Denizbank

Denizcilik Bankası 1951'de Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıydı. 1992 yılında hükümet devlete ait belli başlı bankaları konsolide etmeye karar vermesiyle tüzel kişiliği sona ermiş, Emlak Bankası’la birleşmiştir. DenizBank A.Ş., Türkiye'de faaliyet gösteren özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Mayıs 2018'den beri merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Emirates NBD'nin iştirakidir.

DENİZBANK HABERLERİ

Denizbank 7.7.2020
Havza'da küçük esnafa faizsiz kredi imkanı
DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt, bankaları tarafından küçük esnafa sağlanan faizsiz kredi imkanları hakkında bilgi verdi.
Denizbank 7.7.2020
DenizBank'tan MTV ödemelerinde DenizKartım uygulamasına özel 6 taksit
DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini DenizBonus Bireysel ve Business Kredi Kartları ile "DenizKartım" uygulamasından gerçekleştirecek müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 6 taksit fırsatı sunuyor.
Denizbank 3.7.2020
Son dakika haberleri! ALGOLAB, algoritmik işlemleri Türkiye'de ilk kez mobile taşıdı
Gelen son dakika haberine göre DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Türkiye'nin ilk çevrimiçi algoritmik işlem platformu ALGOLAB'ı yatırımcının cebine taşıdı.
Denizbank 26.6.2020
Son dakika haber... Trabzon'da Nefes Kredisi miktarı 26,5 milyon liraya ulaştı
İstikrar Kalkanı Destek Paketi içindeki konuların süresinin dolduğunu anımsatan Hacısalihoğlu, şu değerlendirmede bulundu: "Madem ki pandemiyle mücadelemiz devam ediyor, istihdam yönünden 3 ay daha işçi çıkarmak yasaklandı, iş dünyası olarak beklentimiz bu desteklerin yıl sonuna kadar uzatılmasıdır. Nefes Kredisi'nde ilk limiti doldurduk. Bir miktar da Borsanın kredisinden limit almıştık. Bunun haricinde gelen 7 milyon lira daha Denizbank tarafından kullandırıldı ve limit doldu.
Denizbank 25.6.2020
Demet Akbağ "Senaryo Sohbetleri"nin konuğu oldu
Etkinlik, DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank 24.6.2020
Genç Dönüşüm Eğitim Programı tanıtıldı
Denizbank COO'su ve Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Duman da "Denizbank, Intertech ve Deniz Akademi olarak SQL eğitimi verip 20 çocuğumuzu iş sahibi yapmıştık.
Denizbank 17.6.2020
Hatayspor Kulübü için bağış kampanyası başlatıldı
Kampanyaya destek vermek isteyenlerin, Hatayspor Kulübü Derneğinin QNB Finansbank "TR31 0011 1000 0000 0083 0026 56", Denizbank "TR02 0013 4000 0168 5749 4000 04" IBAN nolu hesabına bağışta bulunabileceği bildirildi.
Denizbank 15.6.2020
Havza'da TSO üyelerine ek "nefes" kredisi
DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt, TOBB Nefes Kredisi Projesi'nde Havza'da Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine sağlanan 2 milyon 500 bin lira kaynağa ilaveten 1 milyon liralık ek kaynak sağlandığını açıkladı.
Denizbank 14.6.2020
Yiğit Kirazcı, canlı yayında oyunculuğuna dair soruları yanıtladı Açıklaması
DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank 11.6.2020
Begüm Birgören, "Senaryo Sohbetleri"ne konuk oldu
Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde hayata geçirilen "4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması" kapsamında YouTube'dan yayınlanan programı yönetmen Bora Talat Oyacı yönetti.
