Lice Haberleri

Lice haber, Lice son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lice - 18.10.2020
Haftanın tarihine bakış
1993- Diyarbakır'ın Lice ilçesine saldıran teröristlerle çıkan çatışmada Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Bahtiyar Aydın şehit edildi.
Lice - 18.10.2020
Son Dakika | DHA YURT BÜLTENİ - 2
Son dakika haberleri... Diyarbakır'da narko-terör operasyonu; 994 kilo esrar ele geçirildi DİYARBAKIR'ın Lice ilçesinde, güvenlik güçlerince düzenlenen narko-terör operasyonunda 994 kilo esrar ile 247 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.
Lice - 9.10.2020
Son dakika gündem: Kırmızı Kategori'deki teröristle irtibatlı olduğu tespit edilen avukat adliyede
Gelen son dakika haberlerine göre DİYARBAKIR'ın Lice ilçesinde 3 Ekim'de düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirilen, İçişleri Bakanlığı'nca terörden arananlar listesinde 'Kırmızı Kategori'de yer alan 10 milyon lira ödüllü 'Amara Doktor' kod adlı Müzeyyen Aydınlı ile irtibatı olduğu tespit edilen avukat Merve Nur...
Lice - 9.10.2020
Diyarbakır'da 325 kilo esrar, 373 bin kök kenevir ele geçirildi
DİYARBAKIR'ın Lice ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen narko-terör operasyonunda 325 kilogram esrar, 373 bin kök Hint keneviri ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı.
Lice - 9.10.2020
Diyarbakır'da terör soruşturmasında gözaltına alınan avukat tutuklandı
Diyarbakır'ın Lice ilçesinde etkisiz hale getirilen PKK'lı teröristle bağlantılı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan avukat Merve Nur Doğan, tutuklandı.
Lice - 8.10.2020
Son dakika gündem: DHA YURT BÜLTENİ - 6
Bakan Soylu: ya teslim olacaklar ya da etkisiz hale getirilecekler ŞIRNAK'ta güvenlik güçleriyle bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadeleye yönelik verdiği mesajda, bu yıl sadece 42 kişinin terör örgütü PKK'ya katıldığını ifade ederek, "Kaçacak delik bulamamalılar. Neredelerse gidip, üzerlerine basmalıyız. Cudi'nin kalbine girdik. Şimdi Cudi'yi fellik fellik arayıp, taramalı, bunları bir daha buralarda yaşayamaz hale getirmeliyiz. ya teslim olacaklar ya kaçacaklar ya da etkisiz hale getirilecekler. Başka çare olmamalı" dedi.  Çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Şırnak'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'nda güvenlik güçleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Bakan Soylu, terörle mücadeleye yönelik yürütülen operasyonlara değinerek, 1 Ekim'den itibaren sonbahar kış operasyonlarına başladıklarını söyledi. Terör örgütü mensuplarının köşeye sıkıştığını anlatan Bakan Soylu, "Terör örgütünü bir boks ringi gibi düşünün, köşeye sıkıştılar. Vurdukça vuruyoruz. Mecali kalmamıştır. Kaçacak yerleri kalmadı. Bakın siz de şahitsiniz. Yaklaşık 15 gün önce sözde Botan saha sorumlusu burada müstahakını buldu. 3 gün önce Diyarbakır Lice'de özel güç sorumlusu müstahakını buldu.
Lice - 8.10.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakanı Soylu Şırnak'ta Mehmetçik ile bir araya geldi
"Yaklaşık 15 gün önce sözde Botan saha sorumlusu, 3 gün önce de Diyarbakır Lice'de özel güç sorumlusu müstahakını buldu.
Lice - 8.10.2020
7 Ekim 2020 Haberleri
7 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Lice - 4.10.2020
Son dakika haber | İçişleri Bakanlığı: Diyarbakır'ın Lice kırsalında 1 terörist ölü ele geçirildi
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı, Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'da 1 teröristin daha ölü olarak ele geçirildiğini bildirdi.
Lice - 4.10.2020
flaş
İçişleri: Diyarbakır Lice ilçesi kırsalında, İl Jandarma Komutanlığınca devam eden Yıldırım-7 operasyonu kapsamında, yürütülen arama tarama faaliyetlerinde, 1 terörist daha ölü olarak ele geçirildi.
Lice - 3.10.2020
Son dakika! Lice'de 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haber... Diyarbakır'ın Lice ilçesinde devam eden Yıldırım-7 operasyonunda 3 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.
Lice - 3.10.2020
Son dakika haberleri | Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika gündem haberi: İçişleri Bakanlığı, Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Lice - 3.10.2020
İçişleri Bakanlığı: "Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır Lice ilçesi kırsalında, İl...
İçişleri Bakanlığı: "Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır Lice ilçesi kırsalında, İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve Jandarma Özel Harekat (JÖH) birliklerince gerçekleştirilen, Hava Kuvvetleri destekli operasyonda, 3 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir.
Lice - 3.10.2020
Son dakika haber... İçişleri Bakanlığı: Diyarbakır'da 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanlığı: Diyarbakır'da 3 terörist etkisiz hale getirildiİÇİŞLERİ Bakanlığı, Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen hava destekli operasyonda 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Lice - 3.10.2020
Son dakika haber... İçişleri Bakanlığı: Diyarbakır'da 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haber... İÇİŞLERİ Bakanlığı, Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen hava destekli operasyonda 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Lice - 3.10.2020
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı: Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır Lice ilçesi kırsalında, İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve Jandarma Özel Harekat (JÖH) birliklerince gerçekleştirilen, Hava Kuvvetleri destekli operasyonda, 3 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir.
