SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI HABERLERİ

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Haberleri

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı haber, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - Dün
Merzifon SYDV 834 haneye ramazan yardımında bulundu
Merzifon Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi 834 haneye 178 bin 800 lira ramazan yardımı yapıldı.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 06.05.2021
Beypazarı'nda ihtiyaç sahiplerinin yardımları evlerine ulaştırılıyor
Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Alaettin Biçen, gazetecilere, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde de çalışmalarını hassasiyetle sürdürdüklerini söyledi.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 05.05.2021
Ulaş'ta ihtiyaç sahibi 180 aileye gıda paketi dağıtıldı
Sivas'ın Ulaş ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ilçede ihtiyaç sahibi 180 aileye gıda paketi dağıtıldı.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
Manisa Valiliği, destek almadığı iddiasıyla çay kazanını atan esnafa 5 bin 100 lira ödendiğini açıkladı
Kısıtlamalardan mağdur olduğunu öne süren Saruhanlı ilçesinde kıraathane işleten Ufuk Üçkan'a çeşitli tarihlerde destekleme ödemeleri yapıldığının kaydedildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Bu süreçte Ufuk Üçkan'a Saruhanlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 19 Nisan 2020 tarihinde bin lira, 15 Aralık 2020 tarihinde 600 lira olmak üzere toplamda bin 600 lira, Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından 'Gelir Kaybı Desteği' adı altında 3 ay boyunca biner lira olmak üzere toplam 3 bin lira ve Saruhanlı Belediye Başkanlığınca 500 lira nakdi yardım yapılmıştır.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
Son dakika! Çay kazanını fırlatan esnafla ilgili Valilikten açıklama
Yaşanan pandemi sürecinde zor günler yaşadığını belirterek işletmecisi olduğu kahvehanenin çay kazanını sokağa fırlatıp tepki gösteren ve bu görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaşan esnaf Ufuk Üçkan hakkında Manisa Valiliği yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Bazı basın-yayın organlarında 'Esnaf, Çay Kazanını Fırlatarak İsyan Etti' başlıklı haberler yer almıştır. Tüm dünya olduğu gibi ülkemizde de Covid-19 salgınıyla mücadele edilmekte, virüsün yayılım hızını engelleyerek vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun değerlendirmeleri sonucu çeşitli tedbir ve kısıtlamalar uygulanmaktadır. Salgınla mücadele sürecinde, vefat ve vaka sayılarını düşürebilmek için bazı esnaflarımızın iş yerlerinin faaliyetlerine geçici olarak ara verilmiş, bazılarının ise faaliyetlerine belirli kısıtlamalar çerçevesinde devam etmesine izin verilmiştir. Haberlere konu olan ilimiz Saruhanlı ilçesinde faaliyet gösteren kıraathane esnafımız Ufuk Üçkan'a bu süreçte Saruhanlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 19.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
Ulaş Kaymakamlığı ihtiyaç sahibi 62 aileye günlük sıcak yemek dağıtıyor
Kaymakam Cengiz Nayman AA muhabirine, Sivas Valisi Salih Ayhan'ın geçen yıl başlattığı "700 Fikir 700 Proje" kapsamında, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından projelendirilen "Sevgi bir lokmada, gönüllere dokunabilmektir" projesini ramazan ayında faaliyete geçirdiklerini söyledi.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ülkenin ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak, Genel Başkan Abdurrahman Kaan'ın da talimatlarıyla dağıttıkları yardım kolileri ve diğer yardımları, yerel üretici ve esnaflardan aldıklarını belirten Doğan, "Ayrıca bu yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olan başta Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım'a, sayın kaymakamlarımıza, değerli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlerimize, Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz'a ve vefa gruplarına teşekkür ediyorum.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
"Fatma anne" rekora koşuyor
5 kaymakam ve bağışçılara teşekkür etti Gerçekleştirdikleri faaliyetlerin arasında; engellilere tekerlekli sandalye, evlenecek olan genç çiftlerin ev eşyalarına destek olabilmek, bebeklere ve yatalak hastalara bez, modern hasta yatakları gibi yardımların da bulunduğunu aktaran Fatma Cavlı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz bu çalışmalarımızı Ayvalık Kaymakamlığı bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile koordineli olarak gerçekleştiriyoruz.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 04.05.2021
Sarıkamış'ta kimsesiz vatandaşlara yardım yapıldı
