Denizbank

Denizcilik Bankası 1951'de Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıydı. 1992 yılında hükümet devlete ait belli başlı bankaları konsolide etmeye karar vermesiyle tüzel kişiliği sona ermiş, Emlak Bankası’la birleşmiştir. DenizBank A.Ş., Türkiye'de faaliyet gösteren özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Mayıs 2018'den beri merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Emirates NBD'nin iştirakidir.

DENİZBANK HABERLERİ

Denizbank - 22.10.2020
Altının kilogramı 487 bin 250 liraya yükseldi
Altın borsasında bugün en fazla işlem gerçekleştiren kurumlar Demas Kuyumculuk İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret, Goldtrans Hediyelik Eşya Ticaret, Kuveyt Türk Katılım Bankası, DenizBank, Vakıf Katılım Bankası şeklinde sıralandı.
Denizbank - 22.10.2020
Sürdürülebilir Gıda Zirvesi
"Üretici Kart, üyelerine alışverişlerde çok önemli avantajlar sağlıyor" DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak da 2003'te Tarişbank satın alması ile girdikleri tarım bankacılığı alanında sürdürülebilir tarımın finansmanını desteklemek için çalıştıklarını söyledi.
Denizbank - 20.10.2020
İDSO Cumhuriyet Bayramı Haftası Konserleri kapsamında iki kez sahne alacak
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), DenizBank Cumhuriyet Bayramı Haftası Konserleri kapsamında 23 ve 30 Ekim'de sahne alacak.
Denizbank - 16.10.2020
Türkiye Bankalar Birliği'nden turizm sektörüne destek paketi Açıklaması
Turizm Destek Paketini kullandıracak bankalar; Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Denizbank, Garanti BBVA, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans Katılım Bankası, VakıfBank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası olarak sıralandı.
Denizbank - 14.10.2020
fastPay ile TAB Gıda restoranlarında cepten tek hareketle ödeme dönemi
DenizBank müşterisi olsun olmasın herkesin faydalanabileceği fastPay ile cüzdan taşıma derdi olmadan, nakit paraya ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan kodu kasiyere göstererek Burger King, Popeyes, Arby's, Sbarro ve Usta Dönerci restoranlarında ödeme yapmak...
Denizbank - 6.10.2020
İDSO DenizBank Konserleri'nin ikincisi 9 Ekim'de gerçekleşecek
İDSO DenizBank Konserleri'nin ikincisi, şef Can Okan yönetiminde 9 Ekim'de müzikseverlerle buluşacak.
Denizbank - 10.9.2020
Wtech Akademi RPA Developer Eğitimi toplantısı
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Danışma Kurulu Üyesi ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "Mesafeleri ortadan kaldıran, bilgi limitasyonlarını, sınırlarını ortadan kaldıran bir çağın içerisinde biz de yerimizi almaya çalışıyoruz.
Denizbank - 4.9.2020
TSPB'nin yeni Başkanı Tevfik Eraslan oldu
Cemil Cem Önenç        Denizbank A.
Denizbank - 27.8.2020
SPK haftalık bülteni
Kurul, Çalık Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 750 milyon liralık, Ak Yatırım Menkul Değerler AŞ'nin 1 milyar 400 milyon liralık, Denizbank AŞ'nin de 25 milyar liralık Tahvil/Finansman Bonosu türündeki ihracına onay verdi.
Denizbank - 19.8.2020
TMO Genel Müdürü Güldal : "Hububat rekoltesi geçen yıla göre daha yüksek"
"Toplam tarım finansmanı miktarı 120 milyar TL" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş de gerek bakanlığın gerek halkın sağduyusuyla salgın döneminde tarlada çiftçilerin çalışabildiğini belirterek, "Lojistiğimiz çok iyi çalıştı ve nihai tüketicilere gıdaları ulaştırabildi.
Denizbank - 5.8.2020
Petlas çiftçilere destek oluyor
Petlas'ın farklı finans kuruluşları ile yaptığı iş birlikleri, çiftçilere taksitlendirmeyle ödeme kolaylığı sağlarken, çiftçiler Petlas ürünlerini, İş Bankası İmece Kart ile 6 ay, DenizBank Üretici Kart ile 5 ay, TEB Harman Kart ile 5 ay, Vakıfbank Tarım Kart ile 4 ay boyunca faizsiz dönem avantajından yararlanarak temin edebiliyor.
