Bangkok Haberleri

Bangkok haber, Bangkok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bangkok - 25.10.2020
Son dakika: Tayland'da hükümet karşıtları, Başbakan Prayut'un istifası için protestoları sürdürdü
Yerel saatle 17.00'den itibaren başkent Bangkok'taki Ratchaprasong kavşağında toplanan binlerce protestocu, "Prayut Dışarı" sloganlarıyla Tayland Başbakanı'na istifa çağrılarını yineledi.
Bangkok - 24.10.2020
Tayland'da hükümet karşıtı protestocular, gösterilere yarın devam edecek
Bir grup protestocu, Prayut'a istifa etmesi için verdikleri sürenin dolması üzerine yarın başkent Bangkok'ta gösteri düzenleyeceklerini açıkladı.
Bangkok - 24.10.2020
Gambiya, Uluslararası Adalet Divanı'nda Myanmar'a karşı açtığı davaya yeni belgeler sundu
Merkezi Bangkok'ta bulunan insan hakları örgütü Fortify Rights'ın Başkanı Matthew Smith, teslim edilen belgelerin, Arakanlı Müslümanlara adalet sağlanması için bir başka adım olduğunu söyledi.
Bangkok - 24.10.2020
Tayland Başbakanı Prayut'dan, protestoculara farklılıkların "özel oturumda" çözülmesi çağrısı
Diğer yandan, dün akşam Bangkok Tutukevi önünde bir araya gelen protestocular, Başbakan Prayut'a istifa etmesi ve aktivistlerin serbest bırakılması için cumartesi yerel saatle 22.
Bangkok - 22.10.2020
Bangkok'ta acil durum ilanı kaldırıldı
Tayland'ın başkenti Bangkok'ta protestoları önlemek amacıyla ilan edilen acil durum kararını kaldırdı.
Bangkok - 22.10.2020
Son dakika: Tayland hükümeti protestolara karşı alınan OHAL kararını kaldırdı
Tayland Resmi Gazetesinde yayımlanan bildiride 14 Ekim'den bu yana başkent Bangkok'ta düzenlenen kitlesel protestolara karşı 15 Ekim'de alınan ve başkent Bangkok'ta 5'ten fazla kişinin toplanmasını yasaklayan OHAL kararının, yerel saatle 12.
Bangkok - 21.10.2020
THY'nin kasım ayı uçuş planı belli oldu
Bu kapsamda, söz konusu ayda bazı noktalara uçuşlarını artıracak THY, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat, Rusya'da Soçi, Cezayir, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Tayland'da Bangkok, Kolombiya'da Bogota, Suudi Arabistan'da Dammam, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Abu Dabi'ye sefer başlatmayı planlıyor.
Bangkok - 21.10.2020
Son dakika: Tayland Başbakanı Prayut, protestolara karşı aldığı OHAL tedbirlerini kaldıracak
Ulusa sesleniş konuşması yapan Başbakan Prayut, başkent Bangkok'ta muhalif grupların günlük protestolara başlaması üzerine 15 Ekim'de alınan ve Bangkok'ta 5'ten fazla kişinin bir araya gelmesini yasaklayan OHAL kararına ilişkin, "An itibarıyla olağanüstü hal tedbirlerini kaldırmak için hazırlıkları yapıyorum.
Bangkok - 21.10.2020
Turkish Cargo, dış hatta 6 noktayı uçuş ağına kattı
İSTANBUL( İHA) Turkish Cargo, uçuş ağını genişletti. Turkish Cargo, uçuş ağına yeni eklediği Londra, Bükreş, Bangkok, Singapur, Beyrut ve Lahor'u destinasyonları ile direkt kargo operasyonu düzenlediği destinasyon sayısını 95'e çıkardı.
Bangkok - 21.10.2020
Son dakika! Tayland'da protestocular olağanüstü halin kaldırılması için mahkemeye başvurdu
Tayland basınında yer alan haberlere göre, protestolara katılan bir grup üniversite öğrencisi, başkent Bangkok'taki Asliye Hukuk Mahkemesine gelerek hükümetin 15 Ekim'de aldığı ve Bangkok'ta 5'ten fazla kişinin toplanmasını yasaklayan olağanüstü hal kararının iptal edilmesi için dilekçe verdi.
Bangkok - 20.10.2020
Son dakika haber | Tayland parlamentosu, hükümet karşıtı protestolar için "özel oturum" düzenleyecek
Başkent Bangkok'taki hükümet karşıtı protestolar, toplu gösterileri yasaklayan olağanüstü hal kararına rağmen devam etti.
