Galata Köprüsü Haberleri

Galata Köprüsü haber, Galata Köprüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Galata Köprüsü - 11.04.2021
Haftanın tarihine bakış
1912- "Vereinigte Maschinen Fabriken" adlı Alman şirketine 1910'da ısmarlanan Galata Köprüsü, törenle hizmete girdi.
Galata Köprüsü - 04.04.2021
N Kolay İstanbul Yarı Maratonu koşuldu
Yenikapı Etkinlik Alanı'ndan yarışa başlayan 4 bin elit sporcu, Kumkapı, Sarayburnu, Sirkeci istikametinden devam ederek Eminönü'nden Karaköy istikametine saparak Galata Köprüsü'nü geçti.
Galata Köprüsü - 04.04.2021
Haftanın tarihine bakış
1909- İlk basın şehidi: Serbesti gazetesinde İttihat ve Terakki Cemiyeti karşıtı yazılar yazan gazeteci Hasan Fehmi, Galata Köprüsü'nde kurşunlanarak öldürüldü.
Galata Köprüsü - 03.04.2021
İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlamasında polis denetimleri sürüyor
Karaköy sahilinin yanı sıra, Unkapanı ve Galata Köprüsü arasındaki sahil ve yürüyüş parkurunda bazı kişiler yürüyüş yaparken bazıları da platformda oturarak vakit geçirdi.
Galata Köprüsü - 03.04.2021
N Kolay İstanbul Yarı Maratonu yarın yapılacak
Koşucular, Yenikapı Etkinlik Alanı'ndan başlayarak Kumkapı, Sarayburnu, Sirkeci istikametinden devam ederek Eminönü'nden Karaköy istikametine saparak Galata Köprüsü'nü geçecek.
Galata Köprüsü - 02.04.2021
N Kolay İstanbul Yarı Maratonu nedeniyle 4 Nisan'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Açıklamada, saat 05.00 ile 15.00 arasında kapanacak yollar ise şöyle duyuruldu: "Ayvansaray Caddesi çift yönlü, Atatürk Bulvarı'ndan Ragıp Gümüşpala Caddesi ve Abdülezelpaşa Caddesi istikametlerine bağlantı yolları, Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran (Ahırkapı Sokak ve Ahırkapı İskele Sokak'tan sahil istikametine dönüş yapılmayacak.) Çatladıkapı (Aksakal Sokak ve Küçük Ayasofya Caddesi'nden sahil istikametine dönüş yapılmayacak.) Kumkapı (Işıl Sokak, Kumluk Alt Geçidi'nden Kumkapı Alt Geçidi'nden Sahil Kuzey Fatih Belediyesi halı saha çıkışlarından, İskele Meydanı Sokak'tan sahil kuzeye akım verilmeyecek.) Namık Kemal Caddesi, Sahil Kennedy bağlantısı kapatılacak. Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesi bağlantısı kapatılacak. (Akım varyant üstünden geri döndürülecek.) Reşadiye Caddesi çift yönlü olarak, Ragıp Gümüşpala Caddesi çift yönlü olarak, Abdülezelpaşa Caddesi çift yönlü olarak, Kadir Has Caddesi çift yönlü olarak, Mürselpaşa Caddesi çift yönlü olarak, Galata Köprüsü çift yönlü olarak, Ankara Caddesi, Hamidiye kavşaktan Sirkeci istikametine kapatılacak.
Galata Köprüsü - 02.04.2021
İstanbullular Pazar günü bu yollara dikkat
Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesi bağlantısı kapatılacak. (Akım varyant üstünden geri döndürülecek.) Reşadiye Caddesi çift yönlü olarak Ragıp Gümüşpala Caddesi çift yönlü olarak Abdülezelpaşa Caddesi çift yönlü olarak Kadir Has Caddesi çift yönlü olarak Mürselpaşa Caddesi çift yönlü olarak Galata Köprüsü çift yönlü olarak Ankara Caddesi, Hamidiye kavşaktan Sirkeci istikametine kapatılacak Alternatif Yollar Atatürk Bulvarı Atatürk Köprüsü Haliç Köprüsü Vatan Caddesi Millet Caddesi Fevzipaşa Caddesi D 100 Kuzey Güney Yol Türkeli Caddesi Avrasya Tüneli Aksaray Caddesi Namık Kemal Caddesi (İdo'ya gidiş geliş yapan araçlar) Orgeneral Nafız Gürman Caddesi Kızılelma Caddesi Onuncu Yıl Caddesi Sahil Kennedy Caddesi, Samatya Güney Yenikapı Etkinlik Alanı dönüşleri Sahil Kuzey Kennedy Caddesi Samatya çıkışlarından gidişli gelişli havuzlu kavşağa kadar Küçük Langa Aralığı Caddesi.
Galata Köprüsü - 24.03.2021
Galata Köprüsü alt geçidinde "kalasla saldırı" davası karara bağlandı
Galata Köprüsü alt geçidinde 4 kişinin yolunu keserek para istediği ve kalasla vurduğu Hüseyin Sezer'in ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yargılanan tutuklu sanık Doğan Uslu'nun, "kasten öldürme" ve "nitelikli yağmaya teşebbüs" suçlarından müebbet ile 6 yıl 10 ay hapis cezasına...
