Kızılırmak Haberleri

Kızılırmak haber, Kızılırmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılırmak: Mersin'de fahiş fiyata geçit yokKızılırmak 14.5.2020
Kızılırmak 13.5.2020
Kütahya?da 1 mahalle ve 4 sokakta ihtiyaçlar Vefa gruplarınca karşılanıyor
KÜTAHYA'da Covid-19 pozitif vakaların görüldüğü Perli Mahallesi ve Gaybiefendi Mahallesi'nde 4 sokakta karantina uygulaması başlarken, vatandaşların tüm ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Grupları'nca karşılanıyor.Kütahya'da hava sıcaklığının artmasıyla birlikte sokaklarda oluşan kalabalıklar vaka sayılarının artmasına neden oldu. Son 10, yaklaşık 100 olan pozitif vaka sayısı 197'ye yükselirken, Kütahya Valisi Ömer Toraman başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu, pozitif vakaların görüldüğü Perli Mahallesi'nde ve Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak sokaklarında 14 günlük karantina uygulamasına karar verdi.
Kızılırmak 13.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Kütahya'da hava sıcaklığının artmasıyla birlikte sokaklarda oluşan kalabalıklar vaka sayılarının artmasına neden oldu. Son 10, yaklaşık 100 olan pozitif vaka sayısı 197'ye yükselirken, Kütahya Valisi Ömer Toraman başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu, pozitif vakaların görüldüğü Perli Mahallesi'nde ve Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak sokaklarında 14 günlük karantina uygulamasına karar verdi.
Kızılırmak 13.5.2020
Kütahya?da 1 mahalle ve 4 sokağa koronavirüs karantinası (2)
KARANTİNA UYGULAMASI BAŞLADI Kütahya Valiliği'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında Kovid-19 vakaları görülmesi üzerine karantina kararı aldığı yaklaşık 800 nüfuslu Perli Mahallesinde giriş-çıkışlar gece yarısından itibaren kapatıldı. Jandarma Komutanlığı ekiplerince mahalleye giriş yapılan 3 noktada demir bariyerler konularak karantina süreci başlatıldı. Karantina uygulanmasının başlatıldığı Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak sokakları da polis ekiplerince giriş çıkışlara kapatıldı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Çankırı'da kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor
Çankırı'da kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor
Çankırı'da karantina süresini tamamlayan 233 kişi evlerine uğurlandı
Çankırı'da karantina süresini tamamlayan 233 kişi evlerine uğurlandı
Hazım Dağlı Tabiat Parkı'ndaki ilkbahar güzelliği 'sessiz' geçiyor
Hazım Dağlı Tabiat Parkı'ndaki ilkbahar güzelliği 'sessiz' geçiyor
Hazım Dağlı Tabiat Parkı'ndaki ilkbahar güzelliği 'sessiz' geçiyor
Hazım Dağlı Tabiat Parkı'ndaki ilkbahar güzelliği 'sessiz' geçiyor
Hazım Dağlı Tabiat Parkı'ndaki ilkbahar güzelliği 'sessiz' geçiyor
Bilgisayarı olmadığı için ödevini el yazısıyla yazan öğrencinin ödevi beğeni topladı
Bilgisayarı olmadığı için ödevini el yazısıyla yazan öğrencinin ödevi beğeni topladı
Bilgisayarı olmadığı için ödevini el yazısıyla yazan öğrencinin ödevi beğeni topladı
Kızılırmak 13.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kütahya'da 1 mahalle ve 4 sokağa koronavirüs karantinası (2) KARANTİNA UYGULAMASI BAŞLADI Kütahya Valiliği'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında Kovid-19 vakaları görülmesi üzerine karantina kararı aldığı yaklaşık 800 nüfuslu Perli Mahallesinde giriş-çıkışlar gece yarısından itibaren kapatıldı. Jandarma Komutanlığı ekiplerince mahalleye giriş yapılan 3 noktada demir bariyerler konularak karantina süreci başlatıldı. Karantina uygulanmasının başlatıldığı Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak sokakları da polis ekiplerince giriş çıkışlara kapatıldı.
Kızılırmak 12.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ -17
Kütahya İl Hıfzıssıhha Kurulu, görülen koronavirüs vakaları üzerine bugün Vali Ömer Toraman başkanlığında toplandı. Toplantıda, Perli Mahallesi ile Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak Sokakları'nın 14 gün süreyle karantinaya alınması kararlaştırıldı.
Kızılırmak 12.5.2020
Kütahya'da iki mahallede karantina uygulaması başlatıldı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Alınan tedbirlerin bulaşın yayılım hızının düşürülmesine olan etkisinin en üst noktaya taşınabilmesi amacıyla 12 Mayıs saat 24.00 ile 26 Mayıs saat 24.00 arasında Perli Mahallesi'nin tamamı, Gaybiefendi Mahallesi'nin Uğur, Kanal, Kızılırmak ve Seyhan sokakları karantinaya alınmıştır.