Bangkok - 19.10.2020
Son dakika haber | Tayland'da hükümet, protestocuları destekleyen internet sitelerinin kapatılması talimatını verdi
Başkent Bangkok'ta 19 Eylül'de 50 bin kişilik katılımla 2014'ten bu yana ülkedeki en kalabalık protestoyu gerçekleştiren muhalifler, en son 14 ve 15 Ekim'de büyük çaplı gösteriler düzenlemişti.
Bangkok - 19.10.2020
Son dakika haberleri... Tayland'da protestocular Bangkok sokaklarını ele geçirdi
Bir son dakika haberine göre Tayland'da hükümet ve monarşi karşıtı binlerce protestocu başkent Bangkok sokaklarını ele geçirdi.
Bangkok - 18.10.2020
Son dakika haberi | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar devam ediyor
Channel News Asia'daki habere göre, protestocular başkent Bangkok ve 12 kentte toplanarak hükümetin istifası için sloganlar attı, ordunun siyaset üzerindeki vesayeti ve monarşinin statüsüne ilişkin reform çağrılarını yineledi.
Bangkok - 17.10.2020
Son dakika haber | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar yasağa rağmen devam ediyor
Protestocular bugün de başkent Bangkok'un farklı bölgelerinde toplanarak hükümetin istifası için sloganlar attı, ordunun siyaset üzerindeki vesayeti ve monarşinin statüsüne ilişkin reform çağrılarını yineledi.
Bangkok - 16.10.2020
Son dakika haber! Tayland'da hükümet karşıtı protestolar sürüyor
Bangkok merkezindeki Ratchaprasong kavşağında akşam saatlerinde toplanan binlerce eylemci, hükümetin istifası için sloganlar attı ve geçen yıldan bu yana yapılan anayasal reform ve monarşi reformu çağrılarını yineledi.
Bangkok - 16.10.2020
Son dakika! Tayland'da protestocular toplanma yasağına meydan okudu
Son dakika haberleri... Tayland'ın başkenti Bangkok'ta başbakanın istifasının ve monarşi reformunun talep edildiği hükümet karşıtı gösteriler yasağa rağmen bugün de devam etti.
Bangkok - 15.10.2020
Son dakika: Tayland'da polis, hükümet binası dışında toplanan göstericileri dağıttı
Polisin müdahalesi, Prayut'un başkent Bangkok'ta 5'ten fazla kişinin toplanmasını yasaklayan olağanüstü durum ilan etmesinin ardından geldi.
Bangkok - 14.10.2020
Tayland'da binlerce hükümet karşıtı gösterici sokağa indi
Tayland'da hükümet karşıtı binlerce gösterici başkent Bangkok'ta gösteri düzenliyor.
Bangkok - 13.10.2020
Son dakika: Tayland'da gösteri öncesi kamp kurmak isteyen protestocular gözaltına alındı
Son dakika haber: Tayland'da, başkent Bangkok'ta düzenlenmesi planlanan bir gösteri öncesinde Kral Maha Vajiralongkorn'un aracının geçmesi beklenen güzergahtaki miting alanında kamp kurmak isteyen bazı siyasi eylemciler gözaltına alındı.
Bangkok - 11.10.2020
Tayland'da hemzemin geçitte tren otobüse çarptı: 17 ölü, 30 yaralı
Başkent Bangkok'a yaklaşık 80 kilometre uzaklıktaki Chacheongsao bölgesinde, hemzemin geçitte tren 65 yolcusu bulunan tur otobüsüne çarptı.
Bangkok - 26.9.2020
Tayland'da otobüsle kamyon çarpıştı: 7 ölü, 40 yaralı
Bangkok Post'ta yer alan habere göre, turistleri taşıyan otobüs, Nakhon Ratchasima kenti yakınlarında kamyonla çarpıştı.
Bangkok - 20.9.2020
Tayland'daki protesto gösterileri
Başkent Bangkok'ta Kraliyet Sarayı önündeki Sanam Luang alanında, dün on binlerce kişinin katılımıyla başlayan demokrasi yanlısı protestolar sabah saatlerinde Kraliyet Bulvarı'ndaki yürüyüşle devam etti.
Bangkok - 19.9.2020
Tayland'da binlerce kişi monarşi ve orduyu protesto için toplandı
Tayland'da binlerce demokrasi yanlısı protestocu, başkent Bangkok'ta Kraliyet Sarayı önündeki Sanam Luang alanında toplandı.
