Erenköy Haberleri

Erenköy haber, Erenköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erenköy - 08.07.2021
Türk eğitiminin örnek öğretmeni: Mahir İz
Birçok kez kalp krizi geçiren İz, akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü Paşabahçe Devlet Hastanesi'nde 9 Temmuz 1974'te hayatını kaybetti. İz'in Erenköy Sahrayı Cedid Mezarlığı'ndaki mezar taşına, talebesi Prof.
Erenköy - 08.07.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'de
Oktay'ın ayrıca İskele ilçesine bağlı Yeni Erenköy ile Bafra köyünde vatandaşlarla bir araya gelecek, ardından Kapalı Maraş'taki Bilal Ağa Mescidi'nde restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyecek.
Erenköy - 06.07.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, yarın KKTC'ye geliyor
Oktay, perşembe günü ise İskele ilçesine bağlı Yeni Erenköy ile Bafra köyünde vatandaşlarla bir araya gelecek, ardından Kapalı Maraş'taki Bilal Ağa Mescidi'nde restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyecek.
Erenköy - 04.06.2021
Bakan Kurum: "Hava kalitesi izleme istasyonu sayımızı çok hızlı bir şekilde 355'e çıkardık"
"2002 yılında sadece 8 olan hava kalitesi izleme istasyonu sayımızı çok hızlı bir şekilde 355'e çıkardık" Cumhurbaşkanı'nın liderliğinde 2002 yılında sadece 8 olan hava kalitesi izleme istasyonu sayımızı çok hızlı bir şekilde 355'e çıkardıklarını aktaran Kurum, "Hava kalitesi izleme istasyonunu tam 45 kat artırdık. Bu hava kalitesi istasyonları hava kirliliği anlık olarak takip ediyor, ölçüyor, sınıflandırıyor. Ekiplerimiz hemen bölgeye ulaşıyor, müdahale ediyor. Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri olan Konyamızda, sanayide doğalgaz kullanımı 2003'te başladı. Konutlarda 2004 yılında başladı. Hemşerilerimizin büyük çoğunluğu bugün evlerinde, iş yerlerinde doğalgaz kullanıyor. Fakat buna rağmen; konuşmamın başında da ifade ettiğim gibi, özellikle Konya şehir merkezinde, hava kirliliği problemleriyle zaman zaman karşı karşıya kalıyoruz. Bilhassa sonbahar ve kış aylarında sıkça havada tabakalaşma görüyoruz. Konyamızı; şehrin genelini kapsayacak şekilde Merkez, Erenköy, Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli ve Sarayönü'nde bulunan 10 izleme istasyonumuzdan 7/24 online olarak takip ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Erenköy - 04.06.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 4 Haziran 2021
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim ve Sanat Merkezi'nde TBA Merkezi'nin açılışı ve temel atma törenine, İÇDAŞ Kongre Salonu'nda "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları"na katılacak, Erenköy İlkokulunu, AK Parti İl Başkanlığını ve Çanakkale Şehitliği'ni...
Erenköy - 25.05.2021
Bir zamanlar Kıbrıs'ta Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri tanışma zamanı
Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu'nun paylaştığı TRT 1'in dizisi "Bir Zamanlar Kıbrıs" merakla beklenen sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.
Erenköy - 15.05.2021
Ayakta alkışlanacak baba bugünlerde çaresiz
Odunpazarı ilçesi Erenköy mahallesinde yaşayan Mustafa Genç, eşinin ölümünün ardından iki kızına da tek başına bakıyor.
Erenköy - 11.05.2021
Hırsızlık şüphelisi 2 kişi kovalamaca sonucu yakalandı
Edinilen bilgilere göre, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, Erenköy Mahallesi'nde 2 hırsızlık şüphelisi olduğu bilgisine ulaştı.
Erenköy - 10.05.2021
Kayseri'den kısa kısa
Ekipler ayrıca, yapımı devam eden Hulusi Akar Bulvarı ile Aşık Veysel Bulvarı üzerindeki katlı kavşak ve 2 alt geçit çalışmalarını, Erciyes'in eteklerindeki iki önemli yerleşim yeri Hisarcık ve Hacılar arasındaki yol genişletme ve iyileştirilme çalışmalarını ve Erenköy Mahallesi'nde Erciyes Bulvarı ile Şehit Komandolar Caddesi arasında devam eden 30 metre genişliğindeki bulvar çalışmalarını sürdürüyor.
title