Saros Körfezi Haberleri

Saros Körfezi haber, Saros Körfezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saros Körfezi - 06.08.2021
Gaziosmanpaşa'dan Keşan Belediyesi'ne destek
Helvacıoğlu'ndan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'ya canlı yayında teşekkür Programa canlı bağlantı ile katılan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, "Keşan ziyaretimizde ve sonrasında sizin Keşan'a verdiğiniz büyük hizmetleri ve heyecan duyduğunuz faaliyetleri biz de karınca kararınca verdiğimiz desteğin yanında ne yapabiliriz düşüncesiyle bir katkı sunalım istedik." dedi. Usta: "Kuşkusuz yükünüzün ağır olduğunu gördük." İstanbul'dan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerini ifade eden Usta, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Gaziosmanpaşa ilçesinden ve İstanbul genelinden Saros Körfezi'nde ağırladığınız bir çok vatandaşımız var.
Saros Körfezi - 17.07.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
Bu arada CHP'nin, "Saros Körfezi'nde yapımı devam eden FSRU Limanı'nın olası etkilerinin ve körfezin karşılaştığı diğer risklerin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi" konusunda verdiği araştırma önergesinin bugün görüşülmesi önerisi de müzakerelerin ardından kabul edilmedi.
Saros Körfezi - 28.06.2021
Yavru köpeğin yüzüne batan olta iğnesi çıkarıldı
EDİRNE'nin Saros Körfezi'ne kıyısı bulunan Enez ilçe sahili limanında yavru köpeğin yüzüne batan olta iğnesi, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince çıkartıldı.
Saros Körfezi - 28.06.2021
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, doğal gaz yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi Açıklaması
Dönmez, böylece Türkiye'nin kaynak ve güzergah çeşitliliğini artırdıklarını ifade ederek, şöyle konuştu: "Sadece boru gazıyla besleme değil, boru gazına alternatif bir kaynak çeşitliliğini de sağlamış olduk. Özellikle yaz aylarında LNG fiyatları boru gazı fiyatlarından avantajlı oluyor. Bu anlamda fiyat avantajlarını, maliyet avantajlarını da kullanma imkanına kavuşmuş olduk. Ülkemizin dört bir tarafına doğal gazı herhangi bir teknik sorun yaşanmaksızın ulaştırabilmek için kaynak giriş noktalarının da ülkenin etrafında konuşlanmasının bize büyük faydası var. Ertuğrul Gazi FSRU stratejik bir nokta. Özellikle güney illerimizdeki yoğun tüketimin olduğu günlerde basınç düşümünü engellemek, sistem dengesini ayakta tutabilmek açısından son derece önemli. Bu kış 280 milyon metreküp günlük tüketimleri bulduk. Geçmişte 200 milyon metreküpün üstüne çıktığı zaman sistemde bazı sıkıntılar yaşanıyordu ama hiç kimseye bir şey hissettirmedik ve herkes rahat bir şekilde doğal gazı kullandı." Ertuğrul Gazi ihtiyaç duyulan bölgedeki terminale gidecek Dönmez, şu anda Saros Körfezi'nde projesi devam eden bir FSRU terminali olduğunu da işaret ederek, "Enerjinin yoğun tüketildiği alanlardan birisi Marmara'nın kuzeyi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Saros Körfezi Haberleri | Saros Körfezi Haber - Haberler - Saros Körfezi haberleri, son dakika saros körfezi haber ve gelişmeleri burada. ÇANAKKALE - Palamut bolluğu balıkçıların yüzünü güldürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 20:13:54. #1.15#

title