Maraş Haberleri

Maraş haber, Maraş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maraş - 28.11.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan Avrupa Parlamentosunun Maraş ve Kıbrıs kararına tepki Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avrupa Parlamentosu Genel Kurulunda kabul edilen kapalı Maraş ve Kıbrıs meselesine ilişkin tasarıyla ilgili, "Söz konusu karar, içerdiği suçlamalar ve hasmane tutumla Türkiye'yi hedef almakta ve Kıbrıs Türk halkının iradesini daha önce de birçok kez olduğu...
Maraş - 27.11.2020
Son dakika haber... Dışişleri Bakanlığı'ndan, AP'nin 'Kapalı Maraş' ve 'Kıbrıs' kararına tepki
Edinilen son dakika gelişmesine göre DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Avrupa Parlamentosu'nun Kapalı Maraş ve Kıbrıs sorununa ilişkin tavsiye kararının bağlayıcılıktan uzak olduğunu belirterek, "GKRY'nin dikte ettirdiğinden şüphe duyulmayan bu karar, AP'nin Kıbrıs meselesi konusunda gerçeklerden ne kadar kopuk ve ön...
Maraş - 27.11.2020
Son dakika haberleri: Dışişleri Bakanlığı'ndan, AP'nin 'Kapalı Maraş' ve 'Kıbrıs' kararına tepki
Son dakika haberi: DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Avrupa Parlamentosu'nun Kapalı Maraş ve Kıbrıs sorununa ilişkin tavsiye kararının bağlayıcılıktan uzak olduğunu belirterek, "GKRY'nin dikte ettirdiğinden şüphe duyulmayan bu karar, AP'nin Kıbrıs meselesi konusunda gerçeklerden ne kadar kopuk ve ön...
Maraş - 27.11.2020
Son dakika politika: Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu'nda alınan karara sert tepki
Son dakika politika haberi: Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu'nda Kapalı Maraş'a ve Kıbrıs Meselesine ilişkin olarak kabul edilen karar hakkında, "Avrupa Parlamentosu (AP) Genel Kurulu'nun bugün ülkemiz ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) hakkında kabul ettiği bağlayıcı...
Maraş - 27.11.2020
Son dakika haberleri: Dışişleri Bakanlığı: "Avrupa Parlamentosunun bağlayıcı olmayan tavsiye kararını tümüyle reddediyoruz"
Aksoy, AP Genel Kurulunda, Kapalı Maraş'a ve Kıbrıs meselesine ilişkin kabul edilen karar hakkındaki soruya yazılı yanıt verdi.
Maraş - 27.11.2020
KKTC Cumhurbaşkanlığından Avrupa Parlamentosunun Maraş ve Kıbrıs müzakereleri konulu tasarısına tepki Açıklaması
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı, Avrupa Parlamentosunda kabul edilen Maraş ve Kıbrıs müzakereleri konulu tasarıya tepki gösterdi.
Maraş - 24.11.2020
AP'de Maraş ve Kıbrıs müzakereleriyle ilgili karar tasarısı görüşüldü
Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Türkiye ile AB'nin iletişimde olması gerektiğini ve ilişkilerin "kritik bir noktada" olduğunu belirterek, "Doğu Akdeniz'de güvenli ve istikrarlı bir ortam oluşturulması, bölgedeki tüm aktörlerin iş birliği...
Maraş - 24.11.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Kapalı Maraş'ın açılmasının gayrimeşru ne tarafı var ki işi gücü yokmuş gibi Rum tarafındaki siyasi partilerle yarışacak bir...
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Kapalı Maraş'ın açılmasının gayrimeşru ne tarafı var ki işi gücü yokmuş gibi Rum tarafındaki siyasi partilerle yarışacak bir dil kullanıp Türkiye'nin ana muhalefet partisi Kapalı Maraş'ın açılmasına karşı çıkıyor?
