Lösev Haberleri

Lösev haber, Lösev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lösev - 24.9.2020
Son dakika haber... Haliç Üniversitesi'nde zimmet davası başladı
Son dakika gelişmesine göre Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti eski Başkanı Mansur Topçuoğlu'nun da aralarında bulunduğu sanıkların zimmet suçundan yargılanmalarına başlandı.
Lösev - 9.9.2020
LÖSEV, 7 bin 825 hastaya et ulaştırdı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Kurban Bayramı'ndan bu yana 7 bin 825 hastaya et ulaştırdı.
Lösev - 7.9.2020
Tarlasında yetiştirdiği nohutları lösemili çocuklara "şifa olsun" diye bağışladı
Acar, 3 yıl kadar süren tedavi sürecinde Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) ile tanıştı.
Lösev - 24.8.2020
Lösemiyi yenen Seray tiyatrodaki performansıyla beğeni topluyor
Hastalık sürecini ağır geçirdiğini ancak hiçbir zaman mücadeleden vazgeçmediğini anlatan Kurt, LÖSEV ile tanışmasının dönüm noktası olduğunu ve kendilerine sağlanan imkanlarla hastalık sürecini daha rahat geçirdiğini dile getirdi.
Lösev - 30.7.2020
Aydem ve Gediz Perakende'nin LÖSEV'e katkısı sürüyor
Aydem ve Gediz Perakende müşterileri, Müşteri İlişkileri Merkezlerinde (MİM) bulunan Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) kumbaralarına yaptıkları bağışlarla LÖSEV'e kayıtlı yüzlerce hastayı ve ailesini hayata bağlamaya devam ediyor.
Lösev - 25.7.2020
Tek arkadaşı "annesi" olan 7 yaşındaki çocuk lösemiyi yendi
Lösemi hastalığının tedavi süresi boyunca Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (LÖSEV) kendilerini hiç yalnız bırakmadığını anlatan Yeşiltepe, oğlu Turaç ve binlerce çocuğa dokunan vakıf çalışanlarına da teşekkür etti.
Lösev - 21.7.2020
Fethiye'de, LÖSEV'den hastalara gıda yardımı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Muğla'nın Fethiye ilçesinde vakıfta kaydı bulunan hastalarına gıda kolisi yardımında bulundu.
Lösev - 21.7.2020
Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Levent Şahin'den LÖSEV'e bağış şartı
Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Levent Şahin, sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden şüpheli ile LÖSEV'e bin 500 lira bağış yapmasının ardından uzlaştı.
Lösev - 15.7.2020
LÖSEV kurban bağışlarını bekliyor
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Genel Koordinatörü Hülya Ünver, Kurban Bayramı'nda LÖSEV'e bağış yapılması çağrısında bulundu.
Lösev - 15.7.2020
ANTALYA LÖSEV kurban bağışlarını bekliyor
LÖSEV kurban bağışlarını bekliyorLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Genel Koordinatörü Hülya Ünver, Kurban Bayramı'nda LÖSEV'e bağış yapılması çağrısında bulundu.
Lösev - 13.7.2020
LÖSEV'den "Bağışlarınızla çocuklarımızın hayatını kurtarıyoruz" etkinliği
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfınca (LÖSEV) Samsun'da "Bağışlarınızla çocuklarımızın hayatını kurtarıyoruz" etkinliği düzenledi.
Lösev - 15.6.2020
Geri dönüşüm oyuncakların geliri SHÇEK ve LÖSEV'e bağışlanacak
Yalova'da öğrencilerin geri dönüşüm malzemelerinden ürettiği oyuncakların geliri Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) ile Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfına (LÖSEV) bağışlanacak.
Lösev - 10.6.2020
LÖSEV'den babalara özel iyilik ve sağlık dolu hediyeler
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (LÖSEV), lösemili çocukların annelerinin ve lösemiyi yenmiş gençlerin el emeği ürünlerini satışa sunduğu LSV dükkanlarındaki iyilik ve sağlık dolu hediyeler, babaları bekliyor.
Lösev - 5.6.2020
Karantinada kaldığı yurttan ayrılırken öğrencilere harçlık ve mektup bıraktı
Öğrencinin, zarftan çıkan parayı, Lösemili Çocuklar Vakfına (LÖSEV) bağışladığı öğrenildi.
Lösev - 2.6.2020
Son dakika... Annelerin yaptığı ürünler kanser tedavisi gören çocuklarına umut oluyor
Oyuncak bebekten yastıklara, çantalardan anahtarlıklara ve magnetlere kadar birçok farklı ürün, anne projesi olarak hayata geçirilen Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) atölyelerinde yapılıyor.
Lösev - 21.5.2020
LÖSEV'den hastalara gıda yardımı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Antalya'daki vakıfta kaydı bulunan hastalarına gıda kolisi yardımında bulundu.
Lösev - 21.5.2020
Morhipo.com'un "PaylaşTIK" platformu yarınlar için umut oluyor
"Anlatan Eller"in kupa ve bez çantalarıyla görme engelli çocuklara; Gülmek İyileştirir Derneği ve LÖSEV'in bileklikten ev aksesuarına geniş ürün yelpazesiyle ciddi hastalıklara sahip çocuklara destek olunuyor.
Lösev - 17.5.2020
Koronavirüs, lösemili çocuklar ve ailelerini de olumsuz etkiledi
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının lösemili çocuklar ve ailelerini de olumsuz etkilediğini kaydetti.
Lösev - 23.4.2020
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HASTANE KORİDORUNDA 23 NİSAN'I KUTLADI
LÖSANTE hastanesinde kalan lösemili çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hastane koridorunda kutladı. Odalarının kapısından Türk Bayrağı sallayan çocukların görüntülerini LÖSEV Kurucu Başkanı Dr.
Lösev - 22.4.2020
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN'I EVLERİNDE KUTLAMAYA HAZIR (Tekrar)
Koronavirüs salgınında en fazla risk altında olan gruplardan biri kanser hastaları. LÖSEV, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamalarından bu yıl mahrum kalacak lösemili çocukları unutmadı.
Lösev - 21.4.2020
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN'I EVLERİNDE KUTLAMAYA HAZIR
Koronavirüs salgınında en fazla risk altında olan gruplardan biri kanser hastaları. LÖSEV, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamalarından bu yıl mahrum kalacak lösemili çocukları unutmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lösev Haberleri | Lösev Haber - Haberler - Lösev haberleri, son dakika lösev haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... Haliç Üniversitesi'nde zimmet davası başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 19:57:25. #1.15#
title