Kentsel Dönüşüm Haberleri

Kentsel Dönüşüm haber, Kentsel Dönüşüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kentsel Dönüşüm - 4.12.2020
Bakanlık'tan Çorum Kalesi'nin restorasyonu ve çevresinin kentsel dönüşümüne onayı çıktı
AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum Kalesi'nin restorasyonu ve çevresinin kentsel dönüşümüyle ilgili çalışmaya Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un onay verdiğini açıkladı.
Kentsel Dönüşüm - 4.12.2020
Sakarya'da "Depreme Hazırlık ve Kentsel Dayanıklılık Çalıştayı" düzenlenecek
Çalıştay serisinin ilk toplantısının 10 Aralık'ta video konferans yöntemiyle gerçekleştirileceği aktarılan açıklamada, "Dayanıklı kentin en önemli bileşenlerinden biri de kenti afetlere karşı hazırlamak ve olası deprem zararlarına karşı riski yönetmektir. Büyükşehir Belediyesi olarak kurumsal kapasiteyi geliştirmek için Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı kurulmuştur. Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı tarafından Kentsel Dönüşüm Stratejisi ve Eylem Planı hazırlanmıştır.
Kentsel Dönüşüm - 3.12.2020
Meclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı
Komisyon, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Banu Aslan Can, İller Bankası AŞ Genel Müdürü Yusuf Büyük, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekili Mehmet Zeki Adlı ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut'u dinledi.
Kentsel Dönüşüm - 2.12.2020
Kızılcahamam'da projeler incelendi
Aksoy ve bareberindekiler, Köprülü Kavşak, Kentsel Dönüşüm, Cephe İyileştirme, Yeni Emniyet Binası, Yeni Park Alanı ve İmam Hatip Lisesi pansiyonunu inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Kentsel Dönüşüm - 29.11.2020
Kepez'deki iki okula çok amaçlı etkinlik salonu inşa ediliyor
Kat artışı getiren imar revizyonu çalışmasıyla vatandaşların modern konutlar yapabilme imkanına kavuştuğunu belirten Tütüncü, vatandaş eliyle güzel bir kentsel dönüşüm gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Kentsel Dönüşüm - 29.11.2020
Başkan Zorluoğlu Ankara'da temaslarda bulundu
TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile de verimli bir görüşme yaptıklarını anlatan Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin 1'inci etabının son durumunu değerlendirdik.
Kentsel Dönüşüm - 28.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 16
Bakan Kurum: 1,5 milyon konutu dönüştürmek için canla başla çalışıyoruz ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Samsun'da kentsel dönüşüm ve alt yapı yatırımlarının temel atma törenlerinde yaptığı konuşmada, "Her yıl 300 bin olmak üzere 5 yılda 1,5 milyon konutu dönüştürmek için canla...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kentsel Dönüşüm Haberleri | Kentsel Dönüşüm Haber - Haberler - Kentsel Dönüşüm haberleri, son dakika kentsel dönüşüm haber ve gelişmeleri burada. Fuzuli Caddesi'ndeki depremzedelerin sıkıntıları çözülüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.12.2020 02:27:03. #1.14#
title