Denizbank - 30.7.2020
Deniz Akvaryum ve BAU BlockchainIST Center'dan blockchain teknolojileri için iş birliği
DenizBank'ın inovasyon ofisi Deniz Akvaryum, Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde Türkiye'nin ilk üniversite blockchain merkezi olarak kurulan İstanbul Blokzincir Teknolojileri ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi (BlockchainIST Center) ile iş birliği gerçekleştirdi.
Denizbank - 29.7.2020
Denizbank'tan Süt Üreticileri Birliği üyelerine kredi
Balıkesir Karesi ve Altıeylül İlçeleri Süt Üreticileri Birliği ile Denizbank arasında düşük faizli ve uzun vadeli kredi protokolü imzalandı.
Denizbank - 28.7.2020
fastPay ile CarrefourSA'larda temassız ve sağlıklı ödeme dönemi
DenizBank'ın açıklamasına göre, bankanın yenilikçi dijital cüzdanı fastPay, Kovid-19 salgınıyla mücadele döneminde daha büyük önem kazanan temassız ödeme konusunda yeni bir adım daha atarak, Sabancı Holding ve CarrefourSA ile önemli bir iş birliği hayata geçirdi.
Denizbank - 26.7.2020
ABB'den su abonelerine güvenli ödeme uyarısı yapıldı
ASKİ'nin anlaşmalı bankalar ile sosyal medya hesaplarında belirtilen noktalar dışında herhangi bir ödeme yeri bulunmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Son günlerde, ASKİ'ye ait su faturalarının tahsil edildiğine dair art niyetli kişilerce açılmış sahte hesapların olduğu yönünde şikayetler almış bulunmaktayız. Bu nedenle tamamen sizleri dolandırmak üzere açılmış bu siteler üzerinden herhangi bir ödeme yapılmaması konusunda dikkatli olunması gerekmektedir. Kurum olarak söz konusu siteler ve kişiler hakkında gerekli mercilere başvurarak, yasal işlemleri başlatmış bulunmaktayız. Siz değerli abonelerimizin de mağdur olmaması için aşağıda belirttiğimiz ödeme noktaları dışında internet üzerinden ödeme yapmamanızı önemle rica ederiz." Anlaşmalı bankalar Başkentli abonelerin su faturası ödeme işlemlerinin yapabilecekleri anlaşmalı bankaların listesi şöyle: "Yapı Kredi Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, Fibabank, Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, ICBC Turkey Bank, Denizbank, Alternatif Bank, Finansbank, Şekerbank, Ziraat Bankası, T.
Denizbank - 23.7.2020
Deniz GYO, Le Chic Bodrum'da Kaya Hotels & Resorts ile anlaştı
DenizBank'ın açıklamasına göre, Deniz GYO'nun villa, rezidans ve otel bölümlerinden oluşan ve ilk karma projesi olan Le Chic Bodrum'un işletilmesi konusunda, Kaya Palazzo oteller zinciri ile mutabakat sağlandı.
Denizbank - 22.7.2020
Türkiye'deki EBRD yatırımları yılın ilk yarısında 1 milyar avroya yaklaştı
EBRD açıklamasında, bankanın mayıs ayında Denizbank için 175 milyon dolar tutarında, QNB Finansbank için ise 100 milyon avro tutarında bir finansman paketi sağladığı belirtildi.
Denizbank - 9.7.2020
Oyuncu Reha Özcan, "Senaryo Sohbetleri"ne konuk oldu
Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde hayata geçirilen "4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması" kapsamında YouTube'dan yayınlanan programı yönetmen Bora Talat Oyacı yönetti.
Denizbank - 7.7.2020
Havza'da küçük esnafa faizsiz kredi imkanı
DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt, bankaları tarafından küçük esnafa sağlanan faizsiz kredi imkanları hakkında bilgi verdi.
Denizbank - 7.7.2020
DenizBank'tan MTV ödemelerinde DenizKartım uygulamasına özel 6 taksit
DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini DenizBonus Bireysel ve Business Kredi Kartları ile "DenizKartım" uygulamasından gerçekleştirecek müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 6 taksit fırsatı sunuyor.
Denizbank - 3.7.2020
Son dakika haberleri! ALGOLAB, algoritmik işlemleri Türkiye'de ilk kez mobile taşıdı
Gelen son dakika haberine göre DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Türkiye'nin ilk çevrimiçi algoritmik işlem platformu ALGOLAB'ı yatırımcının cebine taşıdı.