Lice - 3.10.2020
Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalındaki hava destekli operasyonda 3...
Yıldırım-7 Operasyonu kapsamında Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalındaki hava destekli operasyonda 3 terörist etkisiz hale getirildi.
Lice - 1.10.2020
Son dakika haber | Bakan Varank'tan "300 fabrika" iddialarına yanıt Açıklaması
Varank, geçen hafta Diyarbakır'a gerçekleştirdiği ziyarette, bölgesel kalkınmayı destekleyen projelere imza atmanın yanında, Lice'de terör sebebiyle yıllardır kapalı duran bir fabrikayı yeniden ayağa kaldırdıklarını, bölgenin en büyük mermer fabrikalarından birinin 10 yıl sonra 35 milyon liralık yeni yatırımla tekrar üretime döndüğünü vurguladı.
Lice - 1.10.2020
Bakan Varank: "Organize Sanayi Bölgelerimiz, Eylül'ün ilk 25 gününde son 6 ayın elektrik tüketimi...
"Gaziantep sanayicileri 15 milyar liraya yakın yatırım yaptılar, 45 bin vatandaşımıza doğrudan istihdam oluşturdular" Son dönemde gerçekleştirdikleri toplu fabrika açılışlarına da değinen Bakan Varank, şöyle konuştu: "1 ay kadar önce Gebze'de Makine İhtisas ve İMES OSB'de yer alan 40 fabrikanın açılışını gerçekleştirdik. Geçtiğimiz hafta sonu da Gaziantep'te, son dönemde faaliyete geçen 300 tesisinin resmi açılışını yaptık. Bu fabrikalar için Gaziantep sanayicileri 15 milyar liraya yakın yatırım yaptılar, 45 bin vatandaşımıza doğrudan istihdam oluşturdular. Ortada gerçekten muazzam bir emek var. Bu emeği takdir etmek, yatırım yapan sanayicilerimize moral vermek için bu törenler yapılıyor. Biz bunları yaparken, hiçbir üretimi, hiçbir katma değeri olmayan, heykel açmayı yatırım sanan muhalefet de boş durmadı. Anlamadan, dinlemeden çok afedersiniz cahilce hemen saldırıya geçti. Biz güya fabrika diye lokanta, eczane, market açmışız. 40-50 yıllık fabrikaları sıfırdan açıyor gibi göstermişiz. İddiaları neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Bir kere bu arkadaşlar; komple yeni yatırımla ilave yeni yatırım arasındaki ayrımı bile bilmiyorlar. Ayrıca firma açmak ile üretim tesisi açmanın aynı şey olduğunu düşünüyorlar. Bir firmanın birden fazla fabrikası olabileceğini kafaları almıyor. Sahada ne olup bittiğinden zerre haberleri yok. Hiçbir şey bilmiyorlar ama laf çok, ezber çok. Takip etmişsinizdir, ortaya atılan tüm iddiaları görüntülerle çürüttük, gerçekler hakkında da vatandaşımızı bilgilendirdik. Bu süreçte Antep sanayicisi de bütün odalarla beraber hakkını sonuna kadar korudu. 300 fabrika içinde bir tane firmanın ismi başka bir firma yerine yanlışlıkla yazılmış, onun da aslen ne olduğunu Gaziantepliler, OSB yönetimi zaten anlattı. Cehaletin bu kadarıyla uğraşmak gerçekten üzücü, bu arada geçen hafta Diyarbakır'a da günübirlik bir ziyaretim oldu. Bölgesel kalkınmayı destekleyen projelere imza atmanın yanında Lice'de terör sebebiyle yıllardır kapısına kilit vurulmuş bir fabrikayı yeniden ayağa kaldırdık.
Lice - 30.9.2020
Son dakika haber... Terörün finansı uyuşturucuya Diyarbakır'da büyük darbe
Ele geçirilen uyuşturucu, Lice İlçe Jandarma Komutanlığında basına gösterildi.
Lice - 27.9.2020
Son dakika haberleri... Diyarbakır'da terörün finans kaynağına darbe üzerine darbe vuruluyor
Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından BTÖ ile yasa dışı uyuşturucu üretimi ve ticareti yapanlar arasında var olan bağı somut deliller ile ortaya koymak, operasyon bölgesi içerisinde saklanan uyuşturucu maddeleri ve bunları gizleyenleri bularak adalete teslim etmek maksadıyla devam eden Yıldırım-7 operasyonu kapsamında; Lice ilçesi Birlik köyü, Kılaraş komu, Şakan mezrası, Miaran komu kırsalında icrasına başlanılan Narko-Terörizmle mücadele operasyonunun başarı ile tamamlandığı belirtildi.
İmsak05:06
Öğle12:09
İkindi15:12
Akşam17:41
Yatsı18:57
DİYARBAKIR
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
DİYARBAKIR
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
DİYARBAKIR
Yönetmen Bir Psikopatın Günlüğü
Tür Korku
DİYARBAKIR
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lice Haber, Lice Son Dakika Haberleri - Haberler - Lice haber sayfamızda Lice haberleri okuyabilir, Lice son dakika haberleri ve güncel Lice gelişmelerini görebilirsiniz. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 02:01:31. #1.14#
title