Osmangazi Köprüsü Haberleri

Osmangazi Köprüsü haber, Osmangazi Köprüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osmangazi Köprüsü - 05.04.2021
Yalova'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, yaptıkları çalışma kapsamında Osmangazi Köprüsü üzerinde durdurdukları bir otomobilde arama yaptı.
Osmangazi Köprüsü - 02.04.2021
Son dakika haberi | Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Bölgemizde lojistik süper güç haline geldik
Ulaşım ve Lojistik Master Planı ve 2023 Stratejik Planı doğrultusunda inşa ettikleri ulaştırma ağları ile Türkiye'nin, bölgede lojistik bir süper güç haline geldiğini ifade eden Bakan Karaismailoğlu, "Bölgemizde ve ülke sathında, iş dünyamıza ve insanımıza hareket kabiliyeti sağladık. Hem ulaştırmada hem de haberleşmede tüm süreçlerde dijitalleşme atağı başlatarak, her anlamda dünyayla senkronize hale geldik. Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı gibi dev projeleri hayata geçirerek Bursa'mızı da içine alan Marmara Ringini oluşturduk.
Osmangazi Köprüsü - 02.04.2021
Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu, Bursa Şehir Hastanesi metro hattının temelini attı
Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı gibi dev projeleri hayata geçirerek Bursa'yı da içine alan Marmara Ringini oluşturduklarını belirten Karaismailoğlu, "1915 Çanakkale Köprüsü'nü de 18 Mart 2022 de açarak, bölgemizi yükselen Avrasya ve Afrika coğrafyasının ticari kavşak noktası haline getirmiş olacağız.
Osmangazi Köprüsü - 20.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Demir yollarını yeniden devlet politikası haline getirdik"
Bakan Karaismailoğlu, bölünmüş yol uzunluğunu 6 bin kilometrelerden 28 bin 200 kilometrenin üzerine çıkardıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Sadece 6 il birbirine bölünmüş yolla bağlı iken, 77 ili birbirine bölünmüş yolla bağladık. Türkiye'yi hızlı tren ile tanıştırdık. 26 olan havalimanı sayısını 56'ya yükselttik. İstanbul Havalimanı ile ülkemizi küresel havacılığın merkez üslerinden biri yaptık. THY'miz dünyanın en değerli markalarından biri haline geldi. Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Hattı'nı inşa ederek Londra'dan Pekin'e uzanan Demir İpek Yolunun hayata geçmesini sağladık. İhracat trenlerimiz birbiri ardına Çin'e Rusya'ya seyahat ediyor. Asrın projesi Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, İstanbul-İzmir, Ankara Niğde ve Kuzey Marmara otoyolları gibi nice dev prestij ulaşım projesini bitirdik ve halkımızın hizmetine verdik.
Osmangazi Köprüsü - 19.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, AK Parti Mersin İl Başkanlığı ziyaretinde konuştu Açıklaması
Karaismailoğlu, Bakanlık olarak Türkiye'yi dünyanın lojistik koridorlarında söz sahibi yapan ve ülke içinde ulaşımı çağın ötesine taşıyan daha pek çok projelerinin olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı, 2022'de açılışını planladığımız 1915 Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul gibi projelerimiz de yaptığımız ve yapacağımız büyük işlere örnektir.
Osmangazi Köprüsü - 04.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 14. Liderler Zirvesi'ne canlı bağlantıyla katıldı Açıklaması
Asya'yı Avrupa'ya bağlayan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Marmaray ve Avrasya tünellerini hizmete aldıklarını, Osmangazi Köprüsü ile Marmara Denizi'ni kuzey-güney doğrultusunda ulaşıma açtıklarını anlatan Erdoğan, inşaatı süren Edirne-Kars Yüksek Hızlı Tren Projesi ve Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu projeleri ile Çanakkale Boğazı üzerine inşa ettikleri 1915 Çanakkale Köprüsü'nün bu bağlantıyı pekiştireceğini söyledi.