Kaymakam Recep Koşal'ın girişimleriyle Sarıkamış Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), ilçe merkezi ve köylerde tespit edilen 18 yaş altı 254 vatandaşa yatak takımı nevresim, çekyat, baza gibi malzemeler, SYDV Müdürü Harun Yılmaz tarafından teslim edildi.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 03.05.2021
Nusaybin'de ihtiyaç sahibi ailelere 1100 lira yardım yapılacak
Toplantıda yardımların, Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü personeli tarafından belirlenen vatandaşların evlerine ulaştırılması ve PTT ile gerekli koordinasyonun sağlanması kararı alındı.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 01.05.2021
Kırıkkale Valiliğinden yardım çeki açıklaması
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla yapılan ayni yardımların ihtiyaç sahiplerine evlerinde, nakdi olarak ve banka üzerinden yapıldığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ramazan ayı münasebetiyle salgın tedbirleri kapsamında açık alanda vatandaşlarımız için oluşturulan ön kabul noktasında, bir yanlış anlaşılma ve duyum nedeniyle kısa süreli yoğunluk oluşmuş ve istenmeyen görüntüler ortaya çıkmıştır.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 30.04.2021
Cizre polisinin Ramazan yardımları devam ediyor
Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli polis memurları Cudi Mahallesi ve Dicle Mahallesinde ikamet eden ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 150 aileye Ramazan kolisi dağıttı.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 28.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Ziyarette Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şahin, Ladik Belediyesi Sıfır Atık Müdürü İsmail Kubilay ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Seyit Ahmet Tablacı da bulundu.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 28.04.2021
Kırklareli Valiliği uyardı: Yardım bahanesiyle para toplayan dolandırıcılara dikkat
Son günlerde korona virüsü ve sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen dolandırıcılar, kendilerini Kırklareli Valisi, vali yardımcısı veya kamu kurum yöneticisi olarak tanıtarak ya da çeşitli hayır ve yardım bahaneleri ile valilik izni ile olduğunu beyan edip makbuz karşılığı iş adamlarından ve vatandaşlardan engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye alınacağı, solunum cihazı alınacağı gerekçesi ile para topluyor. Kırklareli Valiliği, dolandırıcılara karşı vatandaşlara uyarıda bulundu. Valilikten yapılan açıklamada, "Kırklareli Valiliğinin veya herhangi bir kamu kurumunun iş adamlarından ya da vatandaşlarımızdan herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir faaliyeti kesinlikle söz konusu değildir. İhtiyaç sahibi, engelli veya diğer başvuru sahibi tüm vatandaşlarımıza yapılan yardımlar, Kırklareli Vefa Sosyal Destek Grubu, Kırklareli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzce valiliğimiz koordinesinde gerçekleştirilmektedir.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 27.04.2021
Kars'ta başarılı 39 öğrenci bisikletle ödüllendirildi
Sarıkamış Kaymakamı Recep Koşal'ın girişimleriyle Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından alınan bisikletler, Sarıkamış Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle öğrencilere teslim edildi.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 26.04.2021
Kastamonu'da vefat eden Kıbrıs gazisi Ali Demiryapan son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Demiryapan'ın yakınlarının yanı sıra Araç Kaymakamı Cengizhan Ankara, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya, Araç Garnizon Komutanı Onur Eryıldırım, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, İlçe Jandarma Komutanı Ali Parmaksız, İlçe Müftüsü Numan Dülger, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüsnü Yazgan, Kastamonu Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Savaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu katıldı.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 23.04.2021
Son dakika haber | Şırnak'ta polis, ihtiyaç sahibi 150 aileye gıda yardımı yaptı
İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Cudi, Ali Bey ve Konak mahallerindeki ihtiyaç sahibi aileleri belirledi.
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - 23.04.2021
SYDV bin 413 aileye devletin şefkat elini uzattı
Afyonkarahisar'da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığı ile Ramazan ayında bin 413 aileye 635 bin 850 TL tutarında nakdi yardım yapıldığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Haberleri | Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Haber - Habe - Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı haberleri, son dakika sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı haber ve gelişmeleri burada. Merzifon SYDV 834 haneye ramazan yardımında bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 10:43:17. #1.16#

title