Yargıtay Başkanı Haberleri

Yargıtay Başkanı haber, Yargıtay Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yargıtay Başkanı - 02.09.2021
"Temyiz Mahkemelerinde Mükemmeliyet" sempozyumu düzenlendi
Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, "Yargı görevinin hakkıyla yerine getirilebilmesi için en ileri adalet standartları geliştirilmeli ve uygulanmalıdır.
Yargıtay Başkanı - 02.09.2021
HDP'li Kerestecioğlu: "Adli yıl açmayı, bina kurdelesi kesip yargıyı da hepten betonlaştırmak olarak anlıyorlar"
Yargıtay Yeni Hizmet Binası ve 2021-2022 Adli Yıl Açılış Töreni'nde yapılan bazı konuşmaları hatırlatan Kerestecioğlu, "Yargıtay Başkanı'nın konuşmasına baktığımızda o da 190 bin metrekarelik arsa üzerine 422 bin metrekarelik kapalı alana sahip binaların inşa edildiğini bildirdi.
Yargıtay Başkanı - 02.09.2021
1 Eylül 2021 Haberleri
1 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Yargıtay Başkanı - 01.09.2021
Erdoğan: 2022'nin ilk aylarında Anayasa hazırlığımızı milletimizin takdirine sunacağız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay'ın yeni binası ile 2021- 2022 adli yılı açılış törenine katıldı. Törene Erdoğan'ın yanı sıra, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Bakanlar, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, milletvekilleri ve yargı üyeleri katıldı.
Yargıtay Başkanı - 01.09.2021
Yargıtay Başkanı Akarca, Yargıtay Yeni Hizmet Binası ile 2021-2022 Adli Yıl Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, "Yeni bir anayasa hazırlanması, iktidar ve muhalefet partilerinin gündemine yeniden girmiştir.
Yargıtay Başkanı - 01.09.2021
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yargıtay Yeni Hizmet Binası ile 2021-2022 Adli Yıl Açılış Töreni'nde konuştu: (3)
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın yaptığı duanın ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile binanın açılış kurdelesini kesti.
Yargıtay Başkanı - 01.09.2021
Yargıtay Başkanı Akarca: "Yeni bir anayasa hazırlanması, iktidar ve muhalefet partilerinin gündemine yeniden girmiştir.
Yargıtay Başkanı Akarca: "Yeni bir anayasa hazırlanması, iktidar ve muhalefet partilerinin gündemine yeniden girmiştir.
Yargıtay Başkanı - 31.08.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 1 Eylül 2021
GÜNCEL 1- Yeni adli yıl başlıyor Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca başkanlığındaki heyet, yeni adli yıl açılışı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret edecek.
Yargıtay Başkanı - 31.08.2021
Yeni adli yıl başlıyor
Yargıtayın yeni hizmet binasının açılışı yapılacak Yargıtay Başkanlığınca yeni adli yıl dolayısıyla yarın 2021-2022 adli yıl açılış töreni düzenlenecek. Yargıtay Başkanlığının yapımı tamamlanan yeni hizmet binasının açılışının da yapılacağı törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. Törende, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu birer konuşma yapacak.
Yargıtay Başkanı - 27.08.2021
Yargıtay'ın yeni binasını tanıtıldı
Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Türkiye'de bir sosyal medya yasasının çıkması konusunda toplumda mutabakat olduğunu, kendisinin de aynı kanaatti taşıdığını söyledi.
Yargıtay Başkanı - 23.08.2021
Basın Açıklaması
Buna karşın; söz konusu haberlerde Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'nın Yargıtay üyeleri, Yargıtay Cumhuriyet savcıları ve Yargıtay tetkik hakimlerinin cep telefonlarına bir mesaj göndererek adli yıl açılış törenine katılımın zorunlu olduğunu belirttiği ifade edilmiştir.
Yargıtay Başkanı - 15.07.2021
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'teki 15 Temmuz anma töreninde konuştu Açıklaması
Törene şehit yakınları ve gaziler ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Genel Başkanvekilleri Binali Yıldırım ile Numan Kurtulmuş, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Metin Yener, TBMM Başkanvekilleri Celal Adan, Süreyya Sadi Bilgiç ile Nimetullah Erdoğmuş, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve milletvekilleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yargıtay Başkanı Haberleri | Yargıtay Başkanı Haber - Haberler - Yargıtay Başkanı haberleri, son dakika yargıtay başkanı haber ve gelişmeleri burada. Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Türk Anayasa Mahkemesinin Temel Haklar Alanındak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 22:10:14. #1.16#

title