Osmangazi Köprüsü - 26.02.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Filyos Limanı'nda incelemelerde bulundu: (2)
"Türkiye'yi Avrupa'nın 6, dünyanın 8. Yüksek Hızlı Tren işletmecisi yaptık" Türkiye'yi Avrupa'nın 6, dünyanın 8. Yüksek Hızlı Tren işletmecisi yaptıklarını dile getiren Karaismailoğlu, şöyle devam etti: "26 havalimanı sayısını 56'ya yükselttik. Marmaray, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli, İstanbul Havalimanı, Ankara-Niğde, İstanbul-İzmir ve Kuzey Marmara Otoyolları, Yüksek Hızlı Tren hattı projelerini tamamladık ve yapımı devam eden 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara Otoyolu, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Hattı, Aydın-Denizli Otoyolu gibi dev yatırımlarımız da hedeflerimizde ne kadar ciddi olduğumuzun en güzel örnekleri.
Osmangazi Köprüsü - 17.02.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör örgütünü kınayamayanlar bize insanlıktan bahsedemez
'KARŞI ÇIKANLAR SİZ DEĞİL MİYDİNİZ?' Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun son dönemde 'AK Parti'nin hangi hayırlı hizmetine taş koyduk?' diye sorduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti: "Bak hatırlatayım sana. Biz kamuda başörtüsüne serbestlik getirdiğimizde, engellemek için Danıştay'a koşan siz değil miydiniz? Hatta üniversitelerde başörtüsü yasağı kalkmasın diye AYM'ye başvuran bizzat sen değil miydin? Meslek liseleri ve imam hatiplere yönelik katsayı zulmüne sahip çıkanlar siz değil miydiniz? Daha bir yıl öncesine kadar şehir hastanelerini kötüleyenler siz değil miydiniz? Avrasya Tüneli'ne, asrın projesi Marmaray'a, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, Osmangazi Köprüsü'ne karşı çıkanlar siz değil miydiniz? Ankara'da kendisinin de hep kullandığı Malazgirt Bulvarı'na karşı çıkanlar siz değil miydiniz? Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne olmadık iftiralar atanlar siz değil miydiniz Bay Kemal, yattın kalktın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile uğraştın.
Osmangazi Köprüsü - 17.02.2021
Erdoğan, AK Parti Ankara 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu'nun hafızasını tazelemesi için bazı sorular yönelten Erdoğan, şunları kaydetti: "Biz kamuda başörtüsüne serbestlik getirdiğimizde engellemek için Danıştay'a koşan siz değil miydiniz? Hatta üniversitelerde başörtüsü yasağı kalkmasın diye Anayasa Mahkemesine başvuran bizzat sen değil miydin? Meslek liseleri ve imam hatiplere yönelik katsayı zulmüne sahip çıkanlar siz değil miydiniz? Daha bir yıl öncesine kadar şehir hastanelerimizi kötüleyenler siz değil miydiniz? Avrasya Tüneli'ne, asrın projesi Marmaray'a, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü'ne karşı çıkanlar siz değil miydiniz? Ankara'da kendisinin de her gün kullandığı Malazgirt Bulvarı'na karşı çıkarlar siz değil miydiniz? Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne olmadık iftiraları atanlar siz değil miydiniz Bay Kemal? Yattın kalktın, yattın kalktın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile uğraştın.
Osmangazi Köprüsü - 11.02.2021
Osmangazi Köprüsü'nde durdurulan kamyonette 1 milyon 300 bin makaron ele geçirildi
Osmangazi Köprüsü'nde yapılan uygulamada durdurulan kamyonette yapılan aramada 1 milyon 300 bin dolu makaron ele geçirildi.
Osmangazi Köprüsü - 22.01.2021
Osmangazi Köprüsü gişelerinde durdurulan minibüste uyuşturucu ele geçirildi
Yalova'da Osmangazi Köprüsü gişelerinde durdurulan minibüste 14 kilo 146 gram uyuşturucu ele geçirildi.
Osmangazi Köprüsü - 21.01.2021
Şehit Polis Müdürü Gaffari Güneş'in ismi Malatya ile Sivas'ı bağlayan köprüyle yaşatılacak
Türkiye'de Osmangazi Köprüsü'nden sonra ikinci aynı sistemle yapılan köprü olma özelliğine de sahip 517,5 metre uzunluğunda ve 16 metre genişliğindeki Tohma Köprüsü ile birlikte ulaşımda standartların artması, güvenli ve konforlu seyahat imkanının tesis edilmesi amaçlanıyor.
