VELİ AĞBABA HABERLERİ

Veli Ağbaba haber, Veli Ağbaba son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veli Ağbaba

Veli Ağbaba

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 3.4.1968 -

Veli Ağbaba Kimdir ?

1968 yılında Malatya'nın Yazıhan ilçesine bağlı Karaca köyünde dünyaya geldi. İlkokul üçe kadar Karaca İlkokulu'nda, dört ve beşinci sınıfı da Malatya Namık Kemal İlkokulunda okudu. Sümer Ortaokulu'ndan sonra Turan Emeksiz Lisesi'ne başlayan Veli Ağbaba, bu lisenin son mezunlarındandır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Veli Ağbaba 5.8.2020
CHP Malatya Milletvekili Ağbaba Darende'de
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Darende ilçesinde parti temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Veli Ağbaba 29.7.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Veli Ağbaba 27.7.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Veli Ağbaba 27.7.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
Yine MYK üyelerinden Veli Ağbaba 791, Gamze Akkuş İlgezdi 729, Orhan Sarıbal 675, Muharrem Erkek 642, Gülizar Biçer Karaca 606 ve Seyit Torun 673 oy alarak PM'ye girmeye yetecek oya ulaştı.
Veli Ağbaba 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Malatya milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık ve Hakan Kahtalı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr.
Veli Ağbaba 14.7.2020
CHP'li Ağbaba'dan "İşsizlik Sigortası Fonu" değerlendirmesi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Ücretsiz izne çıkartılan tüm işçilere işsizlik fonundan aylık asgari ücret düzeyinde ücret ödenmelidir.
Veli Ağbaba 12.7.2020
CHP'li Ağbaba'dan "memur maaşı" değerlendirmesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "AB ülkelerinde çalışan en düşük ücret alan bir memurun ücreti, ülkemizde çalışan ve en düşük maaş alan bir memurun ücretinin 4,7 katıdır.
Veli Ağbaba 10.7.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'dan işsizlik rakamı değerlendirmesi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "TÜİK acaba hangi ülkenin işsizlik ve istihdam oranlarını hesaplıyor merak ediyoruz ve açıklama bekliyoruz.
Veli Ağbaba 2.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Burada grup adına açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, olayda hayatını kaybedenleri andı.
Veli Ağbaba 2.7.2020
Sivas olaylarının 27. yılı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Bizim için Sivas katliamı neyse Başbağlar katliamı da odur.
Veli Ağbaba 1.7.2020
CHP'li Ağbaba, hakkında hazırlanan fezlekeyi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanıp TBMM'ye gönderilen fezlekeye ilişkin, "Bu fezleke, hukukun ayaklar altına alınmasının, saray hukukuna döndüğünün kanıtıdır.
Veli Ağbaba 28.6.2020
CHP'li Ağbaba'dan mevsimlik tarım işçileri açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Mevsimlik tarım işçileri için kapsamlı bir yasal düzenleme yapılması ve insanlık onuruna uygun, güvenli çalışma koşullarına sahip olabilmelerinin sağlanması gerekmektedir.
Veli Ağbaba 25.6.2020
CHP'den "Aile Destekleri Sigortası" önerisi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Tamamlayıcı Emeklilik Sistemi (TES) modeline karşı Aile Destekleri Sigortası (ADS) modelinin getirilmesi önerisinde bulundu.
Veli Ağbaba 21.6.2020
CHP'li Ağbaba: "Pandemi sürecinde 4 milyon 848 bin kişi gelir kaybına uğradı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Bakanlık verilerine göre pandemi sürecinde en az 4 milyon 848 bin kişi gelir kaybına uğradı.
Veli Ağbaba: TBMM'de FETÖ tartışmasıVeli Ağbaba 11.6.2020
Veli Ağbaba 11.6.2020
TBMM'de FETÖ tartışması
TBMM'de 'FETÖ' tartışması yaşandı. CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba, Deniz Baykal'ın Genel Başkanlığı sırasında çıkan kasetin yönetmeninin FETÖ, kameramanının FETÖ olduğunu söyledi.
Veli Ağbaba 11.6.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
Görüşmelerden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, teklifin görüşmeleri sırasında yaptığı konuşmada, AK Parti'li milletvekillerini işaret ederek, "Kimin ne zaman demokrasi kahramanı olacağını bilemiyoruz.
Veli Ağbaba 10.6.2020
Son dakika haberi | TBMM Genel Kurulu
Son dakika gelişmesine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Türkiye demokrasisinin bir saldırıyla karşı karşıya olduğunu savunarak, "Yapılması gereken şey, dünyada örnekleri var, Anayasa'ya sahip çıkacaksınız, hukuka, yargıya emir vermeyeceksiniz ancak bu şekilde ekonomik krizden çıkabiliriz.
Veli Ağbaba 10.6.2020
