TARKAN HABERLERİ

Tarkan haber, Tarkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tarkan

Tarkan

Doğum Yeri Almanya
Doğum Tarihi 17.10.1972 - ...

Tarkan Kimdir ?

Tarkan Tevetoğlu (d. 17 Ekim 1972), Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Tarkan Tevetoğlu, 17 Ekim 1972'de Neşe ve Ali Tevetoğlu çiftinin çocuğu olarak Batı Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Alzey kasabasında dünyaya geldi. Neşe Tevetoğlu, Tarkan adlı çizgi roman karakterinden etkilenerek oğluna bu adı verdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tarkan - 28.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 19
16 yaşındaki İklim'in öldüğü kaza, kameralara yansıdı(2) TOPRAĞA VERİLDİ MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, meydana gelen kazada hayatını kaybeden 16 yaşındaki İklim İzci gözyaşları arasında toprağa verildi. Halil İbrahim Hiper Anadolu İmam  Hatip Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi olan İklim İzci için, Bitez Mahallesi Gülümser Rüştü Kaynak camiinde  ikindi namazına mütakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze töreninde  baba Tarkan İzci (46) ayakta güçlükle durabildi.
Tarkan - 24.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ-12
AKSOY DAHİL 11 KİŞİYE TUTUKLAMA Hakkında 'zimmet', 'görevi kötüye kullanma', 'resmi evrakta sahtecilik ve dolandırıcılık' suçları bulunan Serdar Aksoy'un, suçlamaları reddettiği ve "Yaptığım her şey hukuka uygundur" dediği öğrenildi. Aksoy, yanında bavulla birlikte adliyeye gelmiş ve basın mensuplarına yanıt vermemişti. Serdar Aksoy, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı. Aksoy ile tutuklananlar arasında, Başkan Yardımcısı Mehmet Cin, Mali İşler Daire Başkanı Mustafa İlhan, Satın Alma Müdürü Teoman Tuna, Muhasebe Müdürü Nagehan Karaca, Fen İşleri Müdürü Gazi Koşum, Şantiye Şefi Kenan Yaşatürk, Mustafa Çama, Gökhan Uzun, Tarkan Fikret Çalık ve Gamze Yıldız'ın da bulunduğu bildirildi.
Tarkan - 18.11.2020
Ford, e-spor'a desteğini sürdürüyor
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Ford'un katkıları ile gerçekleşen "19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı"nın ardından, 1 Kasım'da Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye'nin pilotları ile pist ve e-spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya geliyor. Yarışta Castrol Ford Team Türkiye'nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan, e-spor oyuncuları Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadele edecekler.
Tarkan - 16.11.2020
Adnan Oktar organize suç örgütü davası ertelendi
Sanık Tarkan Yavaş'ın, 6 kişiye karşı "birden fazla kişiyle birlikte ve silah tehdidiyle cinsel saldırı", "birden fazla kişiyle birlikte cebir ve tehditle çocuğun cinsel istismarı", "gerçeğe aykırı bildirimde bulunma" ve "resmi belgenin düzenlenmesinde yalan beyan" suçlarından 239 yıla kadar hapsi istenen mütalaada, haklarında "örgüt üyeliği" veya "örgüte üye olmamakla birlikte yardım" suçlarından iddianame düzenlenen 222 sanıktan bazılarının beraati, bazılarının ise benzer suçlardan cezalandırılmaları istenmişti.
Tarkan - 13.11.2020
ADNAN OKTAR'A 1365 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ
TARKAN YAVAŞ'IN 239 YILA KADAR HAPSİ  İSTENDİ Sanık Tarkan Yavaş'ın "Birden fazla kişiyle birlikte ve silahla  cinsel saldırıö, "Birden fazla kişiyle birlikte cebir ve tehdit ile  çocuğun cinsel istismarıö, "Resmi belgenin düzenlenmesinde yalan beyanö ve "Gerçeğe aykırı bildirimde bulunmaö suçlarından 239 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.
Tarkan - 9.11.2020
İzmir Büyükşehir Belediyesi orta hasarlı evler için de kira yardımı toplayacak
Açıklamada, pop sanatçısı Tarkan'ın belediyenin kampanyasına destek amacıyla sosyal medya hesaplarından paylaştığı "Gelin hep birlikte İzmir'in yaralarını sarmaya, tek yürek olmaya devam edelim.
Tarkan - 7.11.2020
Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Bursa'daki kulüplerle toplantı düzenledi
Federasyondan yapılan açıklamaya göre toplantıya, yönetim kurulu üyeleri Tarkan Soyak, Serkan Taş ile Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği Başkanı Yahya Usta, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdurrahman Dağlar, Bursa Kayak İl Temsilcisi Güven Karadağ, kulüp yöneticileri ve antrenörler katıldı.
Tarkan - 7.11.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Recep Tayyip ErdoğanHakemler: Serkan Tokat, Yusuf Bozdoğan, Ata YıldırımKasımpaşa: Ramazan Köse, Hadergjonaj, Sadiku, Tarkan Serbest, Haddadi, Yusuf Erdoğan, Aytaç Kara, Tirpan, Hajradinovic, Hodzic, KoitaFraport TAV Antalyaspor: Boffin, Bünyamin Balcı, Veysel Sarı, Naldo, Kudriashov,...
