Kırmızı Bülten Haberleri

Kırmızı Bülten haber, Kırmızı Bülten son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kırmızı Bülten - 23.10.2020
Kayseri'deki terör saldırısı davasının firari sanık sayısı, PKK'lı Tekiner'in yakalanmasıyla bire düştü
Kayseri'de görülen davada beraat eden anne Vesfiye Tekiner'in savunmasında, "Oğlum Irak'ın Süleymaniye kentinde yaşamaktadır." dediği firari "Fırat/Botan" kod isimli Tekiner'in, MİT'in emniyetle iş birliği içinde gerçekleştirdiği operasyonla Irak'ın kuzeyinde yakalanıp Türkiye'ye getirilmesiyle davada geriye sadece, hakkında kırmızı bülten çıkarılan ve Almanya'da iltica talebinde bulunduğu tespit edildikten sonra mahkemece yapılan iade taleplerine rağmen cevap alınamayan firari sanık Sait Karabulut kaldı.
Kırmızı Bülten - 21.10.2020
Can Dündar'ın mal varlıklarına el koyma kararına itiraz reddedildi
Dava süreci İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesince 7 Ekim'de yapılan ara duruşmada, yurt dışında olan ve hakkında kırmızı bülten ile iade talebi bulunan sanık Can Dündar'la ilgili, Ceza Muhakemesi Kanunu'nun (CMK) 247/2-a maddesi gereğince, "15 gün içerisinde mahkemeye veya Türkiye sınırlarındaki herhangi bir adliye veya kolluk kuvvetine gelmediği, teslim olmadığı takdirde "kaçak" olduğuna dair karar verileceği, "gazete vasıtasıyla ve ikametinin kapısına asılmak suretiyle ilan yapılmasına" karar verildiği hatırlatılmıştı.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
Son dakika haberleri... 'Selam Tevhid'de kumpas' davasında mütalaa
Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan savcılık, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Murat Çetiner ile Emrullah Uslu hakkında kırmızı bülten çıkarıldığını ve savunmalarının alınamadığını kaydetti.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
Son dakika haberi | "Selam Tevhid'de kumpas" dava dosyasında mütalaa
-Mütalaadan İstanbul Cumhuriyet Savcısı tarafından hazırlanan mütalaada, sanıklardan, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Emrullah Uslu ve Murat Çetiner hakkında kırmızı bülten çıkarıldığı, soruşturma ve kovuşturma aşamasında savunmalarının alınamadığı gerekçesiyle, yine haklarında yakalama kararı bulunan sanıklar Alper Akbulut, Aytekin Koçak, Bilal Gümüşdağlı, Faruk Kıvrak, Hasan Basri Kahraman, Kılıç Aslan, Ömer Özüyılmaz, Ramazan Bolat, Reşat Nuri Polat ve Serdar Bayraktutan'ın henüz yakalanamadıkları ve savunmalarının alınamamış olması sebebiyle haklarındaki dosyanın ayrılarak, yeni bir esas numarası üzerinden yargılamanın devamına karar verilmesi istendi.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
Interpol'un kırmızı bültenle aradığı PKK'lı, etkisiz hale getirildi
INTERPOL tarafından kırmızı bültenle aranan PKK'nın Metina istihbarat sorumlusu 'Dara Kato' kod adlı Ahmet Bal, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) istihbaratı sonucu düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
Tunuslu DEAŞ üyesi kadına yardımcı olduğu iddia edilen zanlı itiraz üzerine tutuklandı
Fransa tarafından kırmızı bültenle aranırken Adana'da yakalanarak tutuklanan terör örgütü DEAŞ üyesi kadına hücre evini kiralamasında yardım ettiği iddiasıyla gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, savcılığın karara itirazı üzerine tutuklandı.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
Kırmızı bültenle aranan terör örgütü PKK'nın sözde Metina istihbarat sorumlusu Ahmet Bal etkisiz hale getirildi.
Kırmızı bültenle aranan terör örgütü PKK'nın sözde Metina istihbarat sorumlusu Ahmet Bal etkisiz hale getirildi.
Kırmızı Bülten - 20.10.2020
MİT'in istihbaratıyla düzenlenen operasyonda, kırmızı bültenle aranan PKK'nın sözde Metina istihbarat sorumlusu Ahmet Bal etkisiz hale getirildi.
MİT'in istihbaratıyla düzenlenen operasyonda, kırmızı bültenle aranan PKK'nın sözde Metina istihbarat sorumlusu Ahmet Bal etkisiz hale getirildi.
