin rakamlarına hiç kimse inanmıyor, güvenmiyor. Türkiye'yi bu halen niye düşürüyorsunuz? Ayıp değil mi, yazık değil mi?" "Ana ilke salgının yayılmasını engellemektir" Daha önce Türk Tabipleri Birliği'nin (TTB) Kovid-19 rakamlarının doğru olmadığına ilişkin açıklama yaptığını anımsatan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Türk Tabipleri Birliği'ni terörist ilan ettiler. Akıl dışı. Böyle devlet yönetimi olabilir mi? Bir kişinin hastalığını kim bilir? Kaymakam mı, vali mi, bakan mı, cumhurbaşkanı mı bilir? Esnaf mı, manav mı bilir? Doktor bilir.
Manav - 1.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Kaza, öğle saatlerinde Dervişpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Hatay Bulvarı üzerinde ilerleyen T.B'nin kullandığı 27 SP 924 plakalı motosiklet, manava gitmek için yolun karşısına geçmek isteyen Suriye uyruklu Abbas El Halil'e çarptı.
Manav - 1.12.2020
Son dakika: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN, KORONAVİRÜS TEDBİRLERİNE İLİŞKİN 2 YENİ GENELGE
HAFTA SONU AÇIK OLACAK İŞLETMELER Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.
Manav - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan, koronavirüs tedbirlerine ilişkin 2 yeni genelge
HAFTA SONU AÇIK OLACAK İŞLETMELER Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.
Manav - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine genelge
Kısıtlamanın olduğu Cumartesi ve Pazar günleri ise market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.
Manav - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı valiliklere "Sokağa Çıkma Kısıtlamaları" konulu genelge gönderdi Açıklaması
Genelgede, şu ifadelere yer verildi: "Sokağa çıkma kısıtlaması süresince üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması, sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla belirtilen yerler ve kişiler kısıtlamadan muaf tutulacaktır. Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.
Manav - 1.12.2020
Son dakika! Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Erdoğan, şunları kaydetti: "Hem halkımızın sağlığını en üst düzeyde korumayı hem de üretimi, ticareti, istihdamı, eğitimi, sosyal hayatı sürdürmeyi birlikte sağlayacak yöntemler bulmaya çalışıyoruz. Bu anlayışla toplantımızda ilave tedbirleri istişare ettik. Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda hafta içi her gün saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama, hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabah saat 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Yani cumartesi pazar artık evlerimizdeyiz. Üretim, tedarik, lojistik, sağlık, tarım, orman gibi genelgede yer alacak sektörler bu kapsamın dışındadır. Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatler çerçevesinde hafta sonu kısıtlamasının dışındadır.
Manav - 30.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüse karşı alınan yeni tedbirleri açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınına karşı yeni alınan kısıtlama kararlarını bildirdi. Hafta sonları uygulanan sokak kısıtlamasının hafta içi her gün olacağını bildiren Erdoğan, "Hafta içi her gün, gece saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında, genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabahı 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Üretim, tedarik, lojistik, sağlık, tarım, orman gibi genelgede yer alacak sektörler bu kapsamın dışındadır. Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatler çerçevesinde hafta sonu kısıtlamasının dışındadır.
Manav - 30.11.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Kovid-19 tedbirleri Sağlık krizini topyekun bir ekonomik ve sosyal krize dönüştürmemek için adımları dikkatli attıklarını söyleyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Hem halkımızın sağlığını en üst düzeyde korumayı hem de üretimi, ticareti, istihdamı, eğitimi, sosyal hayatı sürdürmeyi birlikte sağlayacak yöntemler bulmaya çalışıyoruz. Bu anlayışla toplantımızda ilave tedbirleri istişare ettik. Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda hafta içi her gün saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabah saat 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Yani cumartesi pazar artık evlerimizdeyiz. Üretim, tedarik, lojistik, sağlık, tarım, orman gibi genelgede yer alacak sektörler bu kapsamın dışındadır. Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatler çerçevesinde hafta sonu kısıtlamasının dışındadır.
Manav - 30.11.2020
Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.
Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.
Manav - 30.11.2020
Erdoğan: "Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatlerde hafta sonu kısıtlama dışındadır."
Erdoğan: "Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatlerde hafta sonu kısıtlama dışındadır.
Manav - 29.11.2020
Çaldıkları fındığı geri götürünce yakalanan 2 zanlıya sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden ceza
Ordu'nun Altınordu ilçesindeki bir fındık manavından çaldıkları 18 çuval fındığı pişman olarak geri götürdükleri sırada polis ekiplerince yakalanan iki şüpheliye, yeni tip koronavirüs ( Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden de para cezası uygulandı.
Manav - 28.11.2020
Son dakika haberi! Boyabat'ta Kovid-19 denetimi
İlçede bulunan tüm hal yeri esnafı, balıkçılar, manav diğer işletme sahipleri ile çalışanlara HES kodu, nerelerde gerekli olduğu ve internetten nasıl indirildiği konusunda bilgi aktarıldı.
Manav - 27.11.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
İktidarın "dolar yükselmesin" diyerek, 128 milyar doları sattığını ifade eden Kılıçdaroğlu, "Kime satıldı bu para? Kasap, manav, büfeci aldı mı? 128 milyar doları kime sattınız? Ben AK Parti'ye oy veren vatandaşlarıma sesleniyorum, memleketi bu hale getirene hala oy verecek misin sen?" diye konuştu.
Manav - 27.11.2020
Almanya'da plastik poşet kullanımı 2022'den itibaren yasaklanacak
Federal Meclis'te kabul edilen yasaya göre, yasak kapsamına 15 ila 50 mikrometre kalınlığındaki plastik poşetler alındı, manav reyonunda bulunan ince plastik torbalar kapsam dışında bırakıldı.
Manav - 25.11.2020
Yalova'nın yediveren çileği üreticisini memnun etti
İlk hasatta çileğin 10-12 liradan satıldığını belirten Çiftçi, "Orta dönemde 12-15 lira aralığındaydı. Şu anda Sermayecik çileğinin İstanbul hallerindeki fiyatı 30 lira civarı ve de baya ürün çıkıyor. Bu dönem çok iyi kazandırdığı dönem diyebiliriz. Çeşit, raf ömrü uzun olan ve kalibresi çok düzgün bir çilek, aroması da çok güzel. Tercih edilen bir çilek. Bir de zaten bölgede ve İstanbul'da isim yapmış, tanınmış, marka bir çilek olduğu için bunu daha çok özel yerler, özel marketler, manavlar, pastaneler, bazı oteller tercih ediyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Manav Haberleri | Manav Haber - Haberler - Manav haberleri, son dakika manav haber ve gelişmeleri burada. Zonguldak'ta sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 04:11:53. #1.14#
title