Denizbank - 26.6.2020
Son dakika haber... Trabzon'da Nefes Kredisi miktarı 26,5 milyon liraya ulaştı
İstikrar Kalkanı Destek Paketi içindeki konuların süresinin dolduğunu anımsatan Hacısalihoğlu, şu değerlendirmede bulundu: "Madem ki pandemiyle mücadelemiz devam ediyor, istihdam yönünden 3 ay daha işçi çıkarmak yasaklandı, iş dünyası olarak beklentimiz bu desteklerin yıl sonuna kadar uzatılmasıdır. Nefes Kredisi'nde ilk limiti doldurduk. Bir miktar da Borsanın kredisinden limit almıştık. Bunun haricinde gelen 7 milyon lira daha Denizbank tarafından kullandırıldı ve limit doldu.
Denizbank - 25.6.2020
Demet Akbağ "Senaryo Sohbetleri"nin konuğu oldu
Etkinlik, DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank - 24.6.2020
Genç Dönüşüm Eğitim Programı tanıtıldı
Denizbank COO'su ve Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Duman da "Denizbank, Intertech ve Deniz Akademi olarak SQL eğitimi verip 20 çocuğumuzu iş sahibi yapmıştık.
Denizbank - 15.6.2020
Havza'da TSO üyelerine ek "nefes" kredisi
DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt, TOBB Nefes Kredisi Projesi'nde Havza'da Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine sağlanan 2 milyon 500 bin lira kaynağa ilaveten 1 milyon liralık ek kaynak sağlandığını açıkladı.
Denizbank - 14.6.2020
Yiğit Kirazcı, canlı yayında oyunculuğuna dair soruları yanıtladı Açıklaması
DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank - 11.6.2020
Begüm Birgören, "Senaryo Sohbetleri"ne konuk oldu
Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde hayata geçirilen "4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması" kapsamında YouTube'dan yayınlanan programı yönetmen Bora Talat Oyacı yönetti.
Denizbank - 11.6.2020
Bulanık'ta bazı caddelerde maske takma zorunluluğu getirildi
Devletinin tüm kurumlarıyla salgının yayılması ve vatandaşların hayatlarını tehdit etmesini engellemek için birçok tedbir alındığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun toplantısında 11 Haziran tarihi itibariyle geçerli olmak üzere çeşitli kararlar alınmıştır. İlçe Hıfzıssıha Kurulu tarafından belirlenen Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan Halk Bankasından başlayarak İlçe Jandarma Komutanlığı binasında son bulan yol boyunca, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasından başlayarak Demirciler sokakta, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasından başlayarak Aslanpaşa Caddesi'nde, ilçe girişindeki kemerden başlayarak Denizbank'ın bulunduğu yere kadar olan Sultan Alparslan Caddesi'nde, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü binasından başlayarak 66.
Denizbank - 9.6.2020
Son dakika haberleri! İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ'dan "normalleşme süreci" değerlendirmesi
Pandemi süreciyle üretim ve ihracatımız sekteye uğradı. Dış ülkeler ve bizim aldığımız kararlar sonucunda sınır kapıları kapanınca ihracat yapamaz hale geldik. Birçok firmamız üretimlerini durdurmuştu. Bu çok kısa bir zaman sürdü ama bu zaman sürecinde bizler, Hükümetimizle esnafımıza, sanayicimize, tüccarımıza birçok destek paketi hazırlar noktaya geldik. Bu sürecin çok ciddi bir şekilde iyi yönetildiğini düşünüyorum. Bütün kurum ve kişilerin görüşleri alınarak bir ekonomik paket ortaya kondu. Bu pakette bizim en çok önemsediğimiz, TOBB ile beraber gerçekleştirdiğimiz Nefes Kredisi'dir. Nefes Kredisi, Denizbank tarafından kullandırılan bir kredi ve bu kredinin kullandırılma süreci devam ediyor.
Denizbank - 9.6.2020
DenizBank, Business Bulut Santral Çözümü'nü seçti
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, "Vodafone Business Bulut Santral Çözümü ile DenizBank çalışanları kesintisiz ve güvenli bir şekilde müşterilerden gelen çağrıları mobil uygulama üzerinden nerede olurlarsa olsunlar karşılayabiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Denizbank Haberleri | Denizbank Haber - Haberler - Denizbank haberleri, son dakika denizbank haber ve gelişmeleri burada. Altının kilogramı 487 bin 250 liraya yükseldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 10:12:21. #1.14#
title