MÜZİK FESTİVALİ HABERLERİ

Müzik Festivali Haberleri

Müzik Festivali haber, Müzik Festivali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müzik Festivali - 21.10.2020
Şeb-i Arus törenleri Kovid-19 nedeniyle 4 gün ile sınırlandırıldı
Dünya genelinde etkisini gösteren Kovid-19 salgını nedeniyle seyahatlerin kısıtlandığını, kapalı mekanlarda gerçekleştirilen toplantı ve törenlerin az sayıda katılımcı ile gerçekleştirildiğini hatırlatan Yarar, şunları kaydetti: "Bu sebepten dolayı 17. Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali 22-30 Eylül'de dijital platformlarda gerçekleştirilmiştir.
Müzik Festivali - 19.10.2020
17. Uluslararası Mistik Müzik Festivali'ni 802 binden fazla kişi izledi
Hazreti Mevlana'nın doğum yıldönümü dolayısıyla düzenlenen ve ilk defa dijital ortamda yapılan 17. Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali'ni 9 gün boyunca 802 binden fazla kişinin izlediği bildirildi.
Müzik Festivali - 6.10.2020
Edirne'de tarihi İtalyan Kilisesi festivale ev sahipliği yapacak
Trakya Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (TRAKSEV) tarafından, 2. Uluslararası Balkan Müzik Festivali 9-12 Ekim tarihlerinde Edirne'de düzenlenecek.
Müzik Festivali - 5.10.2020
"BİFO Özel: 'Recomposed' Vivaldi - Dört Mevsim" konseri müzikseverlerle buluştu
"Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) Özel: 'Recomposed' Vivaldi - Dört Mevsim" konseri, "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında çevrim içi olarak müzikseverlerle buluştu.
Müzik Festivali - 3.10.2020
48. İstanbul Müzik Festivali "Hafta Sonu Klasikleri" konseri
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivali kapsamında "Hafta Sonu Klasikleri - II" "Canto In Flow" konseri gerçekleştirildi.
Müzik Festivali - 2.10.2020
"BİFO Özel: Baroktan Klasiğe" konseri müzikseverlerle buluştu
"Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) Özel: Baroktan Klasiğe" konseri, "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında çevrim içi olarak müzikseverlerle buluştu.
Müzik Festivali - 30.9.2020
17. Konya Uluslararası Mistik Müzik Festivali sona erdi
Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 813. doğum yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "17. Konya Uluslararası Mistik Müzik Festivali" son gece "doğum günü özel konseri" ile sona erdi.
Müzik Festivali - 30.9.2020
BİFO & Vikingur Olafsson konseri müzikseverlerle buluştu
Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) & Vikingur Olafsson konseri "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında çevrim içi olarak yayınlandı.
Müzik Festivali - 29.9.2020
"Yarının Kadın Yıldızları", 48. İstanbul Müzik Festivali'nde konser verdi
İstanbul Müzik Festivali kapsamında 2 yıl önce hayata geçirilen "Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu" kapsamında genç sanatçılar, "48. İstanbul Müzik Festivali"nde müzikseverlerle bir araya geldi.
Müzik Festivali - 28.9.2020
Bilkent Senfoni Orkestrası ile Gökhan Aybulus müzikseverlerle buluştu
Bilkent Senfoni Orkestrası ve piyanist Gökhan Aybulus, "Beethoven'ın Aydınlık Dünyası" teması etrafında şekillenen "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında konser verdi.
Müzik Festivali - 26.9.2020
Anna Tifu, 48. İstanbul Müzik Festivali'nde müzikseverlerle bir araya geldi
İtalyan keman virtüözü Anna Tifu, şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki Tekfen Filarmoni Orkestrası'yla "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında müzikseverlerle bir araya geldi.
Müzik Festivali - 25.9.2020
"Kheops Ensemble", 48. İstanbul Müzik Festivali'nde müzikseverlerle bir araya geldi
Belçika'nın en iyi müzisyenleri olarak gösterilen Marie Hallynck, Ronald Van Spaendonck ve Muhiddin Dürrüoğlu'nun 2006'da kurduğu Kheops Ensemble topluluğu, "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında konser verdi.
Müzik Festivali - 24.9.2020
Wiener Akademie "Beethoven Gala" konseri verdi
Dönem çalgılarıyla, Barok'tan romantik döneme uzanan ve sadece başyapıtları değil, saklı müzik hazinelerini de içeren bir repertuvar seslendiren Wiener Akademie orkestrası, "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında müzikseverlerle bir araya geldi.
Müzik Festivali - 23.9.2020
Üç Tenor ve Üç Soprano grupları çok sesliliği yeni sezonda da sahnelere taşıyacak
Bodrum Müzik Festivali, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Side Festivali, Bellapais İlkbahar Müzik Festivali, ODTÜ Kültür ve Sanat Festivali, Çanakkale Korolar Festivali gibi etkinliklerde konser veren Üç Tenor Grubu geniş kitlelere ulaştı.
