Posof Haberleri

Posof haber, Posof son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Posof - 08.11.2021
Piyade Uzman Çavuş Onur Işık
İlçemiz sakinlerinden Van 'da görev yapan 22 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Onur Işık kansere yenik düştü. Uzman Çavuş IŞIK, Posof ilçesinde toprağa verildi.
Posof - 07.11.2021
Uzman Çavuş kansere yenik düştü
Posoflu Piyade Uzman Çavuş Onur Işık, yakalandığı hastalığa yenik düştü.
Posof - 07.10.2021
Edirne'de üreticilere TANAP istasyonu çevresinde "anız yakılmaması" uyarısı
Anız yakmanın toprağa ve doğaya da zararı olduğu vurgulanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İlçemiz genelinde ve özellikle de TANAP istasyonu çevresindeki olası anız yangınları, uluslararası düzeyde zarar oluşmasına sebebiyet verebileceğinden, ağır cezai yaptırımlar gerektirecektir. Çiftçilerimizin geçim kaynakları olan topraklarına kendi elleri ile zarar vermemek ve kanunlar önünde suçlu duruma düşmemek için 'anızları yakmamaları' gereklidir. İlçemiz genelinde ve özellikle TANAP istasyonu çevresinde anız yakılmaması ve anızdan kaynaklı duman oluşumuna sebebiyet verilmemesi için tüm üreticilerimize önemle duyurulur." TANAP 20 kentten geçerek Edirne'den Avrupa'ya bağlanıyor TANAP'ın Türkiye-Gürcistan sınırında Ardahan'ın Posof ilçesi Türkgözü köyünde başlayan yolculuğu, Kars, Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Sivas, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ ve Edirne olmak üzere 20 il ve 67 ilçeden geçerek Türkiye-Yunanistan sınırında sona eriyor.
Posof - 23.09.2021
Ardahan'da 6 bin 322 kök kenevir imha edildi
Posof İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri, narkotik köpeği Ateş'in de desteği ile Doğrular köyü bölesinde boş arazide kendiliğinden Hint keneviri bitkileri yetiştiğini belirledi.
Posof - 06.09.2021
Ardahan'da bir tarlada kendiliğinden yetişen 670 kök Hint keneviri imha edildi
Posof İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, Kars Caddesi yakınındaki bir tarlada kendiliğinden Hint keneviri bitkileri yetiştiğini belirledi.
Posof - 22.04.2021
Jandarma ekiplerinden Ardahan'da izolasyondaki çocuğa doğum günü sürprizi
Posof İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, karantina ve izolasyonda bulunan Balgöze köyündeki tedbirlerin denetimlerini sürdürüyor.
Posof - 14.04.2021
Ardahan'da bir köyde Kovid-19 karantinası başlatıldı
Ardahan'ın Posof ilçesine bağlı bir köyde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulaması başlatıldı.
Posof - 30.03.2021
Son dakika haberi... Ardahan'da Kovid-19 tedbirlerini ihlal eden 10 kişiye para cezası
Posof İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, Kovid-19 tedbirlerine uyulmayıp eğlence ortamı oluşturulan bazı adreslerde denetim yaptı.
Posof - 23.03.2021
Çığ düştü, demir direkler yerle bir oldu
Ardahan'ın Posof ilçesine bağlı Balgöze ve Derindere köyleri arasında, etkili olan kar yağışı nedeniyle çığ düştü.
title