Osmangazi Köprüsü - 09.01.2021
Kocaeli'de cipin bagajında 8 kilo 900 gram esrar ele geçirildi
Bu kapsamda Osmangazi Köprüsü girişinde bir cipi durduran ekipler, narkotik köpeği "Alfa" ile arama yaptı.
Osmangazi Köprüsü - 26.12.2020
150 metre sürüklenen otomobil hurdaya döndü: 1 ölü
Kaza, saat 11.00 sıralarında Kırıkkale-Samsun D-200 karayolu üzerindeki Osmangazi Köprüsü'nde meydana geldi.
Osmangazi Köprüsü - 23.12.2020
ÇOMÜ heyetinden Gelibolu Belediyesine ziyaret
Köprü tamamlandığında sadece Gelibolu ve Lapseki'de yaşayanların değil, diğer yakın olan il ve ilçelerin de bundan yararlanacağını vurgulayan Kanten, şunları kaydetti: "1915 Çanakkale Köprü projesi 324 kilometrelik Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu'nun kilit parçasını oluşturuyor. Türkiye'nin Avrupa'nın en büyük kara yolu ulaştırma filosuna sahip olması ve Türk lojistik sektörünün gelişimi gözönüne alındığında; Çanakkale 1915 Köprü Projesi'nin taşıdığı stratejik önem ve katkılar şu şekilde özetlenebilir: Çanakkale 1915 Köprü Projesi Türkiye'nin ulaştırma ve lojistik alanında yakın geçmişte gerçekleştirmiş olduğu; Marmaray, Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, hızlı tren hatları, lojistik üsler, Uluslararası İstanbul Havalimanı, otoyollar, yeni ipek yolu gibi stratejik yatırım zincirlerinin önemli bir halkasını oluşturmaktadır.
Osmangazi Köprüsü - 19.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizleri hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz"
"ÜLKEDE HIZLI ULAŞIM OLMUYORSA KALKINMA DA REFAH DA OLMAZ" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Projede şimdiye kadar hizmete verilen yolların toplam uzunluğu 389 kilometreyi buldu. 2016 yılında Odayeri-Paşaköy'le başlayan kısımlarının açılışlarıyla son bir bölüm daha kaldı. Son kısmı da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tamamlamış olacağız. Yıllık ekonomimize katkısı 2 milyar lira. Araç trafiğinde çok büyük rahatlama sağlayacaktır. Bağlantı yolları sayesinde her istikamet için hızlı ve konforlu ulaşım alternatiflerini sunuyoruz. Kınalı, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir yolları ile otoyol ağlarını tamamlıyoruz. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, 1915 Çanakkale Köprüsü gibi abide eserleri unutmamamız gerekiyor.
Osmangazi Köprüsü - 19.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te özel bir hastanede meydana gelen patlamada yaşamlarını yitirenlerin yakınları için başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu'nun İzmit-Akyazı arasındaki kısmının hayırlı olmasını dilerken, tören alanında bulunan Bakan Karaismailoğlu, valiler, milletvekilleri ve belediye başkanları hep birlikte kurdeleyi kesti.  'DÜNYANIN EN BÜYÜK PROJELERİNE İMZA ATIYORUZ' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yaptığı konuşmada, "Kuzey Marmara Otoyolu'nun 6. ve son kesimi olan TEM İzmit-1 kavşağı ile TEM-Akyazı arasındaki kısmını tamamlayarak otoyolumuzun tamamını hizmete açtığımız bu önemli günde teşriflerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum. 18 yıl önce, AK Parti iktidarı ile başlayan ulaştırma ve altyapı hamlemiz güçlenerek devam ediyor. Ülkemizi dünyanın en büyük ekonomileri arasında hak ettiği konuma taşımak için, dünyanın en büyük projelerine imza atıyoruz. Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, İstanbul İzmir Otoyolu, İstanbul Havalimanı, Bakü Tiflis Kars Demiryolu, Ordu Giresun Havalimanı ve Yüksek Hızlı Tren hatları gibi büyük projeleri başarıyla bitirdik ve hizmete verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osmangazi Köprüsü Haberleri | Osmangazi Köprüsü Haber - Haberler - Osmangazi Köprüsü haberleri, son dakika osmangazi köprüsü haber ve gelişmeleri burada. İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 02:52:54. #1.14#

title