TÜRK HAVA KUVVETLERİ HABERLERİ

Türk Hava Kuvvetleri Haberleri

Türk Hava Kuvvetleri haber, Türk Hava Kuvvetleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Hava Kuvvetleri - 7.10.2020
Ukrayna: "Türkiye'ye S-125 teslim ettik"
S-125D-2D, menzil açısından Türk Hava Kuvvetleri envanterinde bulunan MIM-23B HAWK Hava Savunma Füze Sistemi ile benzer bir göstermektedir.
Türk Hava Kuvvetleri - 13.9.2020
Yerli ve yabancı akrobasi pilotları Eskişehir'de gösteri uçuşu yaptı
Gösterisinde Türk Hava Kuvvetlerinin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini, kullanımı için gereken yüksek seviyedeki bilgi ve beceriyi izleyicilere sunan SOLOTÜRK unutulmaz anlar yaşattı.
Türk Hava Kuvvetleri - 27.8.2020
Son dakika haber! Enerjide dışa bağımlılık güvenlik ve dış politika meselesidir
Konuyla alakalı başka bir örnek, 2015 yılında Türkiye ve Rusya arasında yaşanan uçak krizi sırasında yaşandı. 24 Kasım 2015 tarihinde Rusya Hava Kuvvetleri'ne ait Suhoy (Sukhoi) Su-24 tipi uçağın sınır ihlali gerçekleştirmesinden dolayı Türk Hava Kuvvetleri tarafından düşürülmesinin ardından gerginleşen Rusya-Türkiye ilişkilerinde, tartışmalar asimetrik bağımlılık üzerinden sürmüştü.
Türk Hava Kuvvetleri - 16.8.2020
MSB: "NATO'ya ait E-3A AWACS uçağına, Hava Kuvvetlerimize ait KC-135R tanker uçağı tarafından...
MSB: "NATO'ya ait E-3A AWACS uçağına, Hava Kuvvetlerimize ait KC-135R tanker uçağı tarafından Romanya üzerinde, 60.000 libre yakıt ikmali yapıldı" ANKARA - Milli Savunma Bakanlığı NATO güvence tedbirleri kapsamında, NATO'ya ait E-3A AWACS uçağına Türk Hava Kuvvetleri tarafından yakıt ikmali yapıldığını bildirdi.
Türk Hava Kuvvetleri - 13.8.2020
Türk ve Yunan fırkateynlerinin Akdeniz'de bekleyişi sürüyor
Türkiye'nin Akdeniz'de NAVTEX ilan etmesinin ardından Oruç Reis Gemisi, sismik araştırmalar yapmak üzere Kıbrıs Adası'nın güneybatısına hareket etti. Ardından bölgeye yakın olan Yunanistan'ın Meis Adası önlerine bir Yunan fırkateyni geldi. Bunun üzerine iki gün önce bölgeye Türk savaş gemileri geldi. 10 Ağustos Salı günü de Türk Hava Kuvvetleri'ne ait üç Atak helikopteri, Kaş ilçesi üzerinde devriye yaptı.
Türk Hava Kuvvetleri - 9.8.2020
Eskişehir'de gökyüzü renklenecek
Türk Hava Kuvvetlerinin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini, kullanımı için gereken yüksek seviyedeki bilgi ve beceriyi izleyiciye gösteri şeklinde sunan SOLOTÜRK de izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Hava Kuvvetleri Haberleri | Türk Hava Kuvvetleri Haber - Haberler - Türk Hava Kuvvetleri haberleri, son dakika türk hava kuvvetleri haber ve gelişmeleri burada. 'Türk Yıldızları'ndan Mardin semalarında ay yıldızlı gösteri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 00:02:39. #1.15#
title