Tarkan - 6.11.2020
Süper Lig'de yarın oynanacak maçların muhtemel 11'leri
SÜPER LİG'DE YARIN OYNANACAK MAÇLARIN MUHTEMEL 11'LERİKASIMPAŞARamazan Köse- Hadergjonaj, Tarkan Serbest, Sadiku, Haddadi, Tırpan, Aytaç Kara, Yusuf Erdoğan, Hajradinovic, Varga, KoitaSAKAT: Gohou, Jeanvier*, Brecka*CEZALI: YokFRAPORT-TAV ANTALYASPORBoffin- Mert Yılmaz, Veysel Sarı,...
Tarkan - 4.11.2020
Türkiye Kayak Federasyonu, yeni sezon toplantısını Ankara'da yaptı
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, yeni sezon hazırlıklarının görüşüldüğü toplantıya, TKF Başkanı Ali Oto, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Yıldırım, Tarkan Soyak ve Zafer Dumlu ile Genel Sekreter Tevfik Odabaşı, Merkez Hakem Komitesi Başkanı Ali Koçak ve Alp Disiplini Milli Takım Antrenörü Hannes Erich Brenner katıldı.
Tarkan - 2.11.2020
LÖSEV il temsilcisinden Ereğli Belediyesi'ne ziyaret
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Adik, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyaret etti.
Tarkan - 30.10.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Medical Park Hakemler: Tugay Kaan Mumanoğlu, İsmail Şencan, Mustafa Savranlar Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Serkan Asan, Edgar, Vitor Hugo, Marlon, Kamil Ahmet Çörekçi (Dk. 75 Abdulkadir Parmak), Flavio (Dk. 61 Djaniny), Baker, Abdülkadir Ömür (Dk. 89 Diabate), Nwakaeme, Afobe Kasımpaşa: Ramazan Köse, Hadergjonaj, Sadiku, Tarkan Serbest, Haddadi, Aytaç Kara, Tirpan (Dk.
Tarkan - 30.10.2020
Kasımpaşa: 3-4
STAT: Medical Park HAKEMLER: Tugay Kaan Numanoğlu, İsmail Şencan, Mustafa Savranlar TRABZONSPOR: Uğurcan - Serkan, Edgar, Hugo, Marlon - Kamil Ahmet(Dk.75 Abdulkadir Parmak), Flavio(Dk.61 Djaniny), Baker - Abdülkadir Ömür(Dk.89 Diabate), Nwakaeme - Afobe KASIMPAŞA: Ramazan - Hadergjonaj, Sadiku, Tarkan, Haddadi - Aytaç, Tirpan(Dk.
Tarkan - 30.10.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Medical ParkHakemler: Tugay Kaan Mumanoğlu, İsmail Şencan, Mustafa SavranlarTrabzonspor: Uğurcan Çakır, Serkan Asan, Edgar, Vitor Hugo, Marlon, Kamil Ahmet Çörekçi, Flavio, Baker, Abdülkadir Ömür, Nwakaeme, AfobeKasımpaşa: Ramazan Köse, Hadergjonaj, Sadiku, Tarkan Serbest, Haddadi,...
Tarkan - 29.10.2020
Süper Lig'de yarın oynanacak maçların muhtemel 11'leri
Lichaj, Zukanovic, Roco, Balkovec, Biglia, Ndiaye, Salibur, Darri, Ndao, Sobiech SAKAT: Jorquera, Vato*, Sabo*CEZALI: Jimmy DurmazBB ERZURUMSPORFarnolle - Murat Uçar, Mina, Hasan, Leo, Donald, İbrahim, Sissoko, Emrah, Hamroun, Ricardo GomesSAKAT: Oltan, Kaan, Ömer,...
Tarkan - 23.10.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Recep Tayyip ErdoğanHakemler: Burak Şeker, Samet Çavuş, Furkan ÜrünKasımpaşa: Ramazan Köse, Hadergjonaj, Sadiku, Tarkan Serbest, Hadadi, Yusuf Erdoğan, Tirpan, Aytaç Kara, Hajradinovic, Hodzic, KoitaGöztepe: İrfan Can Eğribayat, Gassama, Atınç Nukan, Mihojevic, Berkan Emir, Guilherme,...
Tarkan - 23.10.2020
Ford Türkiye ile e-spor heyecanı devam ediyor
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Ford'un katkıları ile gerçekleşen "19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı"nın ardından, 1 Kasım'da Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye'nin pilotları ile pist ve e-spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya gelecek. Yarışta Castrol Ford Team Türkiye'nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan; e-spor oyuncuları Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadele edecek.
Tarkan - 22.10.2020
Süper Lig'de yarın oynanacak maçın muhtemel 11'leri
Hadergjonaj, Tarkan Serbest, Jeanvier, Haddadi, Aytaç Kara, Tirpan, Yusuf Erdoğan, Hajradinovic, Alan Carius, KoitaSAKAT: GohouCEZALI: YokGÖZTEPEİrfancan - Murat, Atınç, Mihojevic, Berkan, Soner, Nwobodo, Guilherme, Halil, Tripic, Ideye SAKAT: Napoleoni, Alpaslan, Yalçın CEZALI: Yok.
Tarkan - 22.10.2020
Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ilçe ziyaretlerini sürdürüyor
Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga ve Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy'u ziyaret eden Vali Şıldak, daha sonra Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, Edremit Ticaret Borsası Başkanı Tarkan Denizer, Edremit Kunduracılar Tabaklar ve Saraçlar Odası Başkanı Alaattin Akçeşme ile makamlarında bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tarkan Haberleri | Tarkan Kimdir - Haberler - Tarkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tarkan kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ- 19.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 19:40:21. #1.14#
title