Kızılırmak 12.5.2020
Kütahya'da 1 mahalle ve 4 sokağa koronavirüs karantinası
Kütahya İl Hıfzıssıhha Kurulu, görülen koronavirüs vakaları üzerine bugün Vali Ömer Toraman başkanlığında toplandı. Toplantıda, Perli Mahallesi ile Gaybiefendi Mahallesi'ndeki Uğur, Kanal, Seyhan ve Kızılırmak Sokakları'nın 14 gün süreyle karantinaya alınması kararlaştırıldı.
Kızılırmak 11.5.2020
Veysel Eroğlu'ndan "GAP" açıklaması Açıklaması
Şanlıurfa-Mardin Ana Kanalı'nın, adeta suni bir nehir gibi olduğunu aktaran Eroğlu, 221 kilometre uzunluğundaki ana kanalın debisinin, Kızılırmak'ın mart ayı debisine eşit, 161 kilometrelik Süveyş Kanalı'ndan daha uzun olduğuna dikkati çekti.
Kızılırmak 11.5.2020
Zara'da ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapıldı
Sivas'ın Zara ilçesinde, Zara Kızılırmak Yöresi Dernekler Federasyonu tarafından ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapıldı.
Kızılırmak 11.5.2020
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti cıvıltılarla yankılanıyor
Samsun'da, 359 kuş türünün yanı sıra yılkı atları ve manda varlığı ile öne çıkan, endemik bitki türlerine sahip, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ndeki Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde, ilkbahar mevsimi ile birlikte kuş cıvıltıları artmaya başladı.
Kızılırmak 11.5.2020
Yolu baraj gölü altında kalan mahalleye feribotlarla ulaşım sağlıyorlar
Vezirköprü ilçesinde Kızılırmak Nehri üzerine 1987 yılında yapılan Altınkaya Baraj'ında su tutmasıyla birlikte oluşan göl nedeniyle 15 mahallenin, ilçe merkeziyle bağlantısını sağlayan karayolu su altında kaldı.
Kızılırmak 4.5.2020
Yaralanan yavru köpeği hayvanseverler kurtardı
Bafra Doğa ve Hayvan Severler Derneği Başkanı Zebur Deniz, ırmak kenarında yaşayan köpekleri beslemek için arkadaşı ile Kızılırmak Sedde yoluna gitti.
Kızılırmak 4.5.2020
Kırıkkale'de 2 millet bahçesinin projesi tamamlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 Şubat'ta Kırıkkale'nin Delice ilçesini ziyaret ederek, burada yaptığı konuşmasında, kentte iki ayrı millet bahçesi projesinin bulunduğunu ve kısa sürede bitireceklerini söyledi. Erdoğan'ın bu açıklamasının ardından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından proje çalışması başlatıldı. Kırıkkale Belediyesi'ne ait Kızılırmak kenarındaki 450 dönüm ile Keskin ilçesinde ilçe belediyesine ait 28 dönüm üzerine yapılması planlanan millet bahçesinde projeler hazırlandı.
Kızılırmak 4.5.2020
Kırıkkale Millet Bahçesi Projesi ihaleye çıkıyor
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kızılırmak üzerine kurulacak olan Millet Bahçesi için artık geri sayıma başlandığını bildirdi.
Kızılırmak 1.5.2020
Sivas'ta karantina altındaki vatandaşlar için ramazan programı
SİVAS'ta koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından getirilerek karantina altına alınan Türk vatandaşları için ramazan programı gerçekleştirildi.Büyük Tahliye Operasyonu kapsamında, Almanya, Avusturya ve Hindistan'dan getirilen 639 Türk vatandaşı ramazan ayını karantina altında Sivas'ta Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Binali Yıldırım Kızılırmak Öğrenci Yurdu'nda geçiriyor.
Kızılırmak: Bafra belediyesinden esnafa maskeKızılırmak 30.4.2020
Kızılırmak 29.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Köylülerin kayda aldığı görüntüler Haber-Kamera: Mehmet Can PEÇE RİZE ========================== Galeriç Ormanı'nda su papatyası şöleni SAMSUN'da Kızılırmak Deltası'nda bulunan Galeriç Ormanı ilkbaharla birlikte açan su papatyaları ile beyaza büründü.
İmsak03:23
Öğle12:47
İkindi16:44
Akşam20:11
Yatsı21:54
Şu an buradasınız: Kızılırmak Haber, Kızılırmak Son Dakika Haberleri - Haberler - Kızılırmak haber sayfamızda Kızılırmak haberleri okuyabilir, Kızılırmak son dakika haberleri ve güncel Kızılırmak gelişmelerini görebilirsiniz. Su kanalına düşen karaca'yı jandarma kurtardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 01:59:45. #1.14#
title