Kırmızı Bülten - 19.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Interpol ararken yakalanan DEAŞ'lıya ev temin eden şüpheli: Suriyeli sandım, yardım etmek için ev ayarladımFransa'da kırmızı bültenle aranan DEAŞ üyesi Soumaya Raissi'ye (30), Adana'da kalacak ev temin ettiği öne sürülen Feyzullah Y. (23) gözaltına alındı.
Kırmızı Bülten - 18.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2004- Hakkında kırmızı bülten çıkarılan Haluk Kırcı, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yakalandı.
Kırmızı Bülten - 17.10.2020
Son dakika gündem: DHA YURT BÜLTENİ - 4
Son dakika habere göre İnterpol ararken Adana'da yakalanan DEAŞ'lı Raissi'nin kaldığı hücre evi görüntülendiFRANSA tarafından kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi Soumaya Raissi (30), İnterpol tarafından aranırken, Türkiye'ye kaçıp Adana'da kaldığı hücre evi görüntülendi.
Kırmızı Bülten - 16.10.2020
Son dakika haberi... Çocuklarının gözü önünde annelerini bıçaklayan sanığın yargılanmasına başlandı
Mahkeme heyeti, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün 6 Ekim 2020 tarihli yazı içeriğini dikkate alarak, sanık hakkında kırmızı bülten çıkartılmasına ve sanık hakkında çıkartılan yakalama infazının beklenmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.
Kırmızı Bülten - 16.10.2020
Son dakika haberi | Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan DEAŞ üyesi Adana'da yakalandı
Son dakika haberleri... Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi Soumaya Raissi, Adana'da yakalandı.
Kırmızı Bülten - 16.10.2020
FLAŞ
Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi Soumaya Raissi, Adana'da yakalandı.
Kırmızı Bülten - 16.10.2020
Son dakika! FLAŞ
Son dakika haber: Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi Soumaya Raissi, Adana'da yakalandı.
Kırmızı Bülten - 16.10.2020
Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan DEAŞ üyesi Adana'da yakalandı
Fransa tarafından kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi Soumaya Raissi, Adana'da yakalandı.
Kırmızı Bülten - 15.10.2020
Son dakika haber... İspanya, yolsuzluktan yargılanan İranlı banka müdürünü ülkesine iade etti
Haydarabadipur, İran'ın kırmızı bülten çıkarması üzerine geçen yıl haziran ayında Interpol tarafından İspanya'da gözaltına alınmıştı.
Kırmızı Bülten - 14.10.2020
Can Dündar hakkında 35 yıla kadar hapis istemi
Mahkeme heyeti ayrıca, "silahlı terör örgütüne üye olmaksızın bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan ise Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'ün dosyalarını ayırmıştı. Yurt dışına gittiği belirlenen ve duruşmalara katılmayan Can Dündar hakkında 2 Nisan 2018'de gıyabi tutuklama kararı ve kırmızı bülten çıkarılmasına karar verilmişti.
Kırmızı Bülten - 14.10.2020
PKK'ya kucak açan Avrupa, Diyarbakır Annelerini görmezden geliyor
Terör duruşmalarına gidenler, anneleri ziyaret etmiyor Basının bu tavrı yetkililer tarafından da sergileniyor. Örneğin dönemin AB Komisyonu Üyesi Johannes Hahn 2016'da, terör örgütü faaliyetleri sebebiyle kırmızı bültenle aranan HDP'nin Avrupa Temsilcisi Eyüp Doru ile görüşürken, Avrupa Parlamentosunda her sene PKK'nın sözde Avrupa liderlerinin de katıldığı toplantılar düzenleniyor.
Kırmızı Bülten - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2018- Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında açılan ve karara bağlanan davada firari oldukları için dosyaları ayrılan eski genel yayın yönetmeni Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına hükmedildi.
Kırmızı Bülten - 8.10.2020
MİT ve TSK'nın operasyonunda Kırmızı Bülten'le aranan terörist etkisiz hale getirildi
MİLLİ İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Irak'ın kuzeyindeki operasyonda, terör örgütü PKK/KCK'nın sözde özel güç birimi sorumlusu, Kırmızı Bülten ile aranan Mazlum Demir etkisiz hale getirildi.
Kırmızı Bülten - 8.10.2020
MİT VE TSK'dan Kuzey Irak Gare'de PKK'ya müşterek operasyon
MİT ve TSK'nın Irak'ın kuzeyindeki operasyonuyla PKK'nın sözde özel güç birimi sorumlusu, kırmızı bültenle aranan Mazlum Demir etkisiz hale getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kırmızı Bülten Haberleri | Kırmızı Bülten Haber - Haberler - Kırmızı Bülten haberleri, son dakika kırmızı bülten haber ve gelişmeleri burada. Tacikistanlı kadının cinayet zanlısı erkek arkadaşı kırmızı bültenle aranıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 00:27:47. #1.14#
title