Dna Haberleri

Dna haber, Dna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dna - Dün
Samsun'da bir kadını öldüren sanığa "ağırlaştırılmış müebbet" istemiyle dava açıldı
Otopsi raporunda şu bilgiler yer aldı: "Arzu Aygün hakkında adli belgelerde ve otopsi raporunda bulunan veriler birlikte değerlendirildiğinde, adli dosyada kayıtlı bilgilerde kişinin 16 Aralık 2020'de ateşli silah yaralanması sonucu öldürüldüğü, 27 Ocak 2021'de ağaçlık alanda çuval içinde ölü olarak bulunduğu anlaşılmıştır. Otopsisinde, kafa kemiklerinde ateşli silah mermi çekirdeği geçişine bağlı defektler görülmüş, cesedin bulunduğu ortam, bulunuş şekli, olay yeri inceleme bulguları ve adli dosya kapsamı dikkate alındığında kişinin ölümünün ateşli silah mermi çekirdeği yaralanmasına bağlı kafatası kırıkları ile beyin kanaması, beyin doku harabiyeti sonucu meydana gelmiş olduğunun kabulü gerektiği, maktulün ateşli silah yaralanması sonucu vefat ettiği kesin olarak tespit edilmiştir." İddianamede yer alan Trabzon Adli Tıp Kurumu Grup Başkanlığının raporunda ise DNA eşleştirmesinde kadın cesedinin Arzu Aygün'e ait olduğunun yüzde 99,99 tespit edildiği vurgulandı.
Dna - 06.05.2021
Renault Talk etkinliğinde markanın vizyonu paylaşıldı
Buna göre, marka, Avrupa otomotiv sektörünü modern bir dalgayla tanıştırarak yeni bir döneme adım atıyor. Elektrikli, teknoloji merkezli ve sürdürülebilir bir mobilite olarak nitelendirilen "Nouvelle Vague- Fransız Yeni Dalga", Renault'yu teknoloji, hizmet ve temiz enerjiyi merkezine alan, bu kapsamda daha sürdürülebilir, daha akıllı, günlük kullanıma dönük araçlar ve mobilite çözümleri tasarlayan bir markaya dönüştürecek. Bu dönüşüm, 20'nci yüzyıl boyunca kendini yenileyerek her dönemde inovatif ve modern araçlar tasarlayan marka DNA'sıyla da örtüşüyor.
Dna - 05.05.2021
Antalya'da trafik kazasında hayatını kaybeden iki kuzenin cenazeleri defnedildi
Hayatını kaybeden kamyonet sürücüsü Sabri Kavuk (29) ile kuzeni İsa İşlek'in (32) cenazeleri, Antalya Adli Tıp Kurumunda DNA örneği ve otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edildi.
Dna - 05.05.2021
İsrail'de siyasetin güncel durumunu anlamlandırmak: Süreçler ve yapılar
İsrail kurulduğu günden bu yana koalisyon hükümetleriyle yönetilegeldi. Koalisyon hükümeti kurmak İsrail siyasal kültürünün esas unsuru oldu. İsrail'de ve daha da önemlisi Yahudi siyasi tarihinde siyaset, lider-güdümlü ilerlemek ve onun emirleri ile aksiyon almak olarak şekillenmedi. Karar almayı ve stratejik hedefler oluşturmayı tarihsel, toplumsal ve dinsel düzeylerde bir meclise/konvansiyona devretmenin belirgin bir norm olduğunu Yahudi tarihinden öğreniyoruz. Bu açıdan toplanmak, tartışmak, karar almak ve kolektif hareket etmek Yahudi toplumsallığının kültürel olarak dağılmışlığına rağmen belirgin bir kurumu ve yapısı olarak sivriliyor. Bu durum bu etnik ve dini grubun adeta DNA'sına işlemiş gibi.
Dna - 02.05.2021
Peugeot'nun WEC pilotları, 508 Peugeot Sport Engineered'in direksiyonuna geçti
Peugeot Sport mühendisliği ve Peugeot DNA'sının üst düzey konforu bir arada Verilen bilgiye göre, Peugeot Sport mühendislerinin uzmanlığını ve teknolojik birikimini ortaya koyduğu 508 Peugeot Sport Engineered, 360 HP'lik motoruyla Peugeot tarafından bugüne kadar üretilen en güçlü seri üretim otomobil olarak dikkati çekiyor.
Dna - 30.04.2021
GittiGidiyor, "Türkiye'nin En İyi İşverenleri" listesinde ikinci oldu
GittiGidiyor'da yaptıkları işe olduğu kadar çalışanların kendilerini iyi hissetmelerine ve onlara hem mesleki hem de kişisel gelişim imkanları sunmaya önem verdiklerini belirten Kantarcı, şunları kaydetti: "Çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürümüzle herkese eşit mesafede duruyor, tüm bireylerin kendilerini demokratik bir ortamda açıkça ifade edebileceği hiyerarşik olmayan bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Her şeyden önce, kurumumuza ve ekip olarak birbirimize duyduğumuz güven işe mutlu bir şekilde gelmemizi sağlayıp bizi başarıya ulaştırıyor. Bu anlayışımızın bir sonucu olarak, Great Place to Work Enstitüsü tarafından bu sene de ödüllendirilmiş olmak bize gurur veriyor. Çalışanlarımızla bağımızı koparmadan, şeffaf ve özgürce iletişim kurmaya, çalışan deneyimimizi onlardan aldığımız geri bildirimlerle şekillendirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz her zaman daha iyisini yapmak olacak." "Eşitlikçi bir yaklaşım ile çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkeleri DNA'sında işlemiş bir kurumuz" GittiGidiyor CPCO'su (Chief People and Culture Officer) Murat Yüksel, GittiGidiyor'un insan odaklı kurum kültürüyle öne çıktığını aktardı.
Dna - 29.04.2021
Erkek kısırlığına modern çözümler
Bazen problem ilaç tedavisi ve doğru beslenmeyle giderilebiliyor Erkeklerde kısırlığın en sık görülen nedenlerinden biri "Varikosel" denilen damar genişlemeleridir. Ancak her üç hastanın birinde iyi yapılan bir varikosel ameliyatı sonrası gebelik elde edilmesi mümkün olmaktadır. Varikosel dışındaki erkek kısırlığı nedenleri ise; hormonal bozukluklar, iltihabi bozukluklar, oksidatif stres denilen sperm DNA bozulması ile sonuçlanan etkenlerdir.
Dna - 28.04.2021
"Dünya Aşılanma Haftası"
Pandeminin başında TÜBİTAK'ın çağrısıyla hızla aşı geliştirme çalışmalarına başladıklarını ifade eden Rektör Budak, "Üniversitemizin üzerinde çalıştığı DNA aşı modeli, çok kısa bir süre içerisinde FAZ-I çalışmalarına başlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dna Haberleri | Dna Haber - Haberler - Dna haberleri, son dakika dna haber ve gelişmeleri burada. AB yaygınca kullanılan gıda boyası E171 maddesini yasaklamaya hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 11:06:52. #1.14#

title