Galata Köprüsü - 24.03.2021
Son dakika... Beyoğlu'nda kalasla dehşet saçan sanığın davasında karar
Son dakika gündem haberi: Beyoğlu'nda Galata Köprüsü'nün alt geçidinde 4 kişinin yolunu keserek para isteyen ve Hüseyin Sezer'in başına kalasla vurarak ölümüne neden olan sanık Doğan Uslu yargılandığı davada iki ayrı suçtan müebbet ile 6 yıl 10 ay hapse mahkum edildi.
Galata Köprüsü - 24.03.2021
Son dakika haberleri! Beyoğlu'nda kalasla dehşet saçan sanığın davasında karar
Son dakika gelişmesine göre Beyoğlu'nda Galata Köprüsü'nün alt geçidinde 4 kişinin yolunu keserek para isteyen ve Hüseyin Sezer'in başına kalasla vurarak ölümüne neden olan sanık Doğan Uslu yargılandığı davada iki ayrı suçtan müebbet ile 6 yıl 10 ay hapse mahkum edildi.
Galata Köprüsü - 06.03.2021
Drone - "Kontrollü Normalleşme" sürecinin ilk cumartesi gününde vatandaşlar sokaklarda (4)
Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününde İstanbul'daki vatandaşlar, sahilde ve parklarda yürüyüş yaptı. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününe İstanbul sakin başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası, saat 11.50 itibarıyla trafik yoğunluğunu yüzde 40 gösterdi. Anadolu yakasında D100 karayolunun her iki yönünde de trafiğin akıcı olduğu gözlendi. Normal günlerde Anadolu yakasının en yoğun bölgelerinden olan Bağdat Caddesi'nin de sabah saatlerinde sakin olduğu görüldü. Caddebostan sahilinde ise vatandaşlar yürüyüş ve spor yaptı. Avrupa yakasında da Zeytinburnu, Bahçelievler, Bakırköy ve Bayrampaşa ilçelerinde özellikle ana arterlerde trafik yoğunluğu, kısıtlamanın uygulandığı günlere göre arttı ancak yoğun bir trafik oluşmadı. İstanbul'un en hareketli bölgelerinden Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi ise kısıtlamasız ilk cumartesi gününe sakin başladı. Sabiha Gökçen Havalimanında hareketlilik İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ise yoğun bir gün geçirdi. İç hatlara gelen yolcu bölümünde sabah başlayan yoğunluk öğle saatlerine kadar sürdü. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dinamik Denetim Süreci kapsamında, Sarıyer'deki kahvaltı salonları, kafe ve restoranlarda, denetimler gerçekleştirdi. İşletme sahiplerine kurallara uyulması konusunda uyarıda bulunan jandarma ekipleri, kuralları ihlal eden işletmeciler ve vatandaşlara işlem uyguladı. Diğer taraftan Sarıyer, Arnavutköy, Bebek ve Ortaköy sahillerinin kısmen kalabalık olduğu görüldü. Cumartesi gününü Boğaz'ın kıyısında geçirmek isteyenlerden bazıları balık tutarken bazıları da yürüyüş yaptı. Galata Köprüsü ve Karaköy, diğer bölgelerin aksine hareketli bir gün geçirirken, vatandaşlar Karaköy'deki kafelerde zaman geçirdi.
Galata Köprüsü - 26.02.2021
MİLLET İRADESİNE DARBE: 28 ŞUBAT - "El ele insan zinciri" 28 Şubat'a karşı duruşu ülke geneline yaydı
O dönem başörtüsü yasağının en katı şekilde uygulandığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin önünde bir araya gelen katılımcılar, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden Aksaray, Laleli, Beyazıt, Sultanahmet, Eminönü, Galata Köprüsü üzerinden Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy ve o dönemki adıyla Boğaziçi Köprüsü girişinden, Anadolu Yakası'nda da Paşalimanı Caddesi, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla ve Gebze güzergahı boyunca kesintisiz "insan zinciri" oluştu.
Galata Köprüsü - 25.02.2021
Son dakika gündem: Fatih Kaymakamlığından Suriyelilerin Kovid-19 tedbirlerine uymadığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama Açıklaması
Açıklamada şunlar kaydedildi: "Suriye uyruklu şahısların Kovid-19 tedbirlerine uymayarak ilçemiz Eminönü bölgesinde kendi aralarında eğlence düzenlediği, Galata Köprüsü üzerinden denize atladıkları şeklinde paylaşım ve haber yapıldığı tespit edilmiştir.
Galata Köprüsü - 17.02.2021
İstanbul'da kar yağışı güzel görüntüler oluşturdu
Eminönü, Galata Köprüsü, Sultanahmet Meydanı, Ortaköy ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kar manzaraları havadan da görüntülendi.
Galata Köprüsü - 27.01.2021
Galata Köprüsü alt geçidinde "kalasla saldırı" davası
Galata Köprüsü alt geçidinde aralarında Hüseyin Sezer'in de bulunduğu 4 arkadaşın yolunu keserek para istediği ve kalasla vurduğu Sezer'in ölümüne neden olduğu gerekçesiyle hakkında müebbet ve 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan tutuklu sanık Doğan Uslu'nun yargılanmasına başlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Galata Köprüsü Haberleri | Galata Köprüsü Haber - Haberler - Galata Köprüsü haberleri, son dakika galata köprüsü haber ve gelişmeleri burada. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 23:54:17. #1.16#
title