Müzik Festivali - 22.9.2020
İstanbul Müzik Festivali Orkestrası, Cem Mansur yönetiminde sahne aldı
"48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında kurulan, Cem Mansur yönetimindeki Festival Orkestrası ile müzikseverlerle buluştu.
Müzik Festivali - 22.9.2020
Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali başladı
Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 813. doğum yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 17. Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali başladı.
Müzik Festivali - 22.9.2020
Berlin ve Viyana filarmoni orkestrası üyeleri, İstanbul Müzik Festivali'nde konser verecek
Berlin ve Viyana filarmoni orkestrası üyeleri, "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında, yarın akşam "Philharmonix-Viyana/Berlin Müzik Kulübü" konserinde bir araya gelecek.
Müzik Festivali - 21.9.2020
Bülent Evcil ile Merve Kocabeyler, müzik festivalinde sahne aldı
Flüt sanatçısı Bülent Evcil ile arp sanatçısı Merve Kocabeyler, "48. İstanbul Müzik Festivali"nde aynı sahneyi paylaştıİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen festivalde sahne alan sanatçılar, seçkin bir repertuvarı müzikseverler...
Müzik Festivali - 21.9.2020
İstanbul Müzik Festivali Orkestrası, Cem Mansur yönetiminde konser verecek
"48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında kurulan Festival Orkestrası ile Cem Mansur aynı sahneyi paylaşacak.
Müzik Festivali - 21.9.2020
Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali yarın başlıyor
Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 813. doğum yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 17. Konya Uluslararası Mistik Müzik Festivali, yarın başlayacak.
Müzik Festivali - 20.9.2020
48. İstanbul Müzik Festivali "Hafta Sonu Klasikleri" konseri
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivali kapsamında "Hafta Sonu Klasikleri - I" konseri gerçekleştirildi.
Müzik Festivali - 19.9.2020
48. İstanbul Müzik Festivali "Müzik Rotası" konseri
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivali kapsamında "Müzik Rotası" konseri gerçekleştirildi.
Müzik Festivali - 18.9.2020
Son dakika haber... Mersin Uluslararası Müzik Festivali Kovid-19 nedeniyle ertelendi
Son dakika kültür sanat haberi: Mersin'de bu yıl 19'uncusunun düzenlenmesi planlanan Mersin Uluslararası Müzik Festivali yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle gelecek yıla ertelendi.
Müzik Festivali - 15.9.2020
48. İstanbul Müzik Festivali, 18 Eylül'de çevrim içi başlıyor
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivalinin açılış konserinde Tekfen Filarmoni Orkestrası sahne alacak.
Müzik Festivali - 11.9.2020
Borusan Sanat, bu yıl çevrim içi konserlerle müzikseverlerle buluşacak
Borusan Sanat, bu yıl yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrim içi olarak gerçekleştirilecek "İstanbul Müzik Festivali"ni destekleyen kurumlardan biri olarak festival kapsamında BİFO ve Borusan Quartet konserleriyle ekranlarda olacak.
Müzik Festivali - 6.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2008- Piyanist ve Besteci Fazıl Say, Almanya'nın prestijli müzik festivalleri arasında yer alan Bremen Müzik Festivali'nin 2008 yılı ödülüne layık görüldü.
Müzik Festivali - 5.8.2020
Dijital ortamda gerçekleşecek "48. İstanbul Müzik Festivali" 18 Eylül'de başlayacak
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen "48. İstanbul Müzik Festivali", 18 Eylül'de müzikseverlerle buluşacak.
Müzik Festivali - 22.7.2020
Bodrum'da İdil Biret rüzgarı
MUĞLA - Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği müzik festivalinde Dünyaca Ünlü piyano sanatçısı İdil Biret Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı.
Müzik Festivali - 21.7.2020
Bodrum'da İdil Biret rüzgarı
Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi işbirliği ile Bodrum Antik Tiyatro'da '2. Muğla İdil Biret Müzik Festivali'nin ilk etkinliği gerçekleştirildi.
Müzik Festivali - 13.7.2020
Son dakika haber: Granada'da Türkçe flamenko konseri
Son dakika haberi: İspanya'nın güneyindeki Endülüs özerk bölgesinin Granada kentinde organize edilen "Uluslararası Dans ve Müzik Festivali"nde sahne alan Türk sanatçı Berk Gürman, Türkçe flamenko eserlerinden oluşan bir konser verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Müzik Festivali Haberleri | Müzik Festivali Haber - Haberler - Müzik Festivali haberleri, son dakika müzik festivali haber ve gelişmeleri burada. 500 aileye yardım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:47:53. #1.14#
title