Bangkok - 18.9.2020
Tayland'da ulusal parka atılan çöpler, "sahiplerine" geri gönderilecek
Tayland'ın başkenti Bangkok yakınlarındaki Khao Yai Ulusal Parkı, ziyaretçilerinin çevreye attığı çöpleri adreslerine göndereceğini duyurdu.
Bangkok - 9.9.2020
53. ASEAN Dışişleri Bakanları Sanal Toplantısı başladı
Güneydoğu Asya Uluslar Birliği ASEAN, 1967'de Tayland'ın başkenti Bangkok'ta, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur ve Tayland arasında Bangkok Deklarasyonu'nun imzalanmasıyla kuruldu.
Bangkok - 8.9.2020
Myanmarlı askerler, Arakanlı Müslümanlara "soykırım" yaptıklarını itiraf etti
"Biraz adalet, kimseye adalet sağlanamamasından iyidir" Merkezi Bangkok'ta bulunan insan hakları örgütü Fortify Rights'ın Başkanı Matthew Smith, bunun Arakanlı Müslümanlar ve adalet için çabalayan Myanmar halkı için muazzam bir an olduğunu söyledi.
Bangkok - 7.9.2020
Son dakika haberleri... Tayland'daki protestoların öncülerinden gözaltındaki iki aktivist serbest bırakıldı
Bangkok'ta bir mahkemeden yapılan açıklamada, başkent Bangkok'ta temmuzda düzenlenen protesto nedeniyle gözaltına alınan avukat Arnon Nampha ve sosyal hizmet görevlisi Panupong Jadnok'un, haklarındaki soruşturmada yeterli ilerleme sağlandığı için artık gözaltında tutulmalarına gerek olmadığı belirtildi.
Bangkok - 7.9.2020
Tayland'daki sınır hastanesinde görevli doktor ekipman bağışı istedi
Bangkok Post gazetesinde yer alan habere göre, Tayland'ın Myanmar sınırında bulunan Tak vilayetindeki devlete ait Mae Sot Hastanesinde görevli Doktor Nattagarn Chuenchom, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kovid-19 salgınında kullanılan maske, test, dezenfektan gibi tıbbi ekipmana ihtiyaç duyduklarını belirtti.
Bangkok - 7.9.2020
Asya-Pasifik ülkelerinde Kovid-19 salgınına dair gelişmeler
Söz konusu kişinin Bangkok'ta karantinada tutulduğu kaydedilen açıklamada, herhangi bir belirti göstermediği aktarıldı.
Bangkok - 7.9.2020
Dünyanın en kalabalık şehirleri belli oldu
Ajans Press'in, macrotrends verilerinden elde ettiği bilgilere göre, 2020 yılında dünyanın en kalabalık şehirleri belli oldu. Tokyo'nun (Japonya) 37 milyon 393 bin kişi ile ilk sıraya yerleştiği saptanırken, ikinci sırada 30 milyon 291 bin nüfus ile Delhi (Hindistan), üçüncü sıraya da 27 milyon 58 bin ile Şangay'ın (Çin) yerleştiği kaydedildi. İlk üçü takip eden diğer şehirler ise, Sao Paulo 22 milyon 43 bin, Mexico City 21 milyon 782 bin, Dakka 21 milyon 6 bin, Kahire 20 milyon 901 bin, Pekin 20 milyon 463 bin, Mumbai 20 milyon 411, Osaka 19 milyon 165 bin olarak sıralamada yer aldı. İstanbul ise bu listenin on dördüncü sırasında yer alırken, nüfusunun 15 milyon 190 bin olduğu saptandı. İstanbul bu yoğunluğu ile Moskova, Los Angeles, Paris ve Bangkok gibi birçok şehirden fazla nüfusa sahip olduğu ortaya çıktı.
Bangkok - 4.9.2020
Son dakika haberleri! Tayland'da kefaletle serbest bırakılan aktivistler yeniden gözaltına alındı
Başkent Bangkok'da temmuzda düzenlenen protesto nedeniyle gözaltına alınan ve kefaletle serbest bırakılan avukat Arnon Nampha ve sosyal hizmet görevlisi Panupong Jadnok, kararın ardından yeniden gözaltına alındı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bangkok Haber, Bangkok Son Dakika Haberleri - Haberler - Bangkok haber sayfamızda Bangkok haberleri okuyabilir, Bangkok son dakika haberleri ve güncel Bangkok gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika: Tayland'da hükümet karşıtları, Başbakan Prayut'un istifa
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 11:04:44. #1.15#
title