Meriç Nehri Haberleri

Meriç Nehri haber, Meriç Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meriç Nehri - 23.06.2021
Uluslararası Af Örgütü, AB'den, göçmenleri geri iten Yunanistan için ihlal prosedürü başlatmasını istedi
Avrupa sınırlarındaki şiddetin herkesi ilgilendirdiği kaydedilen raporda, Haziran-Aralık 2020'de çoğu Meriç Nehri'nde olmak üzere Türkiye'ye 21 yeni geri itmenin belgelendiğine yer verildi.
Meriç Nehri - 15.06.2021
Meriç Nehri'nde erkek cesedi bulundu
Meriç Nehri'nde bir ceset bulundu.
Meriç Nehri - 12.06.2021
Eski KOSGEB Başmüfettişi ve 8 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı
Gaybubet evlerinde saklanan FETÖ'cülerin kendi arasında dayanışmayı korumaya çalışarak, örgütün varlığını sürdürmeye amaçladıkları öğrenildi. İddianamede, yurt dışına çıkmak isteyen örgüt üyelerinin de bu durumu 'hicret' olarak nitelendirildiği ifade edildi. Yurtdışına kaçışta Bodrum'dan, Meriç Nehri üzerinden ve İzmir'den özel yatlarla Yunanistan'a ve Yunan adalarına, Hatay üzerinden Suriye'ye ve Artvin üzerinden de Gürcistan'a insan kaçakçılarıyla işbirliği kurarak kaçma çalışmaları gerçekleştirildiği belirtildi.
Meriç Nehri - 12.06.2021
FETÖ üyelerinin 'hayalet yapılanması' ve yurt dışı kaçış rotası iddianamede
ÖRGÜT ÜYELERİNİN KAÇIŞ GÜZERGAHLARI İddianamede, özellikle ağır ceza mahkemelerinde ceza alan ve hüküm kesinleşene kadar adli kontrol hükümleri uygulanan örgüt üyelerinin yurt dışına kaçışına öncelik verildiği belirtilerek, 5 kaçış güzergahlarına ilişkin de bilgiler yer aldı. Bir örgüt üyesinin Trakya Bölgesi Meriç Nehri üzerinden Yunanistan'a kaçmasının maliyetinin 1700-2 bin 500 euro, Muğla/Bodrum'dan hızlı hücum botlarla en yakın Yunanistan adalarına kaçmasının maliyetinin 3 bin Euro, İzmir'den özel VIP yatlarla Yunanistan adalarına kaçmasının maliyetinin 5 bin euro olduğu, nadiren de olsa Hatay üzerinden Suriye ve Artvin üzerinden Gürcistan'a insan kaçakçıları ile iş birliği kurmak suretiyle kaçışların da olduğu belirtildi.
Meriç Nehri - 31.05.2021
AB, göçmenlerin Avrupa'ya geçişini engellemek için Türkiye-Yunanistan sınırında dijital bariyer kurdu
Yunan polisine ait zırhlı aracın üzerine kurulan uzun menzilli akustik cihazdan Türkiye sınırına doğru sağır edici sesler gönderilebilecek olan sistemde, inşa edilecek çelik duvarla da göçmenlerin, iki ülke arasındaki Meriç Nehri'nden geçişlerinin engellenmesi hedefleniyor.
Meriç Nehri - 23.04.2021
Edirne'den kısa kısa
Meriç Nehri kenarında yer alan 96 kamelya ünitesinden 14'ünün Keşan'daki mesire alanı ve İzzeti İkram Pazarı'nda kullanılmak üzere gönderildiği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Meriç Nehri Haberleri | Meriç Nehri Haber - Haberler - Meriç Nehri haberleri, son dakika meriç nehri haber ve gelişmeleri burada. Uluslararası Af Örgütü, AB'den, göçmenleri geri iten Yunanistan için ihlal prosedürü başlatmasını istedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 08:16:54. #1.16#

title