CHP'li Ağbaba: "Gerçek işsiz sayısı 14 milyona dayanmıştır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Türkiye'de gerçek işsiz sayısının 14 milyona dayandığını savunarak "Binlerce iş yeri kapanmış milyonlarca kişi işsiz kalmışken TÜİK'in adeta şaka yaparmışçasına yayımladığı verilerin gerçeklik ile ilgisi yoktur.
Veli Ağbaba 7.6.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "İşten çıkarma yasağı 3 ay daha uzatılmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağının bitiş tarihi itibarıyla 3 ay daha uzatılması gerekmektedir.
Veli Ağbaba 2.6.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Darende'de
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya'nın Darende ilçesinde parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.
Veli Ağbaba 23.5.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ramazan Bayramı'nın gençlerin işsizlik, çocukların gelecek kaygısı yaşamadığı, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgının son bulduğu günler getirmesini dileyerek vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Veli Ağbaba 21.5.2020
Kılıçdaroğlu, apartman görevlileriyle video konferansla görüştü Açıklaması
Konut-İş Sendikası Genel Başkanı Alican Kayhan ile Ankara, Bursa, İstanbul, Sivas, Uşak, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Erzurum ve Rize'den apartman görevlilerinin katıldığı toplantıda Kılıçdaroğlu'na, genel başkan yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Veli Ağbaba eşlik etti.
Veli Ağbaba 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise 19 Mayıs'ın kurtuluşa ve kuruluşa atılan ilk adımın tarihi olan ve Türkiye'nin mihenk taşlarından biri olduğunu aktararak, "Memleketimizin kurtuluşu için mücadele eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, cephede savaşan askerlerimizi, cepheye mermi taşıyanları, yokluk içinde son varlığını milli mücadeleye bağışlayanları, vatanı için canını ortaya koyanları bir kez daha saygıyla ve minnetle anıyorum.
Veli Ağbaba 12.5.2020
CHP'li Veli Ağbaba, Soma'daki maden faciasında hayatını kaybedenleri andı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Manisa'nın Soma ilçesinde, 13 Mayıs 2014'te gerçekleşen maden kazasında hayatını kaybeden 301 işçiyi andı.
Veli Ağbaba 11.5.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan "işsizlik oranı" açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türkiye'de son bir yılda iş gücüne katılım 1 milyon 102 bin ve istihdamda ise 602 bin kişilik bir azalma gerçekleşmiştir.
Veli Ağbaba 7.5.2020
CHP'li Ağbaba, T3 Vakfı için attığı tweette "suçlamada bulunmadığını" iddia etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, T3 Vakfı için attığı tweette suçlamada bulunmadığını iddia etti.
Veli Ağbaba 7.5.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'dan, Selçuk Bayraktar'a destek Açıklaması
Cora, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın, Bayraktar'ı asılsız iddialarla eleştirdiğini savunarak, "Bir vatan evladı destan yazıyor.
Veli Ağbaba 4.5.2020
Selçuk Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'nın iddialarına cevap verdi Açıklaması
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın T3 Vakfı hakkındaki iddialarının asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Veli Ağbaba 4.5.2020
CHP'li Ağbaba'dan nisan ayı enflasyon oranlarıyla ilgili değerlendirme Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türkiye açıklanan son enflasyon verilerine göre Avrupa ülkeleri arasında en yüksek enflasyon oranına sahip ülke durumundadır.
Veli Ağbaba 1.5.2020
Kılıçdaroğlu, 1 Mayıs nedeniyle işçilerle video konferans yöntemiyle görüştü Açıklaması
Görüşmede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır da eşlik etti.
Veli Ağbaba 1.5.2020
Kılıçdaroğlu 1 Mayıs dolayısıyla çalışanlarla buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aralarında sağlık çalışanı, apartman görevlisi, kurye, maden işçisi ve gazetecinin de bulunduğu, farklı sektörlerde çalışan 12 işçi ile "1 Mayıs" buluşması gerçekleştirdi. Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen görüşmede CHP lideri Kılıçdaroğlu, işçilerin bayramını kutlayarak sorunlarını dinledi. Toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır eşlik etti.
Veli Ağbaba 25.4.2020
24 Nisan 2020 Haberleri
24 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Şu an buradasınız: Veli Ağbaba Haberleri | Veli Ağbaba Kimdir - Haberler - Veli Ağbaba haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veli Ağbaba kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Malatya Milletvekili Ağbaba Darende'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 18:35:40. #1.15#
title