DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Haberleri

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü haber, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - Bugün
Manisa ve Kars'taki projeler nedeniyle bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi
Manisa Akhisar Gördes Sağ Sahil Sulaması Projesi ve Kars-Sarıkamış 7 Kasım Göleti inşaatları nedeniyle bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - Dün
Gümüşhane'de inşa edilen Kırıntı Barajı tamamlandı
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız, Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde inşa edilen ve 4 bin 750 dekar tarım arazisini suyla buluşturacak Kırıntı Barajı'nın tamamlandığını bildirdi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - Dün
BABAKAYA TÜNELİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Diyarbakır iline yaptığı yatırımlarla ilimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlarımıza içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 26.10.2021
KAYMAKAM GÜRSES TATLICA ŞELALELERİNDE DSİ' NİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
KAYMAKAM GÜRSES TATLICA ŞELALELERİNDE DSİ' NİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİKaymakamımız Sayın Burak Bozkurt GÜRSES bölgemizde 11. 08. 2021 tarihinde meydana gelen sel felaketinde büyük tahribat alıp turizme bir süre kapanan Tatlıca Takım Şelalelerinde incelemelerde bulundu.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 26.10.2021
Kars'ta 394 kişiye UYUMA uygulaması hakkında bilgi verildi
Kars İl Emniyet Müdürlüğü'nce 161 anne olmak üzere 1 haftada 349 kişi, 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Projesi ve 'UYUMA' uygulaması hakkında bilgilendirildi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 25.10.2021
AFAD Başkanı, Van Başkale'de İyileştirme Çalışmalarını İnceledi
AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, Van'ın Başkale ilçesine giderek yıl içeresinde selden ve depremden zarar gören vatandaşlarla buluştu.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 25.10.2021
Bolu'da Sel Afetine Karşı Alınması Gereken Tedbirler Görüşüldü
Bolu Valisi Ahmet Ümit'in başkanlığında Bolu İlinde yaşanması muhtemel sel afetine karşı alınacak önlemlerle ilgili toplantı yapıldı.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
DSİ ÖZET BİLGİLER VE NOT DEFTERİNİN KAPAK VE MÜCELLİT İŞLERİNİN YAPILMASI İŞİ
İşe başlama tarihinden itibaren 20(Yirmi) gündürd) İşe başlama tarihiSözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 2 gün içinde işe başlanacaktır.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 21.10.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 21 Ekim 2021, 21: 49 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz'da mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 21.10.2021
Kaymakamımız Sayın Halil YAZICI, Akdere Köyünde Karakuz Barajı Göl Alanında Kalan İskan Duyurusu Öncesi Ön Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Kaymakamımız Sayın Halil YAZICI, Akdere Köyünde Karakuz Barajı Göl Alanında Kalan İskan Duyurusu Öncesi Ön Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 21.10.2021
Su politikasının paydaşları KOP'ta bir araya geldi
Türk tarım ekonomisinde önemli bir konuma sahip olan Konya Kapalı Havzası (KKH) için bölgenin su politikasını yöneten kurumlar KOP İdaresinin ev sahipliğinde bir araya geldi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 21.10.2021
Vali Hacıbektaşoğlu, Gökçebağ Köprüsü Sondaj Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olğaç ile birlikte Siirt-Eruh arasında Ilısu baraj göleti üzerinde yapılması planlanan Viyadük, tünel ve sondaj çalışmalarını yerinde İnceledi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 20.10.2021
Vali Gürel ve Protokol Üyeleri Burunsuz Köyüne Misafir Oldu.
Her hafta Çarşamba günü "Halk Günü" toplantıları ile vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını dinleyen Vali Fuat Gürel bugün Merkez ilçeye bağlı Burunsuz Köyüne misafir olarak köy sakinlerinin taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü - 20.10.2021
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Plan ve Bütçe Komisyonunda 2022 bütçesini sundu: (2)
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Ne vesayet odaklarının ne sosyal medyadan hukuk darbesi yapmaya niyetlenen diplomatların ne de hukuki süreçleri siyasallaştırmaya çalışan çevrelerin yargı işleyişimizde hiçbir hükmü yoktur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Haberleri | Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika devlet su işleri genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'nin en yüksek, dünyanın ise üçüncü barajı olacak olan Yusufeli Barajı'da ça
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:30:49. #1.15#

title