Maraş - 24.11.2020
Maraş - 24.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısında konuştu: (3)
CHP'nin Dış İlişkilerden Sorumlu Başdanışmanı olan eski büyükelçinin, Amerikan Marshall Fonu isimli bir düşünce kuruluşuna verdiği beyanatlar zalimlerin sesidir, teslimiyetçiliğin seslenişidir, Türkiye'ye vurulmak istenen paslı zincirin ta kendisidir. Kılıçdaroğlu'nun bu Başdanışmanı, Biden'den ülkemize yönelik hak ve özgürlükler konusunda vurgu yapmasını istiyor. Türkiye'nin terörle mücadele yasasının uluslararası standartlara uygun hale getirilmesini hedefliyor. Uluslararası topluma temel hak ve özgürlüklerde güvence verilirse ekonominin toparlanacağını iddia ediyor. Kapalı Maraş'ın açılmasını desteklemediklerini ileri sürüyor.
Maraş - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Anadolu'nun fedakar öğretmenlerin dokunduğu hayatların hikayeleriyle dolu olduğuna değinen Şenocak, şunları kaydetti: "Çünkü bugünün öğretmenleri bayrağı, doğuda Milli Mücadele meşalesini ateşleyen Erzurumlu muallim Dursunoğlu Cevat'tan, Fransız işgalinde şehit düşen Maraş Lisesinin genç matematik öğretmeni Hayrullah Efendi'den, 1920'de Sultanahmet Mitingi'nde 'Önümüzde açık iki yol var: Biri, tarihimize şanımızla devam etmek, diğeri gözlerimizle beraber tarihimizi de kapayıp ebediyete götürmektir.
Maraş - 23.11.2020
MGK çarşamba günü toplanacak
Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi ve KKTC'de kapalı Maraş bölgesinin bir kısmının açılmasının ardından kritik bir dönemde yapılacak yılın 5'inci toplantısında, Türk ordusunun Azerbaycan'da üstleneceği görev ve Doğu Akdeniz'deki gelişmeler başta olmak üzere önemli stratejik konuların ele alınması bekleniyor.
Maraş - 23.11.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor"
"CHP yöneticileri Türkiye'nin değil, Yunanistan'ın tezlerini savunuyor" CHP yöneticilerinin Kapalı Maraş'ın açılması konusunda Türkiye'nin değil, Yunanistan'ın tezlerini savunduğunu öne süren Ömer Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: "Libya'da 'Türkiye ambargoya deliyor' diliyorlar.
Maraş - 23.11.2020
AK Partili Karaaslan: "Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunur, bizde maalesef böyle değil"
"Birlik ve beraberliğimiz daim oldukça daha gidecek çok yolumuz, gerçekleştirecek çok hedefimiz var" Türkiye'nin AK Parti dönemindeki kazanımlarından bahsettikten sonra "Neden Ayasofya 86 yıl sonra ibadete açıldı? 60 yıl sonra neden Yassıada demokrasi ve özgürlükler adası olarak dünyaya açıldı? Neden 30 yıl sonra Azerbaycan'daki işgal neden bugün son buldu? Neden Kıbrıs'taki kapalı Maraş 46 yıl sonra kapılarını dünyaya açtı? Neden Devrim otomobili 56 yıl sonra küresel bir marka iddiasıyla Türkiye'nin otomobili olarak yeniden hayat buldu?" sorularını yönelten Karaaslan, "Çünkü bugün Türkiye dünden daha güçlü.
Maraş - 19.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Maraş plajlarını açmak marifet değil" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, CHP'nin Kıbrıs ile ilgili durumunu sorgulayamayacağını savunan Altay, "Sen, 2004'te Annan Planı'ndaki tavrını bir millete izah et.
Maraş - 19.11.2020
Son dakika haberleri | KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Tatar, şöyle devam etti: "Ben bu sürecin bu kadar uzun sürmesini istemiyordum, beklemiyordum. Netice itibarıyla orada bir hükümet var, UBP-Halkın Partisi (HP) ortaklığı var şu an ve devam ediyor. Maraş açılımı dolayısıyla Kudret Özersay ve arkadaşları tepki göstermek suretiyle kendi Parti Meclislerinden bir karar (hükümetten çekilme) çıkartmışlardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Maraş Haberleri | Maraş Haber - Haberler - Maraş haberleri, son dakika maraş haber ve gelişmeleri burada. Keçi sütü ve salep üretene 10 yıl alım garantisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 18:23:45. #1.15#
title