Denizbank 11.6.2020
Bulanık'ta bazı caddelerde maske takma zorunluluğu getirildi
Devletinin tüm kurumlarıyla salgının yayılması ve vatandaşların hayatlarını tehdit etmesini engellemek için birçok tedbir alındığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun toplantısında 11 Haziran tarihi itibariyle geçerli olmak üzere çeşitli kararlar alınmıştır. İlçe Hıfzıssıha Kurulu tarafından belirlenen Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan Halk Bankasından başlayarak İlçe Jandarma Komutanlığı binasında son bulan yol boyunca, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasından başlayarak Demirciler sokakta, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasından başlayarak Aslanpaşa Caddesi'nde, ilçe girişindeki kemerden başlayarak Denizbank'ın bulunduğu yere kadar olan Sultan Alparslan Caddesi'nde, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü binasından başlayarak 66.
Denizbank 9.6.2020
Son dakika haberleri! İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ'dan "normalleşme süreci" değerlendirmesi
Pandemi süreciyle üretim ve ihracatımız sekteye uğradı. Dış ülkeler ve bizim aldığımız kararlar sonucunda sınır kapıları kapanınca ihracat yapamaz hale geldik. Birçok firmamız üretimlerini durdurmuştu. Bu çok kısa bir zaman sürdü ama bu zaman sürecinde bizler, Hükümetimizle esnafımıza, sanayicimize, tüccarımıza birçok destek paketi hazırlar noktaya geldik. Bu sürecin çok ciddi bir şekilde iyi yönetildiğini düşünüyorum. Bütün kurum ve kişilerin görüşleri alınarak bir ekonomik paket ortaya kondu. Bu pakette bizim en çok önemsediğimiz, TOBB ile beraber gerçekleştirdiğimiz Nefes Kredisi'dir. Nefes Kredisi, Denizbank tarafından kullandırılan bir kredi ve bu kredinin kullandırılma süreci devam ediyor.
Denizbank 9.6.2020
DenizBank, Business Bulut Santral Çözümü'nü seçti
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, "Vodafone Business Bulut Santral Çözümü ile DenizBank çalışanları kesintisiz ve güvenli bir şekilde müşterilerden gelen çağrıları mobil uygulama üzerinden nerede olurlarsa olsunlar karşılayabiliyor.
Denizbank 8.6.2020
fastPay ile Migros ve Macrocenter alışverişinde temassız ödeme dönemi
DenizBank'ın yenilikçi dijital cüzdanı fastPay, Kovid-19 salgınıyla mücadele döneminde daha büyük önem kazanan temassız ödeme konusunda yeni bir adım daha atarak Migros ve Macrocenter ile iş birliğine gitti.
Denizbank 5.6.2020
Trabzon'da Nefes Kredisi miktarı 19,5 milyon liraya ulaştı
DenizBank Karadeniz Bölge Müdürü Seyfi Doğan Atakent, Trabzon'da 300 firmaya 19,5 milyon liralık Nefes Kredisi kullandırdıklarını bildirdi.
Denizbank 1.6.2020
Son dakika haberleri | Türkiye salgın döneminde sağladığı kaynaklarla güven tazeledi
Denizbank 175 milyon dolar, QNB Finansbank 136 milyon dolar, Garanti BBVA 104,6 milyon dolar, Yapı Kredi 100 milyon dolar ve Türk Eximbank 85 milyon dolar krediyi mayıs ayında Türkiye'ye getirme başarısını gösterdi.
Denizbank: Orhan Gencebay'dan bir ilkDenizbank 27.5.2020
Denizbank 27.5.2020
Oyuncular şarkıcılara konuk oldu
Bayram boyunca 3 gün süreyle YouTube Türkiye #evdekal ve Net D kanallarından P&G Türkiye ve Denizbank'ın sponsorluğunda canlı olarak yayınlanan POPSAV Online Müzik Festivali' tüm hızıyla devam ediyor.
Denizbank 19.5.2020
Kerem Bursin, canlı yayında sinemaseverlerin sorularını yanıtladı Açıklaması
DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank 18.5.2020
Oyuncu Sinem Ünsal, TÜRSAK Vakfı'nın "Senaryo Sohbetleri"ne konuk oldu
DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen "4.
Denizbank 18.5.2020
TTSO'dan iş dünyasına verilen destekler için teşekkür
Hacisalihoğlu, şunları kaydetti: "Koronavirüs salgınının ilk anından itibaren gerek sağlık gerekse ekonomik yönden tedbirlerin alınmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, iş dünyasının her sorununa eğilen ve anında çözüme kavuşturan Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak'a, pandemi döneminde halk sağlığı yönünden gerekli tedbirlerin alınmasını ve uygulanmasını sağlayan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, çıkarılan desteklerin ve alınan önlemlerin uygulanmasını gerçekleştiren hükümet üyelerimize, sorunlarımızla ilgilenen şehrimizin milletvekillerine, her zaman olduğu gibi iş dünyasının taleplerini anında üst mercilere ileten ve çözüme kavuşturulmasını sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında iş dünyasının yanında yer alan Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank'a, iş adamlarının aldığı kredilere garantör olan Kredi Garanti Fonuna, TOBB'un Nefes Kredisi'ni anında uygulamaya koyan Denizbank'a, verdikleri kredilerle bu zor günleri geçirmemizi sağlayan banka ve finans kuruluşlarına teşekkür ediyorum.
Denizbank 14.5.2020
Çiftçilere sıfır faizli altı ay vadeli akaryakıt
Shell & Turcas, çiftçilerin Denizbank Üretici Kart ile Mayıs ayında; İş Bankası İmece Kart ile Mayıs ve Haziran aylarında yapacakları akaryakıt harcamalarında sıfır faizle 6 ay vade imkanı sunuyor.
Denizbank 14.5.2020
DenizBank'tan tarımın gelişimi için çiftçilere tam destek
Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve yüzde 45'in üzerindeki pazar payı ile özel bankalar arasında ilk sırada yer alan DenizBank, üreticileri her alanda desteklemeye devam ederken, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutlamak üzere yenilikçi kampanyalar düzenliyor.
Denizbank 14.5.2020
Opet ve Denizbank'tan tarıma tam destek
OPET, Denizbank ile yapılan iş birliği kapsamında Üretici Kart sahiplerine tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları akaryakıt harcamalarını 6 ay vade ile faizsiz ödeme imkanı sağlıyor.
Denizbank 13.5.2020
SATSO, Nefes Kredisi'nde en başarılı ilk 4 oda arasına girdi
Son olarak TOBB ile Denizbank'ın 2021'de geri ödemenin başlayacağı yüzde 7,5 faizli Nefes Kredisi'ni başlattıklarını ve kamu bankalarının da buna katılmasını beklediklerini aktaran Hisarcıklıoğlu, şöyle devam etti: "Sakarya odalarımızın ve borsalarımızın vizyonla çalıştığını, üyelerimize hizmete devam ettiğini görmekten de ayrıca gurur duyuyorum.
Denizbank 9.5.2020
Kırşehir'de "Nefes Kredisi" toplantısı yapıldı
KTSO'dan yapılan yazılı açıklaya göre, Başkan Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) "Nefes Kredisi" anlaşması kapsamında yapılan değerlendirme toplantısında, Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve Denizbank Kırşehir Şubesi Müdürü Nazlı Canlı ile bir araya geldi.
Denizbank 8.5.2020
ATSO Başkanı Davut Çetin'den turizm sektörüne uyarı Açıklaması
Toplantıya katılan Denizbank ve Halkbank yetkilileri de üyeleri krediler hakkında bilgilendirdi.
Şu an buradasınız: Denizbank Haberleri | Denizbank Haber - Haberler - Denizbank haberleri, son dakika denizbank haber ve gelişmeleri burada. Havza'da küçük esnafa faizsiz kredi imkanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.7.2020 14:41:45. #1.15#
title